شایع بیماریهای ایگوانا

[ad_1]

ایگوانا طول می کشد زمان طولانی برای بیمار و مدت زمان طولانی را به خوبی دریافت. در وحشی بیمار و ضعیف حیوانات را به پنهان کردن بیماری یا آسیب است. هر گونه نشانه ای از ضعف را جذب کند یک درنده و از آنجا که این تمایل غریزی آن را سخت به بگویید که یک حیوان بیمار است و تا زمانی که خیلی دیر است.

موثر ترین ابزار برای دانستن زمانی که ایگوانای شما ممکن است یک مشکل است با توجه به هر چیزی که شما احساس می کنید متفاوت است از آنچه که ایگوانای شما به طور معمول می کند. اگر شما فکر می کنم چیزی اشتباه است و سپس منتظر نیست برای ایگوانای شما به دامپزشک. اکثر iguanas که دیده می شود توسط دامپزشکان در حال شدت بیمار است و آن است که اغلب غیر قابل برگشت است.

نشانه هایی از یک بیمار ایگوانا:

> غذا خوردن کاهش می یابد

> تغییر از زندگی روزمره

> ترشحات از دهان و بینی و یا دریچه.

> مدفوع تغییرات

> خفیف یا دراماتیک لنگش

> اندام متورم و یا تنه

> ضعف عضلانی و لرزش و یا سراسری

> تغییرات در خواب, خوردن, رنگ بدنه هوشیاری و وزن و ظاهر و سطح انرژی است.

بیماری های متابولیک استخوان

75 درصد از iguanas دیده می شود توسط دامپزشکان وجود دارد برای بیماری های متابولیک استخوان و تقریبا تمام iguanas دیده هستند و کمبود کلسیم.

مشکلات تنفسی

علل:

> زیستگاه است که بیش از حد مرطوب و نه به اندازه کافی تهویه. پاتوژن نژاد و می تواند باعث عفونت های تنفسی.

> بیش از حد خشک زیستگاه. غشاهای مخاطی می تواند خشک و ایگوانای شما به راحتی می توانید عفونت

> طولانی مدت قرار گرفتن در معرض هوای سرد

مشکلات تنفسی می تواند از مرگ در یک دوره کوتاه از زمان.

نقرس

پروتئین حیوانی باعث نقرس در iguanas.

انگل

Iguanas معمولا کرم ها, کرم های گرد و کرم کدو است که زندگی می کنند در داخل ایگوانا بدن و تغذیه کردن جریان خون باعث ایجاد فشردگی در روده ها و سرقت مواد مغذی از دستگاه گوارش است. انگل است که در سمت چپ چند برابر خواهد شد و می تواند باعث مرگ شود.

کنه و کنه

کنه نایاب ایگوانا خون و نیز بیماری های حمل. آن است که بسیار استرس زا و تحریک کننده است.

کنه های کوچک به عنوان نقطه بالا من در آن زمان است که شما متوجه آنها در حال حاضر وجود دارد صدها نفر. آنها بسیار سریع و مکیدن خون و انتقال بیماری است. آنها صرف بیشتر وقت خود را تحت ایگوانای خود را مقیاس و پنهان در مکان هایی که اغلب دشوار است برای تمیز کردن. تخم مرغ های خود را رشد در همان دما به ایگوانای خود را.

صدمات

90 درصد از آسیب رخ می دهد به دلیل رژیم غذایی نامناسب به ویژه کمبود کلسیم و نامناسب قرار گرفتن در معرض نور خورشید و یا مصنوعی UVB. حوادث اتفاق می افتد و اگر شما فکر می کنم ایگوانای خود را شکسته است و یا شکسته استخوان و سپس شما نیاز به او را به یک دامپزشک برای x-rays.

رها کردن و یا شکستن دم

حتی وحشی iguanas از دست دادن دم خود را, آن را بخشی از نیاز به کشیدن یک شکننده زائده پشت سر آنها در تمام طول روز.

هرگز خود را با شتاب سوسمار دم را اگر شما انجام دهید که شما را تا پایان ایستاده با تنها دم در دست شما و ایگوانای خود را در بخش های مختلف از اتاق. آن را نیز اتفاق می افتد که دم می گیر در جایی و ایگوانای خود را رها کردن آن در تلاش برای بدست آوردن دور. زمانی که ایگوانا را در بیش از درایو’ به فرار او همچنین می تواند شکستن و دم خود را به خاطر او می اندازد تمام بدن او به فرار حالت. آن است که بسیار رویداد استرس زا برای هر دو مالک و ایگوانا.

پنجه کشیده

اگر زیستگاه ایگوانا آماده نیست و به درستی نگهداری و سپس مشکلات می تواند بوجود می آیند. آن را نیز اتفاق می افتد زمانی که آنها رومینگ رایگان خانه و خود را به مکان های که در آن آنها تعلق ندارد.

بیش از حد سرد:

چه احساس گرم و راحت برای شما می تواند بیش از حد سرد برای ایگوانای خود را. ایگوانا که سرد باقی می ماند و سرد است در یک وضعیت خطرناک است. هنگامی که سرد ایگوانای شما را پایین آهسته به یک نقطه از هیچ جنبش و سست تمام مهارت های در حال حرکت. من می دانم که iguanas که درگذشت از آنجا که آنها از سمت چپ خارج یک شبه.

گرمای بیش از حد:

نشانه هایی که ایگوانای شما ممکن است بیش از حد گرم است وقتی که او باز می شود دهان خود را گسترده و شلوار مثل یک سگ. خود رنگ نیز محو خواهد شد و تمام روشنایی. او ممکن است اجابت مزاج غیر معمول چند بار در یک دوره کوتاه است. علل بیش از حد است که معمولا به دلیل قفس هستند طراحی شده است به درستی و وجود دارد هیچ راهی برای فرار از گرما. ایگوانا که بیش از حد گرم خواهد شد و مرگ در عرض چند دقیقه اگر چپ در این وضعیت است.

سوختگی حرارتی:

Iguanas سوخته بر روی سنگ های داغ و این سنگ ها هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد. یک انسان پد و حرارت می سوزاند ایگوانای شما اگر در سمت چپ بالا. حرارت لامپ باید امن و دور از دسترس. اگر ایگوانای شما می کند سوخته شما می توانید درمان سوختگی جزئی با Nolvasan یا بتادین. پت منطقه خشک با یک پارچه تمیز و سپس اعمال یک لایه نازک از Polysporin. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه بد رایت است و سپس آن را بهتر است به یک دامپزشک.

کم آبی بدن

اگر ایگوانای شما به شدت خشک اندام خود را شروع خواهد شد به شکست و مرگ رخ می دهد. شما می توانید تست اگر ایگوانای شما دچار کم آبی ‘جوانه’ پا یا بازو پوست باید ضربه محکم و ناگهانی حق بازگشت به جایگاه اصلی آن است.

[ad_2]