سه روند خطرناک در ماشین در حال حرکت و تجهیزات صنعت

[ad_1]

در امروز's جهان تولید جهانی شده است. آن است که دیگر عجیب و جالب بازار شد که در آن حتی بیست سال پیش که در آن هر کس می دانست که هر کس دیگری. تولید کنندگان استفاده می شود قادر به نام همه تولید کنندگان دیگر در بازار خود را و که در آن هر یک واقع شده بود. در حال حاضر محصولات در حال تولید و در دورترین نقاط جهان است. زنجیره تامین گسترش از یک طرف زمین به طرف دیگر. یک پایان خوب ممکن است متشکل از محصولات خام و زیر مجموعه از بیش از پنجاه کشور جهان است.

اجازه دهید's آن صورت زنجیره تامین جهانی است که در اینجا به ماندن بگیرید. به ویژه آسیب پذیر به این روند جدید هستند کسانی که در تجهیزات و ماشین آلات در حال حرکت صنایع. هر دستگاه numer پیچیده تر و سخت تر به رسیدگی و تعمیر نسبت به گذشته. چند بار ماشین آلات با یک کتاب آموزش که رقبای فرهنگ انگلیسی آکسفورد! تولید کنندگان که نیاز به تجهیزات خود منتقل و نصب ها در یک وضعیت مخاطره آمیز از آنها که تا کنون بوده است. به منظور کنترل خطرات است که می تواند گرفته شده و مدیریت پروژه با موفقیت در اینجا چند راهنمایی که کمک خواهد کرد که در منابع Rigger یا ماشین آلات تکان دهنده برای پروژه بعدی خود را.

1) مطمئن شوید که شما در برخورد با کسی که می داند آنچه انجام می دهند. صنعت ماشین آلات تا به حال گرفتار شده است با شرکت های بسته شدن فروشگاه در هر روز است. یک بار بزرگ و برجسته millwright و تقلب شرکت ها را به سادگی درهای خود را بسته و فروش تجهیزات خود را به جای گذراندن در این شرکت به نسل های آینده است. این اتحاد چپ یک خلاء از تجربه و تخصص. کسانی که می دانند چگونه خود را به دسته ماشین آلات و تجهیزات مناسب هستند و چند دور بین. بررسی کنید با دیگران در صنعت خود را و از آنها بخواهید در مورد اعتبار که شما می خواهید برای کار با تجهیزات خود را.

2) انجام برخی تحقیقات در مردم شرکت استخدام. رک و پوست کنده هر شرکت است که تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه آن است. اگر یک ماشین در حال حرکت شرکت استخدام و حفظ کارکنان هستند که به طور مداوم به یادگیری در مورد تکنیک های جدید و انواع جدیدی از تجهیزات در بازار; آنها به احتمال زیاد خود را اداره کند تجهیزات و ماشین آلات چگونه آنها باور دارند که باید آن را به کار گرفته است. اما نه لزوما راه آن باید به کار گرفته شود. واجد شرایط پیمانکار کار شما با. چگونه اغلب آنها را خود مردم ؟ چه نوع از چیزهایی که در حال پرسنل خود یادگیری است ؟ شده اند در معرض این نوع از تجهیزات قبل از ؟ تحقیقات کمی را حفظ خواهد کرد شما را از داشتن برای مقابله با یک اشتباه پرهزینه در آینده است.

3) بیمه, بیمه, بیمه! شرکت شما در حال رفتن به استخدام تحت پوشش مناسب پوشش بیمه? این مهم است. شما ماشین آلات و نیروی حیاتی خود را کسب و کار تولید در نظر گرفتن خطرات غیر ضروری با آن ممکن است فاجعه بار است. چند چیز نگاه کنید: اول از همه مطمئن شوید که آنها به طور کلی پوشش مسئولیت در بیش از 1 میلیون (5 میلیون است هنجار پذیرفته شده). این پوشش خسارت به افراد و اموال (به استثنای ماشین آلات خود). دوم مطمئن شوید که آنها به نوعی از Riggers و محرک پوشش. این پوشش می دهد ماشین آلات خود در هر قطعه به یک از پیش تعیین شده محدود می کند.

را قبول نمی کند هر چیزی را زیر 1 میلیون در هر قطعه. شرکت های معتبر حمل حداقل 1 میلیون در هر قطعه از تجهیزات در حال نقل مکان کرد. گذشته از همه مطمئن شوید که آنها مناسب محموله پوشش اگر شرکت هولنج تجهیزات خود را. این پوشش باید برای کل ارزش تجهیزات است که شما با داشتن بريدن. اگر پوشش کوتاه است و چیزی اتفاق می افتد, شما خواهد شد تنها تحت پوشش برای پوشش مقدار. بدون در نظر گرفتن هزینه از دستگاه خود را.

[ad_2]