سمی قالب و افزایش وزن

[ad_1]

شایع ترین سمی قالب مشکلات بهداشتی شامل سیستم تنفسی است. کسی که به طور تصادفی به نفس در اسپور از قالب معمولی ممکن است تجربه, سرفه, خس خس بینی در حال اجرا تب و سردرد و خستگی است. او همچنین ممکن است به دست آوردن یک راش به همراه خفیف سوزش چشم.

کسی که شده است در معرض سمی قالب, اما, ممکن است جدی تر به شکایات. آن را بعید است که یک فرد می تواند از رنج می برند از دست دادن حافظه, اختلالات خلقی و آسیب به سیستم عصبی در موارد طولانی مدت قرار گرفتن در معرض.

وجود دارد و حتی گزارش لینک سمی قالب به افزایش وزن و کاهش وزن, مشکلات, و در حال حاضر دانشمندان ممکن است قادر به ارائه عوامل حمایت های غیر معمول با لینک.

چگونه سمی قالب بر سیستم گوارشی

زمانی که اسپور سمی قالب وارد بدن ما آنها بلافاصله عمل در سلول های سالم و از بین بردن آنها. و از آنجا که سیستم تنفسی است که از طریق آن اسپور کپک عبور مربوط به دستگاه گوارش آن را بسیار محتمل است که سمی اسپور کپک می توانید پیدا کردن راه خود را به دستگاه گوارش.

قالب می تواند از بین بردن مخاط معده ما و مانع از کارکرد سالم سیستم تداخل با انواع فرآیندهای دستگاه گوارش و ضعف اندام.

فوری نتایج این عفونت اسهال و استفراغ به عنوان بدن ما به طور غریزی سعی کنید برای بیرون راندن مضر سم. اما نیز وجود داشته اند مواردی از مردم به طور ناگهانی به دست آوردن یا از دست دادن وزن پس از قرار گرفتن در معرض سمی قالب.

تا به حال شنیده ام سمی یا سندرم ساختمان بیمار?

این سندرم ساختمان بیمار (SBS) تعریف شده به عنوان مجموعه ای از علائم مربوط به یک فرد و محل اقامت و یا محل کار است. علت آن شده است و نسبت به فقیر سیستم های تهویه (که شامل نقص در تهویه مطبوع و حرارت) در هر دو قدیمی و ساختمان های جدید.

هنگامی که یک ساختمان ضعیف تهویه گازهای مضر و سموم از آلاینده ها نمی تواند فرار. در عوض آنها به دام افتاده در داخل ساختمان و ضرب و در حال حرکت از یک اتاق به دیگری.

وجود دارد یک میزبان از دلایل و نشانههای سندرم ساختمان بيمار. گذشته از تهویه ضعیف آن نیز ممکن است با توجه به حضور سمی ترکیبات فرار عدم کافی تصفیه هوا و البته قالب.

افزایش وزن و سمی قالب عفونت

قرار گرفتن در معرض سمی قالب به ارمغان می آورد در مورد نه فقط بهداشت و درمان مشکلات سیستم تنفسی, اما همچنین می تواند باعث مسائل روانی. این تعجب آور نیست چرا که سیستم عصبی نیز تحت تاثیر این کشنده سمی قالب.

نوسانات خلقی و افسردگی گزارش شده است و این ممکن است دلیل که چرا مردم متوسل به خوردن شراب خواری و یا به گرسنه خود را. بنابراین بدون در نظر گرفتن افزایش وزن و یا از دست دادن وزن, شما هرگز نباید از بین بردن سمی قالب به عنوان یکی از علل احتمالی.

و مطمئن شوید که علائم و نشانه نمی خواهد بدتر یا عود جایی که قالب سرچشمه باید کاملا تمیز و ضد عفونی.

[ad_2]