سشوار مسافرتی PROMAX مدل 1200S؛یک پیشنهاد برای کادوی تولد خانم ها

سشوار مسافرتی پرومکس مدل ۲۳۲ برای همه ی این کارها خیلی مناسب می باشد. سشوار مسافرتی کوچک. تومان25,000. اولین سشوار دستی در سال 1925 در بازار ظاهر شد. شاید این موضوع به نظر برخی از افراد آنچنان با اهمیت نباشد، اما زمانی که پریز برق از میز توالت یا آینه شما فاصله داشته باشد، تازه متوجه ضرورت داشتن سیم بلند خواهید شد. در نظر داشته باشید که سشوار کشیدن در فرم دادن به مو، و حتی در عملکرد بهتر محصولات آرایشی و تقویتی مو تاثیر بسزایی دارد. پس فراموش نکنید که اگر برای خانه یا برای آرایشگاه سشوار میخرید، به این نکته توجه کنید که دستگاه مورد نظر شما چه به صورت خودکار (تمام آیونیک) و چه به صورت دستی (دکمه آیونیک) قابلیت تولید یون منفی را داشته باشد. این سشوار ها با وجود اندازه کوچک از قدرت بسیاری برخوردار هستن و اصلا به قدرت آنها شک نکنید. اگر موهای شما ضخامت خوبی دارد و نازک نیست از درجه حرارت متوسط سشوار برای خشک کردن و حالت دادن به موهایتان استفاده کنید. سشوار حرفهای تولید شده توسط شرکت مک استایلر مدل MC-6660، با فناوری تولید یون و موتور ۲۲۰۰ وات و از نوع AC، کارایی بسیار بالا در خشک کردن موها و حالت دادن به آنها دارد.

خرید سشوار مسافرتی با توجه به نوع مو و حساسیت آن میتوان حرارت دلخواه را در 2 حالت مختلف تنظیم کرد. اگر موهای نازک و ظریفی دارید از درجه حرارت کم و سرعت باد ملایم سشوار برای خشک کردن و حالت دادن به موهایتان استفاده کنید. در سشوارهای تورمالین تنها زمانی که حرارت بالا باشد تولید یون منفی آغاز میشود در حالیکه در سشوارهای آیونیک در زمان استفاده از باد سرد هم امکان تولید یون منفی وجود دارد. به دلیل اینکه سشوارهای آیونیک برای تولید یون منفی نیازی به حرارت ندارد. دکمههای تنظیم درجه حرارت دارای سه حالت کم، متوسط و بالا هستند و دکمههای تنظیم سرعت باد نیز دارای سه حالت باد سرد، باد گرم و خاموش هستند. از ویژگیهای این سشوار میتوان دکمههای تنظیم حرارت سشوار و سرعت باد و دکمه ایجاد باد سرد اشاره کرد. همانطور که گفته شد ، وات بالاتر به طور کلی باعث ایجاد سشوار سنگین تر می شود که همیشه برای مسافرت ایده آل نیست.

بهترین مدل سشوار مسافرتی با تمام مزایایی که المنتهای سرامیکی دارند، باید حین کار با این سشوارها خیلی مراقب باشید چون کوچکترین ضربهای باعث شکستن المنت خواهد شد. ویژگی این سشوار قابلیت خم شدن دسته آن است که حمل و نگه داری آن را در هنگام مسافرت آسان تر می کند. رنگ و بدنه زیبا و سبک و قابل حمل بودن از مزایای این سشوار محسوب میشود. این سشوار با قدرت موتور ۲۰۰۰ وات و نوع موتور AC جزو سشوارهای حرفهای محسوب میشود و همچنین دارای قدرت پرتاب باد بسیار بالایی است. برخی از محصولات به صورتی طراحی میشوند که قدرت بالایی دارند و برای اهداف مختلف مناسب هستند. این نوع سشوار از برند فیلیپس دارای قابلیت های بسیار بالایی است که از جمله این قابلیت ها میتوان به سرعت باد تولیدی آن ، وجود 6 نوع تنظیمات دما و سرعت ، سیم برق 1.8 متری ، حلقه اویختن و … نوع موتور این سشوار از نوع AC بوده و مجهز به فناوری تولید یون است که باعث میشود موها سریعتر خشک شود و پس از خشک شدن درخشندگی و لطافت بیشتری داشته باشند. قدرت بالای موتور سشوار فیلیپس مدل HP8230/50 باعث خشک کردن سریع و راحت موها میشود. مدل 6670E مجهز به موتور AC است که نسبت به موتورهای DC وزن کمتر، قدرت بیشتر و عمر طولانیتری دارد.

مدل SY-1300 به موتوری 2000 واتی مجهز است و این موتور قدرت پرتاب باد خوبی دارد و میتوان از این محصول برای مصارف مختلفی استفاده کرد. وزش باد مدل ۳۴۱ برابر ۸۰ کیلومتر در ساعت است ، وزش باد مدل ۳۰۲ برابر ۷۵ کیلومتر در ساعت است. مدل ۶۶۱۵ در عوض دارای سرعت وزش باد ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت می باشد . علاوه بر این، استفاده از تورمالین نیز روشی برای تولید گرمای مادون قرمز است که به طور موثر از طریق موهای شما عبور می کند. به طور کلی این سشوار میتواند انتخاب بسیار خوبی برای سالن های آرایشی و افراد حرفه ای و نیمه حرفه ای باشد. اما به طور خاص این مدل بسیار با کیفیته و قطعا برای شما کاربردی هستش. سشوار برس دار چرخشی پروسنس مدل ۲۷۱۰، محصولی کاربردی که علاوه بر خشک کردن موها، حالت دادن به موها را نیز آسانتر میکند. روی بدنه سشوار دکمه حالت TP دیده میشود که کمک میکند دمای باد در حین خشک کردن از یک حدی بیشتر نشود و به مو آسیبی نرسد. همانطور که میدانید حفظ چربی مو مانع از وز شدن و به هم چسبیدن موها میشود.