شش صفات نوکر حرفه ای

[ad_1]

چگونه آن را احساس زمانی که چیزی می شکند در خانه خود را و همه چیز را که شما انجام دهید به رفع آن می رود در رگ? آیا تا به حال احساس سر در گم با این کار از یک نوکر که آنچه را که لازم بود برای رفع هر گونه مشکل در خانه شما ؟ شما می توانید خودتان تبدیل شده است که هیبت الهام بخش فرد با کمی از ایمنی دانش و اخلاق کار خوب است. در این مقاله من قصد دارم برای توصیف شش صفات نوکر حرفه ای است که جدا کردن آنها از در:

  1. ایمنی به خاطر داشته باشید: شما نمی خواهید به یک مرد مرده به جای یک نوکر. بنابراین حفظ امنیت در ذهن قبل از انجام هر کاری. توجه و خواندن دستورالعمل منتشر شده در دفترچه راهنما از ابزار است که شما با استفاده از در و ماشین است که مسائل زیرا ریشه تمام این دستورالعمل ها در بدبختی کسی دیگری!
  2. دریافت ابزار مناسب: این نقطه مربوط به نقطه اول. ابزار است که شما نیاز دارید قبل از هر چیز دیگری در حال ابزارهای ایمنی مانند ماسک پایدار نردبان و ماسک صورت. با استفاده از اشتباه ابزار مانند یک لرزان مدفوع به جای نردبان پایدار می تواند منجر به آسیب و یا حتی آسیب دستگاه در برخی موارد. پس از ایمنی ابزار شما نیاز به ابزارهای دیگر آمده است که دستی در باز کردن و تعمیر ماشین آلات است. خرید تنها ابزار است که شما نیاز به دلیل وجود دارد هیچ نقطه ای از هدر رفتن پول ابزار است که شما نمی خواهید به استفاده از.
  3. آموزش خود را: قبل از اینکه شما شروع به خراب کردن با پیچ گوشتی و دیگر nitty gritties آموزش خود را به اندازه کافی بنابراین شما می توانید کامل این کار در صورت کامل. انجام برخی از تحقیقات آنلاین در مورد ماشین است که شما در حال رفتن به تعمیر رفتن به کتابخانه و خواندن برخی از کتاب ها در مورد آن و همچنین در تماس با کسی که انجام شده است که نوع کار از سال های طولانی. آموزش خود را در مورد این دستگاه به طور کامل به عنوان ممکن است پس از شما پایان نمی messing تا همه چیز.
  4. باز خود را به روش جدید: نمی بستن درهای ذهن خود را برای یادگیری تفکر است که شما بهترین هستید. کسانی که فکر می کنم که آنها می دانند که بهترین راه برای انجام کاری اغلب نمی سعی کنید برای یادگیری چیزی جدید در مورد چیزی که در تمام عمر است. و گاهی اوقات این اعتماد بیش از حد منجر به خطرات جدی در سلامتی و یا ارائه حماقت است. به جای اینکه چنین رای نوکر خودتان باز به بینش های جدید و ایده های. مهم نیست که از کجا این ایده ها می رسند, اگر هر گونه ایده مناسب بهتر است برای یک کار خاص از شما آن را قبول کند!
  5. به اندازه کافی زمان: در اکثر موارد این زمان است که ما فکر می کنم برای یک خاص تعمیر کار این است که بر اساس امید ما. اما بی رحم واقعیت نیست و آشکار است که در زمان و ما اغلب درگیر در وظایف پیچیده است که ما نمی دانیم پیش از آن. بنابراین حفظ کافی “زمان” در برنامه های خود و انتظارات.
  6. تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر: این کار از یک نوکر نیست و بیش تا زمانی که ابزار تمیز خاک جاروب و سطل زباله حذف شده است. این مهم ترین خصوصیتی است که جدا از حرفه ای از آماتور. نگه داشتن همه تمیز کردن مواد مرتبط با شما و تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر پس از اتمام کار است.

[ad_2]