ضد خستگی تشک – بهترین است که برای خود برنامه ؟

[ad_1]

ضد خستگی تشک طراحی شده برای کاهش خستگی مرتبط با ایستادن برای مدت زمان طولانی بر روی یک سطح سخت مانند سیمان, چوب سخت کف کاشی فرش و غیره. آنها را می توان ساخته شده از انواع مواد از جمله لاستیک فوم visco-elastic و وینیل. این تشک قرار داده شده بر روی سطوح سخت در مناطق که در آن مردم ایستاده برای مدت طولانی از زمان و یا بارها و بارها پیاده روی در مسافت های کوتاه به عقب و جلو. به منظور حفاظت از کارگران و رفع خستگی و درد در ارتباط با جایگاه شرکت های ارگونومیک با استفاده از محصولات ضد خستگی حرارتی. وجود دارد بسیاری از مختلف ضد خستگی حصیر مدل های موجود در اشکال مختلف و اندازه ها و رنگ ها به همین دلیل است که ضروری است به انتخاب یکی که به بهترین وجه مناسب برای نرم افزار خود را قبل از خرید.

ESD

داشتن مبلمان است که ESD امتیاز بسیار مهم است برای برخی از محیط های که در آن الکترواستاتیک ترشحات ممکن است در حال حاضر. ESD ضد خستگی تشک پراکنده الکتریسیته ساکن از یک اپراتور لحظه ای که قدم بر روی حصیر و با خیال راحت به دور از تجهیزات حساس. آن مهم است برای جلوگیری از تجمع الکتریسیته ساکن با سرعت تخلیه آن از اپراتورها و از بین بردن خطرات از دست دادن داده ها یا آسیب رساندن به میکرو مدارات تجهیزات. رسانا حرارتی باید همیشه با استفاده از یک زمین بند ناف و سطح تمیز نگه داشته شود.

سالن

کار در یک سالن نیاز به اوج عملکرد در حالی که ایستاده در تمام طول روز است که چرا مهم است که به یک سالن حصیر است که می تواند کمک به کاهش خستگی. تشک سالن آمده در انواع اشکال بسته به آنچه که بهترین راه حل مناسب برای ایستگاه کار خود را از جمله یک نیم دایره یا مستطیل. آنها همچنین با یک صندلی افسردگی به جا در اطراف پایه صندلی سالن خود را. یکی دیگر از ویژگی های خاص است که می توان در مدل های مشخص است سوراخ مقاومت به پاشنه, شناخته شده به عنوان پاشنه اثبات تشک سالن. آنها در دسترس هستند در استاندارد سیاه و سفید, اما همچنین می تواند در سوزنی برگان مجموعه خود را به منظور ارتقاء سالن محیط زیست در حالی که ارائه ساده ترین و موثر ترین راه برای کاهش خستگی و استرس است.

مرطوب تنظیمات برنامه

ضد خستگی حرارتی نیز در دسترس در یک پیکربندی است که باعث می شود آن را مناسب برای مرطوب منطقه برنامه های کاربردی مناطقی که قبلا محدود به تولیدات سنتی محصولات خود را با حاشیه های ضد خستگی و عملکرد. این است ایده آل برای مصارف صنعتی و یا محیط های پزشکی که در آن مایعات اغلب می توانید در تماس با کف. اکثر ضد خستگی تشک طراحی شده برای برنامه های کاربردی خود خاموش و غیر قابل اشتعال و مقاوم در برابر مواد شیمیایی.

رول کامل تشک

در حالی که اکثر ضد خستگی تشک طراحی شده برای استفاده شخصی وجود دارد برنامه های کاربردی دیگر که در آن بیشتر مقرون به صرفه رویکرد مورد نظر است آن است که در آن یک رول کامل مات در می آید. این تشک به اندازه کافی بلند به چند جای کارگران ایستاده در همان خط مانند خطوط مونتاژ و یا در محیط های صنعتی که در آن کارگران مورد نیاز برای کار در مجاورت نزدیک به یکدیگر است.

صنعتی

صنعتی ضد خستگی تشک تسهیل 180 درجه-به-و-fro حرکت مورد نیاز در سرویس شمارنده و خطوط مونتاژ در حالی که اجتناب از استرس در زانو و مچ پا که در نتیجه هنگامی که همان جنبش های ساخته شده بر روی تشک با تولیدات سطح بدون لغزش. آنها طراحی شده اند به رنج می برند نیست از زوال به علت هوازدگی قرار گرفتن در معرض ازن و خود خاموش هنگامی که آزمایش مطابق با FMVSS-302.

پزشکی

مناسب برای پزشکان و پرستاران هستند که روی پای خود اکثریت بیشتر از روز پزشکی, ضد, خستگی, تشک ساخته شده برای توانایی به راحتی با تمیز ترین ضد عفونی عوامل نشست چالش ترین آزمایشگاه ها و محیط های پزشکی. آنها نمایش بسیار عالی خواص فیزیکی مانند استحکام کششی مقاومت در برابر پارگی و cleanability.

[ad_2]