شرایط اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به کانادا ازینجا اقدام کنید است. به طور کلی ، گذرنامه کانادایی برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در کانادا در دسترس است.

مهاجرت به کانادا از طریق مهارت کاری

سرمایه گذاری در کبک
قبل از سال 2018 ، شما مجبور بودید حداقل 800000 دلار C را در یک برنامه سرمایه گذاری برای کبک کانادا سرمایه گذاری کنید و نشان دهید مهاجرت به کانادا که ظرفیت مالی 1.6 میلیون دلار دارید. اما از سال 2018 به بعد ، این مبلغ افزایش یافته است ، و شما برای دستیابی به اقامت کانادا از طریق برنامه استانی کبک باید 1.2 میلیون دلار سرمایه گذاری کنید و نشان دهید که 2 میلیون دلار حمایت مالی دارید.

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا

به این ترتیب ابتدا می توانید اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادایی را دریافت کنید مهاجرت به کانادا سرمایه گذاری این است که شما 5 سال پول را به دولت کانادا می دهید و پس از 5 سال کل مبلغ بدون هیچ گونه بهره به شما باز می گردد. توجه داشته باشید که با توجه به حجم بالای تقاضا برای این روش و ایمنی آن ، ظرفیت این نوع سرمایه گذاری هر ساله محدود است مهاجرت به کانادا و این ظرفیت به محض اعلام ، طی 1 تا 2 ماه تکمیل می شود. این روند حداقل 1 تا 2 سال طول می کشد.

در کانادا موسسات مالی وجود دارد که مهاجرت به کانادا سرمایه گذاری را از طرف شما پرداخت می کنند و نیازی به پرداخت 1.2 میلیون دلار ندارید. قبلاً 210 هزار دلار بود و به 210،000 دلار سرمایه گذاری در کانادا معروف بود اما اکنون مهاجرت به کانادا به 360،000 دلار رسیده است. توجه داشته باشید مهاجرت به کانادا که در این حالت مبلغ پرداخت شده به شما بازگردانده نمی شود و به عنوان هزینه ای به موسسات مهاجرت به کانادا مالی پرداخت می شود.

مشكلات زندگي در كانادا

100000 دلار سرمایه گذاری کنید مهاجرت به کانادا
یک نوع دیگر از سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، کانادا است ، جایی که شما برای به دست آوردن اقامت کانادا باید 300000 دلار C نشان دهید و 100000 دلار C را نیز تهیه کنید. این نوع سرمایه گذاری مستلزم شرایطی مانند حداقل مدرک مهاجرت به کانادا دانشگاهی ، آیلتس با حداقل نمره 4.5 ، 3 سال سابقه مدیریتی در مشاغل مورد درخواست است و متقاضی فقط می تواند در شهرهایی با جمعیت کمتر از 75 هزار مهاجرت به کانادا نفر در این استان سرمایه گذاری کند. . مشقت را بنویس.

اطلاعات کلی کانادا

راه های مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد
یکی از علاقه های زوج های جوان برای اخذ اقامت این مهاجرت به کانادا است که از طریق ویزای توریستی به کشورهای مورد علاقه خود سفر کنند و فرزند خود را در آن کشورها به دنیا آورند تا بتوانند اقامت و شهروندی را برای خود و فرزندشان بدست آورند. با این حال ، همه کشورها این شرایط را به شهروندان خارجی ارائه مهاجرت به کانادا نمی دهند ، فقط کشورهای مشمول اصل زمین این شرایط را دارند. طبق رسم بین المللی ، کشورهای جهان به دو دسته تقسیم می شوند: عملکرد مهاجرت به کانادا اصل خون و عملکرد اصل خاک. کشورهای خونی مانند ایران و آلمان اقامت و تابعیت مهاجرت به کانادا را فقط به کودکانی که والدین آنها ایرانی هستند اعطا می کنند ، اما کشورهایی مانند کانادا و برزیل به تمام فرزندان متولد شده در این کشور تابعیت می دهند.