سیالات حفاری شرکت

[ad_1]

زمانی که تحقیق در مورد سیالات حفاری شرکت های سه نام واقعا ایستادگی کردن در حال Mi Swaco, Baroid و بیکر هیوز. Mi Swaco است و در این زمینه متعلق به غول صنعت Schlumberger. درست پشت Mi است Baroid است که متعلق به و توسط هالی برتون. و کوچکترین از سه افسانه ای ارائه دهنده خدمات بیکر هیوز. این “3” ارائه حفاری با “گل” است که آنها نیاز دارند به طوری که می توان به حفر چاه نفت و گاز طبیعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این شرکت ها با جزئیات بیشتر ادامه در صفحه زیر.

Mi Swaco

Mi Swaco است که یک بخش از Schlumberger که استخدام 113,000 مردم در بیش از 85 کشور مختلف است. آن تشکیل شد توسط کنراد و مارسل Schlumberger در سال 1926 به عنوان Societe de Prospection Electrique است که فرانسه برای برقی اکتشاف شرکت. آنها آغاز شده توسط به سادگی انجام بررسی های ژئوفیزیک در مناطق رومانی و کانادا و حتی آمریکا اگر چه Schlumberger شروع به عنوان یک شرکت نقشه برداری, آنها در حال حاضر یکی از بزرگترین عملیات در میدان نفتی, خدمات گزارش سال 2011 درآمد خالص بیش از 5 میلیارد دلار. Schlumberger در حال حاضر دارای دفاتر در هوستون پاریس و لاهه برای کمک به تسهیل انجام عملیات در سراسر جهان. پس از شرکت در ظاهر در بازار بورس نیویورک و بسیاری از مقامات عالی رتبه بودند به نیویورک نقل مکان کرد. در سال 2005 Schlumberger به دفاتر شرکت های بزرگ بودند نقل مکان به تگزاس می شود و نزدیک به دیگر شرکت های نفت و گاز. Mi Swaco بخشی از Schlumberger از طریق آن 2010 ادغام با اسمیت بین المللی دیگر بزرگ شرکت حفاری. با توجه به Schlumberger دلیل اصلی برای این ادغام بود بهبود مستمر آن حفاری فن آوری است. به Mi Swaco بخشی از Schlumberger در حال حاضر در عمل در بیش از 75 کشور و استخدام بیش از 13000 نفر است.

Baroid

Baroid یک محصول خط سرویس از شرکت هالی برتون. آنها تخصص در تامین محصولات مورد استفاده در تمام مراحل حفاری روند. آنها همچنین به طور خاص ارائه عملکرد اوج به بسیاری از بازارهای متنوع از جمله; آب خوب حفاری افقی جهت حفاری و حرارتی زمین گرمایی حلقه های کاربردی. این شرکت هالی برتون عمل در بیش از 70 کشور مختلف و استخدام بیش از 50000 نفر است. گزارش درآمد خالص از $3.0 میلیارد دلار در سال 2011 هالی برتون است که مطمئن شوید که به گسترش خدمات خود را. ایری هالی برتون آغاز شده این شرکت در سال 1919 با معرفی ایده های انقلابی کنترل چاه با سیمان. در نهایت هالی برتون شرکت گسترش در سراسر جهان و به عنوان آنها همچنان به توسعه حفاری های جدید فن آوری است. این به آنها کمک کرد حفظ سهم زیادی از بازار حفاری در سراسر بسیاری از 1900. آنها حتی کمک به حفظ تمیز و سالم سیاره با کار کردن با پاک کردن خلیج همکاران برای مهار نشت نفت. این شرکت هالی برتون بسیاری از بخش علاوه بر Baroid صنعتی حفاری محصولات و متخصص در جنبه های مختلفی از حفاری نفت و گاز. مهم ترین بخش از این شرکت تمرکز بر شکل گیری ارزیابی تولید بهینه سازی و سیال حفاری سیستم.

بیکر هیوز

بیکر هیوز آغاز شده به عنوان یک ابزار شرکت متعلق به والتر شارپ و هوارد هیوز که اختراع دو مخروط مته. پس از والتر شارپ درگذشت هوارد هیوز خریداری شده خود را در نیمی از این شرکت و تغییر نام آن هیوز ابزار شرکت. در ضمن روبن بیکر توسعه پوشش کفش که انقلابی توانایی اجرای پوشش به چاه های نفت و گاز. بعد این دو امر در نهایت ادغام به شکل بیکر هیوز و امروز این شرکت استخدام بیش از 57,000 نفر در 80 کشور مختلف است. بیکر هیوز گزارش درآمد خالص از $812 میلیون در سال 2010 و آنها بطور قابل توجهی کوچکتر از هالی برتون و یا Schlumberger. بیکر هیوز در حال حاضر با تمرکز بر نوآورانه حل مشکل آنها به عنوان کار خود را با مشتریان به منظور توسعه فن آوری های جدید.

[ad_2]