ظهور چاپ 3D

[ad_1]

3D چاپ شده است پر کردن داستان در رسانه ها با نمایش آن پتانسیل قابل توجه و تطبیق پذیری. این اتحاد به نور آمده با توجه به هزینه های تولید کاهش در چنین رای دادن. در حالی که آن را تقریبا insurmountably گران در حال حاضر وجود دارد شانس واقعی از چاپ 3D ساخته شده برای توده ها. پس چگونه این فن آوری هیجان انگیز شروع کنم ؟

در ابتدا از آن استفاده شد به طور انحصاری برای شرکت های بزرگ که نیاز دقیق نمونه های اولیه برای محصولات خود را. آن را به عنوان نامیده 'نمونه سازی سریع' اما یک مشکل وجود دارد: مواد است که نمونه های اولیه ساخته شده بودند و نمی شد به اندازه کافی قوی. این 'printer' می تواند تولید طراحی و ساختار مورد نظر اما آن را فقط بیش از حد شکننده تقریبا مثل موم. بنابراین برای شروع با این تکنولوژی catered برای مهندسین که نیاز به ببینید که چگونه طرح های خود را نگاه در گوشت.

سپس آن را به عنوان همیشه تکنولوژی پیشرفت کرده. شرکت ها شروع به دیدن آینده پتانسیل این نمونه اولیه ماشین. پول و انرژی سرمایه گذاری در ایجاد مواد با دوام. این کلید موفقیت آن به عنوان فناوری نانو بیش از زمان برای ایجاد طرح های که شد دیگر شل و ول اما احساس به عنوان سخت به عنوان فلز. خلق شد به عنوان قوی و مقاوم به عنوان بتن و تکامل از پرینتر 3D رشد بسیار به طور ناگهانی از آن.

این دستگاه دیگر تولید نمونه اولیه طرح, اما واقعی کاری قطعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد فورا. شرکت ها شروع به رویای بزرگ و تجدید نظر در استراتژی های خود را. در حال حاضر همه از ناگهانی در اینجا یک روش برای ایجاد عناصر برای همه شیوه ای از استفاده های مختلف در یک بسیار ساده تر و مقرون به صرفه تر از قبل.

پتانسیل این فناوری گسترده است. آن است که هنوز هم نسبتا جدید اما فقط در چند سال چشم انداز از فرآیندهای صنعتی می تواند کاملا تغییر به عنوان یک نتیجه از چاپ 3D. این امر اساسا تغییر راه تولید کنندگان بزرگ مانند خودرو و صنایع دفاع تولید قطعات. در آینده ای نه چندان دور شما می تواند آن را در یک مقیاس بزرگ حتی در داخل کشور. شما می خواهید جدید کتری ؟ آن را سفارش و چاپ آن را در راحتی از خانه خود را!

زیبایی از 3D چاپ همه کاره بودن آن است و بنابراین می تواند حتی برای سلامت و پزشکی صنایع در ایجاد قطعات بدن انسان یا پروتز. زمان و هزینه تولید این نوع قرار دادی مواد خواهد بود بسیار کاهش می یابد توسط فن آوری های جدید. با هزینه های 3D ماشین آلات چاپ پایین آمدن تمام وقت انقلاب است بصورتی پایدار و محکم وارد شده است. زمان را تنها بگویید که چقدر آنها را برای دستیابی به بزرگ خود را بالقوه است.

[ad_2]