طراحی چشم انداز – استفاده از باغ هنر

[ad_1]

از جمله هنر خود را در طراحی باغ می تواند بارهای از سرگرم کننده و یک کیفیت منحصر به فرد به فضاهای باز خود را. این که آیا شما انتخاب زرق و برق دار و یا نامحسوس یک قطعه تزئینی و یا یک کار عمده آثار هنری از هر نوع در باغ خود را می توانید ایجاد یک نقطه عمده ای از علاقه برای بازدید کنندگان و مداوم منبع الهام بخش برای شما.

برای بسیاری از مردم ایده انتخاب باغ هنر می تواند بسیار دلهره آور به طوری که آنها عجله روند و یا جلوگیری از, همه با هم. هنر شده است از نزدیک مرتبط با طراحی باغ از اوایل تمدن و هنوز هم تا به امروز جدایی ناپذیر طراحی باغ تابع به بازی. با حق دولت از ذهن شما می توانید کامل قطعه از هنر به تکمیل و خوی خود را در فضای جهان بدون توجه به اندازه آن و یا طرح است که به شما لذت بخش را برای سالهای زیادی را به آمده است.

انتخاب باغ هنر در دسترس طراحان در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از. از آهن و مس سنگ مرمر مجسمه به آمار و ارقام و موزاییک و توپ اندود, جداول, مدرن, باغ هنر شامل تمام فرهنگ ها و سبک. حتی برای با تجربه ترین طراحان انتخاب می تواند طاقت فرسا تا کجا شروع کنم ؟

پرشور

اولین گام در انتخاب باغ هنر است که به غرایز خود اعتماد. انتخاب چیزی است که شما احساس می کنید در مورد پرشور – و نه آنچه که در سبک در زمان و یا آنچه شما گفته شده است برای خرید. خود اعتماد به نفس در آنچه شما مانند این است که نقطه شروع برای انتخاب هر اثر هنری. اگر شما برخی از آنچه که دوست دارید صبور باشید و پیدا کردن قطعه ای که می ایستد و یا یکی از شما ‘نگه داشتن به آینده را به.

قاب هنر

هنگامی که تصمیم گیری در یک محل جدید خود را قطعه ای از باغ هنر در نظر گرفتن این نکات:

 • فکر می کنم در مورد که در آن شما را مشاهده کنید کار از کار – مشاهده از داخل خانه خود را فقط به عنوان مهم به عنوان از باغ.
 • فریم به همان اندازه در مورد مسدود کردن جزئیات آن را به عنوان برجسته قطعه – عناصر منحرف باید مسدود شود به ارائه حداکثر تاثیر.
 • فریم با گیاهان ماهرانه ترکیب هنری به باغ.
 • سعی کنید یک سربار قاب مانند قوس یا arbour – سعی کنید فریم هنر خود را با یک الگوی اطراف پایه مانند سنگ فرش سنگ یا یک پرچین.
 • معرفی معکوس قاب با رشد انگور روی دیوار – محل مجسمه سازی در مقابل دیوار و تر و تمیز در پشت برگ آن است.

ایجاد یک بیانیه

همیشه باید یک چشم انداز از نوع حضور شما انتظار آثار هنری را در باغ خود را. آن است که برای رفتن به یک نقطه کانونی و یا به پایان رساندن لمسی ؟ هر قطعه شما تصمیم می گیرید که در آن باید جلب توجه خود را.

در نظر بگیرید که چه نوع از شیوه زندگی باغ خود را متناسب با است. است باغ خود را طراحی شده برای سرگرم کننده آرامش فعالیت و یا زیبایی شناسی? خود را انتخاب آثار هنری باید مخلوط و با توجه به شیوه زندگی’ از باغ خود را. اگر آن را نمی کند با توجه به آن را نمی خواهد کار. به عنوان مثال تخته سنگ و سنگ مجسمه را ایجاد حس واحه و آرامش, به ویژه هنگامی که در ترکیب با آب. نقاشی های دیواری با رنگ گنجانیده شده و یا لعاب سرامیک خواهد بود تحریک کننده تر و بهتر مناسب برای سرگرم کننده مناطق.

می دانم که باغ خود را سبک

شما باید بدانید و درک ‘سبک“از باغ خود را. ژاپنی, شهری, رسمی, کلبه اهل توسکانی, کشور, یا دیگر – شما باید باغ خود را سبک به انتخاب آثار هنری خود را به درستی. هنر باید تعریف سبک. هر قطعه منحصر به فرد می تواند نگاه فوق العاده با توجه به حق تنظیم. آنچه مهم است این است که این قضیه نیز صادق است – هر هنر می تواند نگاه افتضاح اگر آن درگیری با بقیه از باغ خود را. روستایی مزرعه سبک هنری نمی خواهد کت و شلوار اهل توسکانی با مضمون باغ. به همین ترتیب انتزاعی مجسمه سازی خواهد نگاه از محل در یک کشور به سبک باغ.

همچنین در نظر گرفتن ارتباط بین مواد و سبک باغ. Unglazed قرمز مایل به قهوهای این نسخهها کار میکند به عنوان مثال در ارتباط با اهل توسکانی باغ سنگ مرمر قطعات با باغ های رسمی و چوب و آهن با کشور باغ است. در حالی که آثار هنری خود را باید در باغ خود را باید در خدمت برجسته کردن سبک خود را انتخاب و نه از آن بکاهد.

کلید موفقیت

کلید این است که به نگه داشتن چشم انداز خود را تمام باغ را در ذهن در هنگام انتخاب باغ آثار هنری. اگر شما یک سبک در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم ثابت سعی کنید گرفتن برخی از عکس ها از باغ خود را با شما را هنگامی که برای خرید قطعه به تعریف آن است. اگر قصد دارید برای آثار هنری به یک نقطه کانونی از باغ خود را, بهتر است آن را به عنوان بخشی از باغ طراحی اصلی است.

سعی کنید طراحی باغ خود را به مقیاس و شامل مکان های در نظر گرفته شده برای باغ خود هنر است. این کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که قطعات شما خرید در حال اندازه درست برای این مکان. رایج ترین خطا در هنگام انتخاب آثار برای باغ خرید آیتم هایی که بیش از حد کوچک است. برای گرفتن احساس برای چگونه آثار هنری را تحت تاثیر باغ خود را سعی کنید با قرار دادن یک شی از اندازه مشابه در محل.

عملی شود

به نتیجه گیری خواهد شد من استرس اهمیت نکات. این چند نکته کمک خواهد کرد که اطمینان از تصمیم گیری عاقلانه:

 • در نظر بگیرید کودکان در باغ – در صورتی که استفاده از این فضا را برای فعالیت بدنی انتخاب آثار هنری است که به راحتی شکسته.
 • اجتناب از قرار دادن قطعات بر روی دیوار و یا مراحل که در آن آنها ممکن است به راحتی زدم.
 • قطعات بتنی ممکن است کرک اگر قرار به مکان های که به احتمال زیاد به تغییرات چشمگیر در درجه حرارت.
 • آب مجسمه های ساخته شده از بتن باید به درمان اختصاصی مهر و موم عامل برای جلوگیری از آهک از شسته شدن ،
 • رسوبی سنگ بر اساس آثار هنری از قبیل سنگ آهک و ماسه سنگ متخلخل هستند و می تواند در جذب خزه و گلسنگ.
 • لعاب پس از اتمام در آثار خواهد اطمینان حاصل شود آنها را محو کنید و یا زنگ.

این توصیه های عملی باید به شما کمک کند برای انتخاب آثار هنری برای باغ خود را که در می آمیزد و ایجاد علاقه به عنوان یک نقطه کانونی. اگر شما هر گونه مشاوره بیشتر در مورد انتخاب قطعه باغ به ما اطلاع دهید ایده های خود را در بخش نظرات زیر. باغبانی مبارک!

[ad_2]