شبکه کنف – آن است که یک عملی کسب و کار MLM فرصت ؟

[ad_1]

در حال حاضر وجود دارد چند سطح بازاریابی (MLM) کسب و کار به منظور ارائه کنف و سلامتی محصولات مرتبط به توده ها. کنف گیاهی است که شده است در اطراف برای هزاران سال قادر به تولید مواد غذایی و سوخت و فیبر است و مورد استفاده در برنامه های متعدد از جمله منسوجات و کاغذ و مرکب و تولید است. با توجه به myhempsystem.com شاهدانه حاوی کمتر از 1% THC ماده روانگردان در گياه شاهدانه (cannabis Sativa Linnaeus. به عبارت دیگر شاهدانه است که به ماری جوانا به عنوان غیر الکلی آبجو است که به آبجو.

آنچه که از کنف شبکه?

کنف شبکه MLM بر اساس بخش از ماری جوانا پزشکی, Inc. ماری جوانا پزشکی, Inc. یک اورگان شرکت تاسیس شده در ماه مارس سال 2009 ارائه می شود که ایمن و کارآمد زیرساخت برای صنعت ماری جوانا پزشکی. سازندگان شبکه کنف معتقدند که رشد تقاضا برای کنف بر اساس محصولات به طوری که آنها در پاسخ به این تقاضا با راه اندازی چند سطح بازاریابی مدل برای توزیع آن.

افرادی که در پشت آن است و زمانی که آن را شروع کنم ؟

همین استاینبرگ و بروس Perlowin می رویم تا این شرکت است. تنها چیزی که آنها را در گذشته انجام داده است ایجاد بزرگترین مخابرات شرکت بازاریابی شبکه ای در جهان است. من حدس می زنم که خوب به اندازه کافی درست است ؟ آنها را که تجربه به همراه یک تیم از مشاوران و همکاران که شامل immunologists, شیمیدانان, پزشکان, دکترا, است, بازاریابی, تیم مهندسین نرم افزار و بیشتر.

با توجه به Npros.com شاهدانه شبکه شده است در پیش راه اندازی و راه اندازی شد به طور رسمی راه اندازی در ژوئن 1, 2010. اما در thehempnetwork.com آن ذکر شده است که این شرکت آغاز شد و قبل از راه اندازی در اوت 28, 2010. در هر صورت به نظر می رسد این شرکت در حال به دست آوردن شتاب با بیش از 1000 بین المللی کنف مشاوران (IHC) تا کنون است. علاوه بر شرکت مادر ماری جوانا پزشکی, Inc., در حال برنامه ریزی بزرگترین شاهدانه/سلامتی رویداد تا کنون برگزار شده در غرب در پونتیاک Silverdome در میشیگان در اواخر اکتبر سال 2010.

چه طرح پرداخت غرامت?

با توجه به myhempsystem.com وجود دارد بدون هیچ هزینه ای به یک عضو از شبکه کنف. این شرکت با استفاده از ترکیبی طرح پرداخت است که یک سویه قدرت های جهانی پا در جلویی که در آن هر کسی که نشانه های بالا می رود در زیر هر یک از دیگر در یک برای اولین بار در اساس با Unilevel طرح پرداخت در عقب پایان. چه ؟ خوب از کجا اموی و محافل خود را هنگامی که شما به آنها نیاز دارید ؟ من نیاز به دیدن این بیرون کشیده شده بر روی کاغذ! به هر حال ساده ترین راه برای قرار دادن آن است که هنگامی که شما حامی کسی به شبکه کنف که فرد به نظر می رسد در قدرت های جهانی پا در پایین و در سطح اول خود را در پشت خود پایان Unilevel. آنها با استفاده از قدرت های جهانی پا برای پاداش و انگیزه برای IHC را به طوری که آنها نگاه کنید همه مردم در زیر آنها را. حس می کند کامل درست است ؟

است شبکه کنف ماندگار فرصت ؟

این واقعیت است که کنف صنعت شده است در اطراف برای هزاران سال است که این محصول دارای یک طیف گسترده ای از کاربردها یک مزیت است. سوال این است که می توانید شبکه کنف رقابت در شلوغ سلامتی دسته از محصولات ؟ به عنوان اولین شرکت به ارمغان بیاورد کنف به بازاریابی شبکه ای به آنها می دهد یک شروع خوب برای اطمینان حاصل کنید. همچنین کمک می کند تا به دو بچه در حال اجرا نشان می دهد که باید ساخته عظیم شرکت های MLM در گذشته است.

تصمیم به پیوستن به شبکه کنف و یادگیری چگونه برای ساخت آن با موفقیت دو چیز متفاوت هستند – اگر شما می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مهارت های ایجاد کسب و کار MLM شما نیاز به راه اندازی خود را قیف فروش ،

[ad_2]