شرکت پروفیل – Grifols

[ad_1]

Grifols است یک تولید کننده بیوتکنولوژی محصولات و خدمات برای بخش بهداشت و درمان.

وب سایت شروع با عبارت: “آنچه مهم: مردم.” سخت تر از آن است که به بررسی سایت و گزارش سالانه در این بیانیه است.

چشم انداز خود را: برای کمک به حرفه ای در تامین سلامت و رفاه بشریت از طریق اختصاص داده شده و خدمات و محصولات نوآورانه است.

Grifols یک گروه از شرکت ها که در خدمت متخصصان بهداشت و درمان و بیماران در بیش از 90 کشور در سراسر جهان است. آنها در تحقیق و توسعه و تولید و بازار مشتقات پلاسما, IV, درمان, روده, تغذیه, سیستم های تشخیصی و پزشکی مواد.

بیانیه ماموریت تقسیم شده است در پنج حوزه:

– سلامت است. خدمات و محصولات ما کمک به شما در بهبود سلامت و رفاه بشریت است.

– نوآوری است. محصولات و خدمات جدید از Grifols فعال کردن پیشرفت های عمده ای در سلامت و پزشکی قابلیت.

– تجربه. Grifols: اثبات شده و قابل اعتماد در پلاسمای پایونیر پس از سال 1940.

– منابع است. به عنوان بخشی از جهانی Grifols خانواده از شرکت های Grifols به شما می دهد دسترسی به کلاس جهانی منابع و خدمات در سراسر جهان.

– تعهد است. یک میراث از بیش از شصت سال از نوآوری خدمات و ایمنی.

سازمان Grifols تقسیم شده است تقریبا به

منطقه صنعتی اختصاص داده شده به توسعه تحقیقات و تولید محصولات و خدمات (تشخیصی آزمایشگاه مهندسی biomat, plasmacare و biologicals) و یک منطقه تجاری (بازاریابی و توزیع و خدمات مشتری) است که راه اندازی منطقه ای (آمریکا) یک سوم شاخه “دیگران” را پوشش می دهد “grifols Viajes” (مسافرت)

یک کسب و کار خانوادگی: شرکت تاسیس شد در سال 1940 توسط دکتر Grifols من Roig خداوندی Grifols (آزمایشگاه) همراه با فرزندان خود.

حقایق جالب در جدول زمانی شروع می شود به عنوان به زودی به عنوان سال 1943 زمانی که “اولین تک اهدا شده در سرمای سخت پلاسما در اروپا و اولین پنی سیلین در اسپانیا تولید می شوند.” در سال 1945 اولین خصوصی بانک خون است باز در اسپانیا و در سال 2006 این شرکت Grifols ذکر شده است و در زبان اسپانیایی بورس.

وجود دارد سه بخش:

علوم زیستی بدست آورد. متخصص در تحقیق و توسعه و تولید و تجاری سازی با کیفیت بالا پلاسما واژه. Grifols’ محصول اصلی خط.

تشخیصی را بدست آورد. با تمرکز بر تحقیق و توسعه و تولید و بازاریابی تشخیص محصولات برای تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی از جمله محصولات برای بیمارستان بانک خون و انتقال خون مراکز.

بیمارستان را بدست آورد. فراهم می کند طیف گسترده ای از غیر فرآورده های بیولوژیک مورد استفاده در بیمارستان داروخانه ها, عمل جراحی, تغذیه ای, پشتیبانی از مایع درمانی و دیگر درمانی استفاده می کند.

جالب در مورد گزارش سالانه خود را با طراحی ساده اما آماری و مالی آمار و ارقام ارائه شده با لوله آزمایش تاکید بر لابراتوری کسب و کار.

در سال 2007 Grifols ثبت شده مجموع درآمد حاصل از 703 میلیون یورو و در مجموع سود 87.8 میلیون یورو است.

ما یک سطح پایین بدهی (مالی خالص بدهی 1.9 بار EBITDA) که به ما می دهد راحت حاشیه برای انجام مرحله بعدی ما توسعه کسب و کار طرح. (بلند پروازانه, 400 میلیون یورو سرمایه گذاری طرح به صندوق رشد آن در پنج سال آینده که از آن شروع به اجرای در سال 2008)

[ad_2]