ضرر در کمین است: اگر علم ارز دیجیتال نداشته باشید

امروزه در دنیایی زندگی می‌کنیم که کسب‌و‌کارهای آنلاین درآمدهای بسیار بیشتری نسبت به کسب‌وکارهای سنتی دارند و استقبال عموم مردم به جهت سادگی، سرعت و هزینهٔ کمتر به این نوع کسب‌وکارها بسیار بیشتر است. دیگر خبری از گذشته نیست که برای یک خرید اینترنتی ساده مجبور بودیم چندین ساعت با خانوادهٔ خود صحبت کنیم و اعتماد آن‌ها را به کسب‌وکارهای دیجیتال جلب کنیم.

در راستای همین انقلاب دیجیتال در کشورمان دیگر نوبت به این رسیده است که بلاک چین و ارزهای دیجیتال را هم باور کرده و قبول کنیم که این فناوری بخشی از آینده‌ بازارهای مالی خواهد بود. دوره آموزش ارزهای دیجیتال نعیم حشم بان شما را با این دنیای جدید آشنا می‌کند.

بیت کوین یک نوع پول دیجیتال است که در واقع یک سری ردیف‌های معاملاتی ثبت‌شده در دفتر کل بلاک چین است. همان‌طور که ما پولمان را تبدیل به کالا یا ارز یا طلا می‌کنیم و آن‌ها ارزش دارند، می‌توانیم پول خود را تبدیل به بیت کوین کنیم و از آن برای خرید کالا یا هر چیزی که در ازای بیت کوین به ما پرداخت کنند از آن استفاده کنیم.

هم‌چنین با استفاده از بیت کوین که یک نوع پول دیجیتال است ما می‌توانیم برای هر شخصی در هر کجای جهان و فقط با استفاده از یک گوشی موبایل یا تبلت یا کامپیوتر و لپ‌تاپ آن را ارسال کنیم و آن شخص هم اگر لازم دانست بیت کوین خود را به ارز رایج محل زندگی خود تغییر دهد.

خرید و فروش بیت کوین به چند روش امکان‌پذیر است:

۱) خرید یا فروش به شخص به‌صورت مستقیم؛ مثلاً من بیت کوینم را به شما می‌فروشم و از شما در ازایش پول رایج مکان زندگی خود را می‌گیرم.
۲) خرید از صرافی‌ها که به‌صورت آنلاین رواج پیدا کرده‌اند. مثل خرید از صرافی بایننس، راه و روش‌های مختلفی برای خرید بیت کوین یا ارز دیجیتال وجود دارد که در این‌جا به همین اکتفا می‌کنیم چون عموم مردم از همین روش‌ها استفاده می‌کنند.

بلاک چین و رمزارزها برای تغییر قوانین مرسوم آمده‌اند و بسیاری از کارشناسان، انقلاب چهارم جهان را انقلاب بلاک چین می‌دانند. انقلابی که امید داریم خیلی زودتر از فناوری‌های قبلی مورد استقبال عموم قرار بگیرد.

ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی‌ها مثل بیت کوین، اتریوم و سایر آلت کوین‌ها، یکی از محصولات بلاک چین هستند که برای جایگزینی سیستم‌های پولی و مالی با شفافیت و امنیت بسیار بالا متولد ‌شده‌اند. فعالین حوزهٔ ارزهای دیجیتال، طی سال‌های گذشته سودهای چندهزار درصدی از این بازار گرفته‌اند و سرمایه‌های خود را چند صد برابر رشد داده‌اند.

در بازار این رمزارزها، روش‌های بسیار زیادی برای کسب درآمد مثل ترید یا خریدوفروش، ماینینگ یا استخراج رمزارز و غیره وجود دارد که با شرکت در این دوره و کسب تخصص در هرکدام از این روش‌ها، شما می‌توانید آیندهٔ مالی خود را تأمین کنید.

کسب درآمد از طریق بازی

یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال، بازی است. همان‌طور که می‌دانیم صنعت بازی بسیار پردرآمد است؛ به شکلی که برای مثال به نفر اول برخی بازی‌ها تا مبلغ ۴۰ میلیون دلار پرداخت انجام می‌گردد.

خوب است اگر بهترین بازی‌های ارز دیجیتال را بشناسید و به خوبی روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید تا بتوانید به درآمد بسیار خوبی برسید و حتی از طریق آن‌ها ثروتمند گردید.

ارز دیجیتال

آموزش ارز دیجیتال و رمز ارز امروزه بحث بسیار داغ‌شده است و بسیاری از افراد با استفاده از رمز ارز‌ها به درآمد رسیده اند. در این مطلب می‌خواهیم به‌صورت کامل با ارز‌های دیجیتال آشنا شویم و به‌صورت مقدماتی به آموزش ارز دیجیتال بپردازیم.

شرکت در بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال

در این‌جا تنها بخش اندکی از دنیای کریپتوکارنسی‌ها آشنا شدید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نکات طلایی بهتر است که در یک دوره معتبر شرکت کنید. دوره‌ای که مسیر را برای یادگیری و شناخت همه نکات مهم برای سرمایه‌گذاری هموار می‌کند. بهتر است با قدم‌های محکم وارد این حوزه شوید و هر آن‌چه را که به پیشرفت شما در این حوزه کمک می‌کند، آموزش ببینید.

در دوره آموزش ارز دیجیتال با همه این نکات آشنا می‌شوید. در پایان این شما هستید که تصمیم می‌گیرید به عنوان مشاور ارزهای دیجیتال درآمد کسب کنید یا این‌که سرمایه‌گذار در بازار ارز شناخته شوید.

اما چرا باید در مورد ارز دیجیتال آموزش دید؟

من نعیم حشم بان، همان‌طور که در بالا اشاره کردم این صنعت پرسود و در عین حال پرریسک است. برای مثال در حالی که دارم این مقاله را در سایت بارگذاری می‌کنم، حدود ۱۱ هزار رمز ارز در دنیا ساخته‌شده است و مردم می‌توانند در آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

ارز دیجیتال

حال آن‌که حداقل فقط ۲۰۰ ارز دیجیتال واقعاً کاربردی هستند که مانند ۲۰۰ استارتاپ عمل می‌کنند و از این ۲۰۰ رمز ارز و استارتاپ قطعاً برخی از آن‌ها با شکست مواجه می‌شوند. برای این‌که بدانیم بر روی کدام پروژه سرمایه‌گذاری کنیم باید آموزش ارز دیجیتال ببینیم. همان‌طور که می‌دانیم تمام ارزهای دیجیتال به نوعی دارای یک پروژه در پشت پرده خود هستند که این پروژه‌ها در اصل، برای بهبود اوضاع این صنعت انقلابی هستند.

باید ارز دیجیتال را آموزش ببینیم تا بدانیم کدام یک از این پروژه‌ها یا رمزارزها واقعاً به نقطه اوج خود می‌رسند و کدام‌ها صرفاً یک نوع کلاهبرداری هستند برای خالی‌کردن جیب مردمی که هیچ آموزشی ندیده‌اند.

آموزش ارز دیجیتال به عنوان فوندانسیون این صنعت به کار می‌رود. قول می‌دهم اگر آموزش نبینید در این راه متحمل ضررهای سنگینی می‌شوید؛ سردرگم خواهید شد و بعد از این‌که ضرر دادید چشم‌بسته به هر آموزنده‌ای و هر آموزش ارز دیجیتالی چنگ خواهید زد، غافل از این‌که هر شخصی استراتژی خاص خودش را به شما می‌قبولاند و باز هم قول می‌دهم که با این آموزش‌ها کار به هیچ جایی نخواهید برد.

سؤال مهم این است که چرا؟

چون ضرر داده‌اید و برای جبران ضرر (مانند قمار) دنبال برگرداندن ضرر خود در کمترین زمان ممکن خواهید بود؛ اما باید بدانید که در ارز دیجیتال هیچ راه میانبری وجود ندارد و اگر هم راه میانبری باشد قطعاً نوعی قمار است.