شرکت های بیمه می یابد مشتری Facebook Page – کاهش ارائه توسط $20,000

[ad_1]

این یک داستان واقعی است.

من نماینده یک مرد جوان با من تماس بگیرید “جری”. جری مجروح شد و در عقب پایان تصادف خودرو بیش از 3 سال پیش. او پایدار نسبتا قابل توجهی گردن و کمر آسیب های که دامنگیر او را برای حداقل یک زن و شوهر از سال که هنوز هم همچنان به علت گاه به گاه درد و ناراحتی بسته به نوع فعالیت های خود را.

ما شکایت کرد و راننده که ناشی از حادثه. به عنوان مرسوم است دیگر راننده شرکت بیمه استخدام وکیل خود را برای دفاع از این پرونده است. در مورد اقدام از طریق کشف با هر دو طرف تبادل اسناد و مدارک و سوابق پزشکی و اطلاعات دیگر مربوط به این ادعا است. کارشناسان نیز استخدام شده توسط هر دو طرف به بررسی سوابق و نظرات در دادگاه.

جری رسوب گرفته شد. رسوب یک چهره به چهره دیدار و جری دیگر وکیل که در آن او در پاسخ به سوالات زیر سوگند. جری پاسخ داد: بیمه وکیل مدافع سوالات صادقانه. ما تا به حال در واقع آماده برای رسوب از چند روز قبل پس از جری بود به طور کامل prepped چگونه برای پاسخ به سوالات زیر سوگند. جری توضیح داد که چگونه جراحات او تا به حال او را تحت تاثیر قرار چگونه او زمان از دست رفته از کار و نحوه پزشکان گفتن او را که او ممکن است نیاز به دوره درمان پزشکی و درمان گردن و کمر درد علائم در آینده است.

حدود 30 روز قبل از محاکمه (و پس از من صرف هزاران دلار کار مورد و آماده سازی آن برای محاکمه) من دریافت یک پشته از مواد از وکیل مدافع که او در نظر گرفته شده برای ارائه به هیئت منصفه. در میان این اسناد شد چند عکس نشان جری اسنوبورد. یک عکس نشان داد جری رفتن از یک پرش اسنوبرد خود را. همراه با این مواد یک CD ROM حاوی یک ویدیو که نشان داد جری اسنوبورد و رفتن جهش در اسنوبرد خود را در نرخ بالای سرعت.

این عکس ها و فیلم از جری دانلود شد از جری Facebook و صفحات مای اسپیس. عکس ها و فیلم گرفته شد چند سال پس از حادثه.

جری درک نمی کنیم که چرا این عکس ها و فیلم مانند یک معامله بزرگ است. من به او توضیح داد که محاکمه همه چیز در مورد ادراک. مشکل این بود که درک است که این مواد به احتمال زیاد به ایجاد برای داوران. یعنی که جری رنج می برند نیست که خیلی از این حادثه و در واقع او بود زخمی که بد نیست در همه به این دلیل که او می تواند رزومه و شرکت در خطرناک و بسیار طاقت فرسا ورزش اسکی.

رک و پوست کنده مهم نبود چه جری گفت: هیئت منصفه در محاکمه او به دلیل داوران بود همیشه به یاد داشته باشید این ویدئو نشان جری بافی عقب و جلو بر روی اسنوبرد خود را در نرخ بالای سرعت. و دیدن جری رفتن جهش چند پا در هوا و سپس فرود سخت در شیب.

من صحبت می کرد به بیمه adjustor در مورد این ادعا در تلاش برای حل و فصل این پرونده و جلوگیری از محاکمه. او به من گفت که او قبلا مورد بررسی قرار جری ادعا در مقدار زیادی بالاتر است. اما پس از آن او را دیدم عکس ها و ویدئو های نمایش جری اسنوبورد. او دیگر معتقد بودند که جری شد و در آنجا درد و یا به عنوان بسیاری از مشکلات پس از حادثه است که جری شرح داده شده در خود رسوب. بیمه adjustor در حال حاضر دیدگاه های مختلف در جری است و به عنوان یک نتیجه تصمیم به کاهش خود ارزیابی توسط حداقل $20,000.

رک و پوست کنده من تعجب نکرده است. چرا شرکت های بیمه انجام این کار زمانی که شواهد عکس و تصویری بسیار قدرتمند و می تواند به راحتی مورد استفاده برای تضعیف هر گونه استدلال من ساخته شده به هیئت منصفه که این حادثه باعث شد من مشتری قابل توجهی از آسیب ها و مشکلات ؟

اگر شما یک مورد صدمه شخصی شما نیاز به آگاهی از طول به که شرکت های بیمه را به حفاری تا هر گونه اطلاعات در مورد شما در تلاش برای صدمه زدن به اعتبار خود و صدمه دیده خود را مورد. جری آموخته این راه سخت است. اشتباه خود را به معنای واقعی کلمه او را هزینه حداقل $20,000.

[ad_2]