سمی Degreaser مواد شیمیایی – سه دلیل برای استفاده از آنها

[ad_1]

اگر شرکت شما کار می کند در بخش صنعت, صنعتی, پاک کننده ها و degreasers احتمالا یک ضرورت است. اما این بدان معنا نیست که شما مجبور به تحمل عوارض خطرناک degreaser مواد شیمیایی. وجود دارد هزاران تن از مواد شیمیایی خطرناک موجود در سنتی پاک کننده و degreasers برخی از شایع ترین آن ها, متیل اتیل کتون, استون تولوئن گلیکول اتر و متعدد فلوئوردار و کلر حلال است. تا زمانی که به تازگی استفاده از این و دیگر مواد شیمیایی لازم بود برای رسیدن به بالا قدرت تمیز کردن. اما امروز سازگار با محیط زیست و حلال ارائه منابع سازگار با محیط زیست ترجیح راه حل های که پاک به عنوان خوب یا بهتر از آنها سمی هستند. اگر شما در حال حاضر استفاده از سمی پاک کننده های سوئیچینگ به محیط زیست ترجیح پاک کننده می تواند انجام بیش از صرفه جویی در محیط زیست; آن را نیز می تواند شرکت خود را ذخیره کنید. در زیر به بررسی سه دلیل.

خطر خطرناک آلاینده های هوا

خطرناک و آلاینده های هوا (HAPs) مواد شیمیایی هستند که تبخیر از راه حل های سمی آسیب رساندن به محیط زیست و سلامت کسانی که استنشاق آنها. برخی از شرکت ها تلاش برای نفی HAPs با اجرای برتر سیستم تهویه. اما اگر سمی می تواند راه حل بوی-و آن را همیشه می تواند-و سپس حضور HAPs است که هنوز هم وجود دارد. در کوتاه مدت HAPs کاهش بهره وری باعث ديسترس تنفسی و سرگیجه و معده بیماری است. اما در دراز مدت, مزمن و بیماری های ناشی از تماس طولانی با HAPs می تواند منجر به دعاوی خسارت یک شرکت مالی و شهرت. اگر شما فکر نمی کنم که مواد سمی می تواند دوباره به امد و شد زیاد شرکت هایی که استفاده از آنها را به یاد داشته باشید آزبست افتضاح بود که هزینه کافی برای قرار دادن برخی از شرکت های خارج از کسب و کار.

وثیقه هزینه مواد شیمیایی سمی

برخی از شرکت ها همچنان به استفاده از سمی degreaser مواد شیمیایی به دلیل محیط زیست سالم degreasers هزینه بیشتر. اما زمانی که شما در محاسبه هزینه شیمیایی ضایعات برداشت با استفاده از به طور کامل آلی زیست تخریب پذیر degreaser می تواند در نتیجه کاهش مواد شیمیایی دفع زباله لایحه که موجب صرفه جویی در پول بیشتری نسبت به خرید ارزان تر سمی degreasers به خصوص اگر یک شرکت انجام گریس به صورت روزانه. امروز اکثر شرکت ها مشغول هستند با صرفه جویی در هزینه و زیست محیطی خود موضع. تعویض به زیست تخریب پذیر برای تمیز کردن راه حل می تواند بهبود.

تهدید سازمان حفاظت محیط زیست قوانین و مقررات

حتی اگر شما تصمیم به نگه داشتن با استفاده از سمی پاک کننده سازمان حفاظت محیط زیست در نهایت تنظیم و یا منع استفاده از آنها در صنعتی و تجاری تنظیمات تنظیم و یا منع یک یا بیشتر و یا مواد شیمیایی آنها باشد. سازمان حفاظت محیط زیست مقررات اعلام کرد به خوبی در پیش از تاریخ موثر اجازه می دهد تا شرکت ها برای پژوهش مناسب تعویض. شرکت هایی که موفق به انجام این کار در نهایت در دو موقعیت unenviable: آنها یک انبار از مواد سمی پاک کننده است که آنها دیگر می توانید استفاده کنید و یا با استفاده از مقدار کافی و آنها را مجبور به اجرای یک یا چند جایگزین راه حل های بدون پژوهش در محل.

[ad_2]