طبیعی سرماخوردگی & پیشگیری از آنفولانزا در 3 مرحله آسان!

[ad_1]

آیا شما نگران و اشتباه در مورد عذاب و دل تنگی در اخبار مربوط به سرماخوردگی و آنفولانزا و در خصوص بالقوه کشنده آنفولانزای پرندگان (avian influenza)?

ما بدیهی است که می خواهید برای محافظت از عزیزان ما در این مقاله من می خواهم به نشان می دهد 3 گام های سریع و آسان است که ما می تواند همه را به امید جلوگیری از این بیماری:

1) بهداشت: آیا می دانید پزشکان و بیشتر متخصصان بهداشت شستشو و ضد عفونی کردن دست خود را بین 40 تا 100 بار در روز به دفع میکروب ها و عفونت? آیا شما متوجه آن پوستر گچ بری بیش از همه بیمارستان ها و پزشکان عمل جراحی به همه یادآوری برای تمیز کردن دست های خود را?

اکثر سرماخوردگی و آنفولانزا ویروس ها توسط تماس مستقیم. کسی که از یک سرماخوردگی یا آنفولانزا عطسه بر روی دست خود را و سپس لمس تلفن و صفحه کلید کامپیوتر, یک دستگیره یا دیگر شی روزمره. میکروب ها زندگی می کنند می توانند برای ساعت ها روزها و یا حتی هفته ها تنها به برداشت تا نفر بعدی که لمس همان جسم است. پس از شستن دست های خود را اغلب. اگر هیچ ضربه بزنید و یا غرق در دسترس است, مالش دست خود را با هم بسیار سخت برای یک دقیقه یا بیشتر. این روش همچنین کمک می کند تا شکستن بسیاری از میکروب های سرد.

نگه داشتن تمام خانواده و سطوح کار تمیز در تمام زمانها. این صدا ممکن است اولیه یا ساده انگارانه است اما ثابت شده پیشگیری از تکنیک است که اغلب نادیده گرفته شده است.

2) استفاده از طبیعی غیر دارویی روش: دکتر Dimke 3 دقیقه ColdARREST روش توسعه داده شد پس از مطالعه و تحقیقات پزشکی مجلات و مقالات علمی منتشر شده بیش از گذشته 124 سال است. از اهمیت عمده ای بودند متخصص یافته های پژوهش از ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن و دانمارک پوشا گذشته 3 دهه است.

این سریع و آسان “تسخیر سرماخوردگی و آنفولانزا” ColdARREST/FluARREST روش ارائه شده در سی دی و پشتیبانی قابل توجهی بنیاد علمی.

هیچ دارویی معجزه, غذاهای قرص یا مکمل های درگیر. فقط یک روش ساده و بی خطر و آسان و ارزان به مواد مخدر طبیعی رایگان روش که با این نسخهها کار در تنها 3 دقیقه از بین می برد سرماخوردگی و آنفلوانزا (فلو) ویروس. آن را در واقع می کشد تهاجم ویروس و نه فقط ماسک و سرکوب علائم مانند بسیاری از داروها.

3) خوردن فیتوکمیکال ها: فیتوکمیکال ها (مبارزه-o-شیمیایی) است که یک ترکیب فعال زیستی موجود در میوه ها و سبزیجات است که کار می کند همراه با ویتامین ها و مواد معدنی و فیبر به بهبود سلامت خود را در راه های متعدد. این فعال زیستی توابع از فیتوکمیکال ها و یا راه کار می کنند در بدن شما در حال انجام در حوزه پژوهش.

برخی از مطالعات نشان می دهد که فیتوکمیکال ها می توانید:

عمل به عنوان آنتی اکسیدان ها;

تحریک آنزیم های سم زدایی;

تحریک سیستم ایمنی بدن;

تاثیر مثبت هورمون;

عمل به عنوان ضد باکتری و یا عوامل ضد ویروسی.

این ممکن است به اثبات می شود یک کلید حیاتی در حفاظت و جلوگیری از سرماخوردگی و آنفولانزا ویروس ها.

به یاد داشته باشید تنها از میوه ها و سبزیجات نه قرص یا مکمل می تواند به شما فیتوکمیکال ها و مواد مغذی در ترکیبات سالم طبیعت در نظر گرفته شده. هنگامی که شما خوردن میوه ها و سبزیجات و مواد مغذی را به راحتی جذب می شود به ارائه حداکثر مزایای بهداشت و درمان. در مقابل مکمل یا قرص حاوی مقادیر زیادی از تنها یک یا یک زن و شوهر از فیتوکمیکال ها. این مکمل های جدا شده اند و نه ثابت شده است موثر باشد و یا حتی امن است.

فیتوکمیکال ها معمولا مربوط به رنگ از میوه ها و سبزیجات-سبز و زرد-نارنجی و قرمز و آبی و بنفش و سفید. صدها نفر از فیتوکمیکال ها کشف شده است. شما می توانید از همه آنها با خوردن 5 تا 9 وعده از میوه های رنگارنگ و سبزیجات روزمره است.

بنابراین وجود شما آن را طبیعی سرماخوردگی & پیشگیری از آنفولانزا در 3 مرحله آسان. نمی بدفع الو قت گذراندن این اقدامات است که هر کس در سراسر جهان می تواند به دنبال بهره مندی از حق در حال حاضر.

لطفا به یاد داشته باشید که در این مقاله ارائه شده است فقط برای اطلاعات عمومی و باید درمان نمی شود و به عنوان یک جایگزین برای توصیه های پزشکی خود را از پزشک, دکتر و یا سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. نویسنده مسئول یا مسئول هر گونه تشخیص ساخته شده توسط یک کاربر بر اساس محتوای این مقاله است.

کپی رایت © 2005 – آرتور کریگ میلر. همه حقوق محفوظ است. رایگان حقوق چاپ: شما ممکن است چاپ و انتشار این مقاله تا زمانی که شما را ترک تمامی لینک ها فعال نیست و ویرایش مقاله در هر راه و لطفا به مناسب نام نویسنده اعتباری.

[ad_2]