سلامت دهان و دندان بیمه نقل قول – استفاده از آنلاین

[ad_1]

از سال 2001 بزرگ سلامت و شرکت های بیمه دندانپزشکی مانند BlueCross و GE مالی ارائه شده بیمه سلامت آنلاین. به عنوان یک نتیجه, افراد و صاحبان کسب و کار کوچک باید گزینه های بیشتر در هنگام خرید بیمه. مصرف کنندگان می توانید نقل قول برای حق بیمه و پوشش برنامه ای برای پیدا کردن مقرون به صرفه ترین بسته برای نیازهای خود.

تعیین نیازهای خود را

بهداشت و بیمه دندانپزشکی است و نه فقط در مورد پیدا کردن پایین ترین حق بیمه. شما همچنین نیاز به عامل در هزینه های شرکت می پردازد deductibles و حداکثر منافع. تعیین کنید که چگونه اغلب شما به دکتر مراجعه کنید و چقدر شما می توانید استطاعت به پرداخت هزینه های درمانی است. کمی بیش از حد پوشش می تواند شما را از نظر مالی اگر شما غیر منتظره بیمارستان لایحه بنابراین مطمئن شوید که شما به اندازه کافی پوشش برای محافظت از خودتان.

شما همچنین باید آگاه باشند که از قبل موجود شرایط به طور معمول تحت پوشش برای 12 ماه اول از سلامت یا بیمه دندانپزشکی. این شایع است که آیا شما دریافت پوشش از یک کارفرما و یا خرید آن را به خودتان.

شروع به گرفتن نقل قول

آنلاین بهداشت و دندانپزشکی شرکت ها تحت سلطه سنتی شرکت های بیمه نه سایه اشخاص. این سنتی شرکت های بیمه با استفاده از اینترنت به شما اجازه می دهد به تحقیق سوابق مالی خود را, شرایط و ضوابط, و خدمات به مشتریان شیوه های. اینترنت نیز افزایش رقابت بین ارائه دهندگان و در نتیجه بیشتر گزینه های مقرون به صرفه برای افراد و صاحبان کسب و کار کوچک.

مقایسه نقل قول

هنگامی که شما درخواست نقل قول آنلاین برای سلامت یا بیمه دندانپزشکی شرکت شما را به “پایه” نرخ, نقل قول, چه طور متوسط مصرف کننده پرداخت خواهد شد در منطقه خود را با میانگین شرایط بهداشتی. ارائه اطلاعات بیشتر شما بیشتر واقع بینانه به قول خواهد بود. “پایه” به نقل اجازه می دهد تا شما را به سرعت مقایسه طرح و قیمت بدون نیاز به ارسال پاسخ به یک مقدار خسته کننده از سوالات.

رسمی نقل قول

برای دریافت رسمی, نقل قول, شما نیاز به پر کردن یک برنامه با یک شرکت بیمه. به طور معمول یک شرکت بیمه خواهد نیاز به دسترسی به پرونده سلامت خود را ارسال به یک معاینه پزشکی و ارائه پاسخ به یک پرسشنامه دقیق. شرکت های بیمه با استفاده از این اطلاعات برای تعیین خطر ابتلا به شما رسمی نقل قول.

هنگامی که شما یک رسمی بیمه نقل قول کاغذ است و عملا به پایان رسید بنابراین شما به سرعت می توانید با سلامت و بیمه دندانپزشکی است. کل فرایند می تواند تا حدود چهار هفته است.

برای مشاهده لیست ما توصیه می شود از شرکت ها آنلاین است که ارائه سلامت

بیمه و می تواند کمک به شما مقایسه به نقل از, بازدید از این صفحه: توصیه می شود شرکت های بیمه آنلاین [http://www.ezerk.com/articulos.php?category=53].

[ad_2]