شما باید خود را به فروش بیمه عمر است ؟

[ad_1]

سیاست بیمه عمر خود را ممکن است ارزش بسیار بیشتر از شما فکر می کنم. اگر شما بیش از سن 70, شما ممکن است قادر به کسب سود از سیاست خود را در حال حاضر در حالی که شما زنده هستند و هنوز هم در اینجا به آن لذت ببرید. چه تر است, شما ممکن است قادر به فروش بیمه نامه خود را به صورت قابل توجهی بیشتر از آن ارزش واگذاری نقدی.

عمر حل و فصل این روند است که مردم برای فروش موجود خود را بیمه عمر است. شرکت ها در حال حاضر وجود دارد برای تنها هدف از خرید, پیر سیاست های بیمه به عنوان یک سرمایه گذاری. این شرکت ها خود را محاسبه امید به زندگی پس از بررسی سوابق پزشکی شما و مقایسه هزینه نگهداری یک سیاست در نیروی برای آنچه آنها باور دارند که بقیه عمر خود را به ارزش فعلی سود مرگ آنها را دریافت خواهد کرد برای سرمایه گذاری. تفاوت در این است آنچه که آنها مایل به پرداخت برای سیاست خود را.

بدیهی است که بیشتر به سلامت خود را بدتر از شما خریداری بیمه خود را بیشتر به سیاست ارزش خواهد شد. هر دو کوتاه مدت و دائمی سیاست های واجد شرایط به فروش می رسد. تا همین اواخر شرکت های بیمه عمر تا به حال در انحصار تعیین ارزش یک بیمه نامه است. اصطلاح سیاست به طور کلی تا به حال هیچ ارزش. پوشش دائمی ممکن است جمع آوری پول نقد کوچک تسلیم ارزش به خصوص در سال های اولیه از یک قرارداد است. تعجبی ندارد که تقریبا 9 بیرون از 10 بیمه تسلیم یا گذشت بدون ارزش است. آنچه که مردم نمی دانند این است که تخمین زده می شود که بیش از $108 میلیارد دلار از پوشش بیمه زندگی است “ارزش بازار” است که بیش از ارزش نقدی بیمه نامه.

یکی از مشتریان یک 75 ساله که متعلق به یک دلار 500.000 مدت بیمه نامه که به مرور و بدون ارزش بود و قادر به فروش آن را برای بیش از $100,000.

80 سال تا به حال 1 میلیون و سیاست با ارزش واگذاری نقدی از $100,000 قادر به فروش او سیاست برای $300,000. او می خواست برای حفظ پوشش در اثر و پول اضافی است که ما به فروش می رسد او پیر سیاست به اجازه او را به خرید جدید پوشش است که تا به حال بیشتر تضمین از سیاست قدیمی و حق بیمه است که 20 درصد کمتر!

شما باید در نظر حل و فصل زندگی اگر بیش از 70 سال و بیمه برای حداقل $250,000 بیمه عمر و:

· اگر سیاست خود را بیش از حد گران قیمت و یا دیگر مقرون به صرفه

· اگر شما نیاز به زندگی جدید تحت پوشش بیمه

· اگر شما دیگر نیاز های قدیمی خود را بیمه عمر

این روند برای تعیین ارزش خود را از سیاست آسان است و مستلزم هیچ هزینه و یا تعهد. بیمه عمر حرفه ای می توانید به دست آوردن مجوز لازم خود را برای جمع آوری سوابق پزشکی و اطلاعات در مورد سیاست خود را برای تعیین طول عمر خود را و آنچه در سیاست هزینه خواهد شد به ادامه بیش از طول عمر خود را. حرفه ای خواهد شد و سپس مذاکره برای به دست آوردن بهترین پیشنهاد موجود است. دیگر ملاحظات به وزن در تصمیم خود برای فروش یک سیاست است که میزان مالیات بر درآمد ناشی از هر گونه سود حاصل از فروش دیگر اعضای خانواده خواسته شما را به ادامه سیاست و تاثیر درآمد حاصل از فروش تأثیر توانایی خود را برای واجد شرایط برای کمک های عمومی و برنامه های.

قسمت سخت برای بسیاری از مردم است که به درک که اگر آن را یک “معامله خوب” به فروش یک سیاست از آن است که باید حتی بهتر سرمایه گذاری را برای شما به نگه داشتن پوشش برای خانواده خود را. شما نمی نیاز به آمده تا با یک سپرده برای حفظ سیاست مانند شرکت خرید خود را سیاست کند. اما پس از آن دوباره وجود دارد بسیاری از ملاحظات دیگر است که به تصمیم گیری که آیا برای حفظ یک سیاست در اثر دیگر از “سرمایه گذاری ارزش” از سیاست خاص خود را. اگر شما نمی توانید استطاعت پوشش و یا بهتر است برای استفاده از ارزش در حالی که شما زنده هستند و سپس جایگزین پرداخت یک سیاست به مرگ ممکن است مرتبط است.

بسیاری از مردم بر این باورند که سیاست های قدیمی خود را بی ارزش هستند که خود را بیمه های موجود قدیمی است که آن را نمی تواند بهبود یافته است. بسیاری از صاحبان سیاست فروش خود را از سیاست های قدیمی و/یا خرید جدید پوشش بسیار پایین تر حق بیمه.

خط پایین این است که وجود دارد چند دلیل برای حل و فصل ارزش واگذاری نقدی از یک بیمه نامه و یا اجازه می دهد سیاست به مرور و بدون ارزش زمانی که آن را ممکن است ارزش بسیار بیشتر است. حرفه ای بیمه عمر عامل می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید که آیا برای فروش, تسلیم, نگه دارید و یا جایگزین های قدیمی خود را بیمه سیاست در سود است.

[ad_2]