سرطان-مبارزه با باکتری ها

[ad_1]

نقش باکتری های روده در سلامت است واقعا جدید نیست. دانشمند روسی و برنده جایزه نوبل الی Metchnikoff بر این باور بودند که روند پیری را کنترل می شود و عمدتا با حضور مواد مضر در روده تداخل آن با سیستم ایمنی بدن.

Metchnikoff گفت که طول عمر را می توان با در نظر گرفتن لاکتوباسیل یک باکتری های موجود در ماست است که به طور منظم مصرف با عمر طولانی مردم در برخی بلغاری منطقه است. نظریه خود را, اما, انتقاد قرار گرفته بود توسط دانشمندان دیگر چه کسی گفت که لاکتوباسيلوس در ماست L. bulgaricus و استرپتوکوک thermophilus هستند کشته در روده و نمی تواند استعمار وجود دارد و نه اعمال اثرات مفید است.

“ایده این است که باکتری ها در ماست زنده می تواند شکوفا در روده انسان و که آنها مفید است بسیار مشکوک'” گفت: آرنولد بندر, معاون رئيس جمهور از اتحادیه بین المللی علوم و صنايع غذايي در سلامت و یا جعل?

Metchnikoff درگذشت در سن 71 و نظریه خود را رد کرد. اما دانشمندان ژاپنی در Yakult موسسه را از آنجا می آیند تا با یک فشار خاص از لاکتوباسیلوس که آنها ادعا می کنند می تواند زنده ماندن در روده انسان و بررسی رشد از مواد مضر وجود دارد.

لاکتوباسیل کازئی-Shirota فشار در اصل جدا شده و کشت توسط دکتر Minoru Shirota از دانشگاه کیوتو دانشکده پزشکی در سال 1929. Shirota بر این باور بودند که با ترکیب این مفید سویه از باکتری های روده ای در تخمیر شیر, محصولات, او می تواند به بهبود این نوشیدنی را, ارزش تغذیه ای, و در همان زمان جلوگیری از عفونت های روده ای با توجه به اثرات باکتری های مفید. این ایده منجر به توسعه Yakult یک تخمیر شیر نوشیدنی محبوب در ژاپن و دیگر کشورها است.

Shiroia نظریه به تازگی تایید شده توسط دیگر محققان ژاپنی. حیوانات آزمایش های انجام شده توسط موسسه ملی سرطان و Yakult موسسه در ژاپن نشان داد که L. casei می تواند در افزایش ایمنی بدن و مبارزه با سرطان است.

آنها وارد این نتیجه گیری پس از بررسی و مطالعه اثرات L. casei در دو گروه از موش ها. هر دو گروه تزريق با یک سرطان زا عامل اما کسانی که دریافت خوراکی دوزهای L. casei, کاهش بروز سرطان در مقایسه با کسانی که نمی.

چگونه L. casei کار در برابر سرطان ؟ دانشمندان نمی دانم اما آنها فکر می کنند که این باکتری های مفید باعث تحریک بیماری-توانایی مبارزه از ماکروفاژها سلول های سفید خون که بلعیدن باکتری ها و دیگر ماده خارجی در بدن است.

“بلافاصله پس از ماکروفاژها تشخیص سرطان سلول رویکرد آنها به سوار حمله و در همان آهک برای کمک سیگنال از helper T-سلول های قاتل سلول های T کشنده طبیعی سلول ها و سلول های B. در نتیجه کل مکانیسم دفاعی بدن است که بسیج به عمل در سرطان سلول,” دکتر گفت: Yomotari Mitsuoka در “میکروب در روده: ما همکاران مادام العمر.”

دولت از bifidobacteria به کودکان و نوزادان نیز نشان داده شده است برای کنترل اسهال ناشی عمدتا با استفاده از آنتی بیوتیک است. کودکان داده می شود آنتی بیوتیک برای مبارزه با عفونت اما این نتایج اغلب در اسهال است که می تواند کشنده باشد. خوشبختانه این می تواند اصلاح شود با دولت bifidobacteria.

اگر چه محققان ژاپنی فکر می کنم که این و دیگر بیماری ها می تواند مانع به طور منظم مصرف شیر تخمیر محصولات حاوی لاکتوباسیل و bifidobacteria که ظاهرا افزایش میزان باکتری های خوب در روده دانشمندان دیگر باقی می ماند شک و تردید از این روش ساده در انتظار نتایج گسترده تر آزمایش های بالینی.

“کمی وجود دارد که توافق در مورد آنچه پس از آن می شود از این باکتری ها پس از آنها خورده هر چند روشن است که آنها زندگی می کنند به اندازه کافی بلند برای کمک به هضم لاکتوز آنها همراه را به دهان خود را. برخی از مروج ماست-محصولات مرتبط ادعا می کنند که آنها استعمار روده جمعیت را نامطلوب باکتری ها و در نتیجه هضم و کاهش اختلالات روده. دیگر مروج می گویند هیچ تنها خود را فشار خاص از X-ophilus زنده می ماند و روده را بهبود می بخشد محیط زیست و سلامت است. هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که هیچ یک تا به حال ثابت شده است که گران قیمت ماست و محصولات مردم را به درمان مزمن و اختلالات گوارشی, مشکلات پوستی و آلرژی هستند نه اتلاف پول” گفت: Kurt ساقی و دکتر لین Rayner از John A. دانشگاه علوم پزشکی مشهد دانشکده پزشکی دانشگاه هاوایی در “بهترین دارو است.”

[ad_2]