شبیه سازی نظامی مبارزه با پینت بال – به عنوان واقعی به عنوان آن می شود

[ad_1]

بازی شبیه به زندگی واقعی ماموریت های نظامی ارائه فرصتی به دست داده در سناریوی; فراموش کردن شما تنها بازی پینت بال آدرنالین بسیار بالاتر است و این بازی بسیار سرگرم کننده است. تاکتیکی سناریوی پینت بال تنها اجازه خواهد داد که غوطه ور اما اگر دنده خود را به عنوان واقع بینانه که ممکن است. هنگامی که برای خرید بهترین تجهیزات شما باید انتخاب از نحوه معتبر شما می خواهید برای دریافت با انتخاب اسلحه پینت بال که در حال زندگی مانند کپی واقعی تفنگ استتار دنده و لوازم جانبی با تکنولوژی بالا. بسته به اینکه تا چه حد شما مایل به فشار پاکت (و چقدر شما مایل به خرج کردن) شما می توانید نشان می دهد تا در میدان جنگ مانند یک عملیات ویژه پینت بال نینجا decked با آخرین سلاح ها و لوازم جانبی را برای یک تجربه شما هرگز فراموش خواهد شد!

وقتی که می آید به دنده پینت بال وجود دارد مقدار زیادی از آیتم های شما نیاز دارید و می خواهید اما قطعه اصلی است که نشانگر خود را. در مجموع غوطه وری را در جهان از سناریوی پینت بال را مارکر پینت بال که واقع بینانه ماکت تفنگ یا تفنگ های مورد استفاده در مبارزه واقعی. خوشبختانه وجود دارد تن به از را انتخاب کنید شما اجازه می دهد تا نه تنها به تهیه کردن به هر دو حس خود را از سبک و همچنین موقعیت شما را به بازی در این زمینه است. اگر شما ترجیح می دهند اقدام سریع از نزدیک سه ماهه مبارزه با دیده در خط مقدم را انتخاب کنید جمع و جور پینت بال زیر ماشین تفنگ برای سرعت و تحرک است. اگر شما می خواهم به جای انتخاب کنید عکس های خود را از یک فاصله امن تر, تیرانداز از خفا, تفنگ پینت بال سرگرم کننده به ساقه و بسیار دقیق تر اگر دوست دارید یواشکی یک مزیت است. اگر شما می خواهید به نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید یک M4 کارابین ماکت لباس با جالبترین لوازم جانبی برای پرسه زدن در این زمینه و موثر از هر دو نزدیک و یا دور محدوده.

شاید واقع بینانه ترین تاکتیکی اسلحه پینت بال در بازار به تازگی مجله تغذیه می کند. به جای سنتی قیف که نشسته ناشیانه در بالای اسلحه, مجله, تغذیه نشانگر پینت بال استفاده کاربردی مجلات فقط تفنگ. در حالی که این اسلحه رفتار تقریبا دقیقا مانند چیزی واقعی وجود دارد یک تجارت برای حمل مهمات کمتر; ترین تفنگ پینت بال مجلات حمل بیش از 20 توپ. یکی دیگر از جنبه سرگرم کننده با استفاده از تاکتیکی اسلحه پینت بال است که توانایی خود را برای قبول قطعات و لوازم جانبی از اسلحه های واقعی. بیشتر تاکتیکی نشانگر نظامی تنظیمات ریل است که سازگار با هر دامنه, نظر, لیزر, مدتها و یا حمل دسته که کار هر اسلحه واقعی. این باعث می شود سفارشی سازی کاملا سرگرم کننده به عنوان وجود دارد تن از لوازم جانبی موجود برای ارائه نامحدود گزینه برای آنچه که شما می توانید تبدیل نشانگر خود را به. این لوازم نه تنها خود را تاکتیکی تفنگ رنگ نگاه بخشی اما همچنین می تواند به بهبود هدف و دقت برای نتایج بهتر در این زمینه است.

دیگر از یک تفنگ پینت بال هاپر و مخزن هوایی وجود دارد تنها یک قطعه از تجهیزات است که اجباری به بازی یک ماسک محافظ. ماسک تنها اجباری دنده محافظ پینت بال نیاز به نگه داشتن بازی امن. در حالی که گرفتن آمار توسط یک سرعت بالا پینت بال در هر نقطه از بدن خطرناک است, آن می تواند باعث کوری دائمی اگر یک بازدید چشمی بنابراین ماسک ها باید دنده مهم نیست که چه نوع از بازی شما را به بازی. پس شما باید به یکی از شما ممکن است را انتخاب کنید و همچنین یک ماسک پینت بال که خود را افزایش تاکتیکی لباس در حالی که شما در آن هستید. وجود دارد بسیاری از سبک ها و رنگ ها را انتخاب کنید از جمله ارتش رنگ ها و الگوهای استتار برای مطابقت با بقیه خود را واقع بینانه دنده. را انتخاب کنید یک ماسک پینت بال است که نه تنها به شما یک نبرد تاکتیکی نگاه, اما همچنین به خوبی انجام بیش از حد. بهترین پینت بال ماسک ضد مه لنز و مقدار زیادی از تهویه بنابراین شما لازم نیست بیش از حد گرم و نمی خواهد صدا خفه کن صدای خود را هنگام فراخوانی دستورات به تیم خود. برای جالبترین نگاه را انتخاب کنید لنزهای تیره و مطمئن شوید که شما انتخاب کنید یک ماسک که مناسب تحت پینت بال کلاه.

پس از تفنگ خود را و عینک را انتخاب کنید تاکتیکی ساز و برگ است که چسب آن را همه با هم به صورت منسجم نگاه کنید. لباس استتار می تواند خریداری شده در یک نظامی مازاد فروشگاه با این حال بهترین و مجهز برای ورزش خود را از یک فروشگاه لوازم پینت بال است که حامل woodsball دنده. چندین مارک های لباس پینت بال و شلوار ساخته شده به طور خاص برای این نوع از بازی های این سبک از لباس بهترین شرط بندی شما است زیرا آنها از جیب طراحی شده برای حمل تکه های خاصی از تجهیزات پینت بال. آنها نیز ساخته شده با ویژگی های خاصی به تهیه کردن به طور مستقیم به برخی از اقدامات معمول انجام شده در حالی که بازی مانند بالشتک اضافی بیش از زانو و لگن به ارائه حفاظت بیشتر زمانی که خزنده یا کشویی. در هنگام انتخاب یک استتار لباس را امتحان کنید و مطابقت با رنگ با الگوی خاص محیط بازی شما در هر زمان ممکن به بهره برداری کامل از ناپدیدی آنها می تواند ارائه دهد.

اگر شما می خواهید به نگاه (و بازی) مانند یک عملیات ویژه پینت بال نینجا توجه به جزئیات. برای تکمیل صحنه و لباس, پوشش دست و پا خود را مطابق با لوازم جانبی خنک است راه رفتن است. پینت بال دستکش را نه تنها به ارائه حفاظت بیشتر برای دست های خود را در برابر scuffing آنها را در جنگل را نیز نیش از گرفتن میخ در دست با پینت بال. استتار تاکتیکی دستکش خوب علاوه بر به خود را مطابق سناریوی پینت بال یکنواخت در حالی که همچنین بهبود گرفتن خود را هنگامی که نگه داشتن تفنگ خود را و یا چرخ دنده های دیگر شما را در جلوگیری از رها کردن و از دست دادن اقلام با ارزش است. دستکش آمده در سبک های مختلف از جمله کامل انگشت و دو انگشت و یا بافتنی بسته به اینکه چگونه رایگان خود را دوست دارید انگشت به ماشه بود. شما می توانید با استفاده از هر نوع کفش برای سناریو woodsball اما بهترین نوع پینت بال کفش برای این بازی این است که مبارزه با چکمه. بالا بالا چکمه های مبارزه با نه تنها به شما یک سرباز واقعی نگاه کنید اما برای ارائه مقدار زیادی از پشتیبانی هنگامی که در حال اجرا در اطراف بوش و زمین ناهموار مشترک به این بازی.

یکی از بهترین ها برای هر سناریو واقعی لباس تاکتیکی جلیقه. این لباس در تمام نمونه نظامی در رنگ های مختلف از جمله استتار الگوهای خود را برای مطابقت اساسی BDU دقیقا. تاکتیکی پینت بال جلیقه نه تنها به شما نگاه شدید اما ارائه بسیاری از کیسه برای حمل تن از چرخ دنده ها در یک راه متعادل. اگر شما با استفاده از یک مجله تغذیه مارکر پینت بال یک جلیقه با کیسه برای حمل اضافی مجلات ضروری است. تاکتیکی جلیقه می تواند سفارشی با بوکس به تهیه کردن به هر نوع از چرخ دنده ها شما باید موثر برای موقعیت خاص شما را به بازی در این زمینه است. جلیقه ها بهترین راه برای, بسته, تن مهمات اضافی برای گسترش بازی و هنوز هم قادر به اجرا و فعال بدون احساس نامتعادل از وزن اضافی. سفارشی کردن جلیقه خود را با جیب خود حمل پینت بال هوا تانک, نارنجک, قطعات اضافی برای تفنگ خود را و یا حتی لوازم برای هم تیمی های خود را.

[ad_2]