سامسونگ 153V نمایشگر LCD منبع تغذیه تعمیر راهنمایی

[ad_1]

عیب یابی سامسونگ 153V ال سی دی تغذیه درست مانند عیب یابی آن نوع crt. این مانیتور در آمد با هیچ قدرت نشانه است. اگر شما اول زمان تعمیر این نوع از منبع تغذیه به من توصیه شما را به حذف سوئیچ حالت ترانسفورماتور قدرت. پس از آن تست هر جزء در اولیه بخش قبل از اینکه شما ادامه به بررسی ثانویه بخش است. شما باید به خوبی در تست اولیه قطعات الکترونیکی به منظور تشخیص خطا.

شما همیشه می توانید فهرست را از طریق وب سایت من فقط در مورد شما نمی دانید که چگونه به آزمون پایه قطعات الکترونیکی. اگر شما نمی دانید که راه حق را چک کنید, شما ممکن است از دست بد جزء و این منجر خواهد شد که شما قادر به حل این مشکل است. پس از دقت چک کردن تمام قطعات در تامین برق بخش من در بر داشت فیلتر خازن انجام هر گونه مطالعه با استفاده از digital capacitance meter (باز) دو نوع فیوز نیز باز مدار 1N4744 15 ولت دیود زنر در مدار کوتاه و در نهایت قدرت ic TOP247F دمیده! تست switch mode power supply اولیه سیم پیچ با دیک اسمیت flyback تستر نشان داده شده نوار سبز که نشان داد خوب پیچ در پیچ.

آنچه ما در اینجا گذاشته بودند ثانویه دیود و خازن فیلتر. پس از چک کردن آنها را با آنالوگ متر و esr متر یافت می شود همه آنها را به شرایط خوب. دیگر منطقه مانند اصلی هیئت مدیره و اینورتر هیئت مدیره نیز به نظر می رسد خوب (قدرت شکست به ندرت تحت تاثیر این دو مدار). در حال حاضر ما تایید کرده اند که فقط پنج مولفه یافت می شود معیوب. یکی یکی قطعات جایگزین شد (به جز یک فیوز) و فقط قبل از تعویض قدرت تامین مطمئن شوید که اتصال شما 100 وات نور لامپ در سراسر زندگی ac line-مراجعه به عکس در وب سایت من. پس از آن انجام شده است شما می توانید پس از آن اقدام به تعویض ال سی دی مانیتور نگاه به روشنایی لامپ.

اگر آن را بسیار روشن این نشان می دهد که هنوز هم وجود دارد اتصال کوتاه جایی در قدرت بخش است. اگر آن را کم و یا کاملا خاموش می رود شما می توانید در حال حاضر جای خود را قرمز پروب به ثانویه طرف برای بررسی اگر هر dc در حال حاضر در حوزه های مربوطه خود را خط. اگر وجود دارد DC ولتاژ در خروجی شما می توانید خاموش کردن قدرت تخلیه فیلتر خازن (برای اهداف ایمنی) حذف لامپ و اتصال فیوز جدید به محل اصلی آن است.

شما در حال حاضر صد در صد مطمئن باشید که ال سی دی تغذیه نمی خواهد منفجر هنگامی که شما آن را روشن. ضمنا فیلتر خازن رتبه در 105 سانتی گراد و شما می توانید با جایگزین کردن آن با 85 سانتیگراد نوع غیر این صورت ممکن است باز کردن دوباره پس از استفاده برای چند هفته یا ماه. تهویه در مانیتور ال سی دی است که به عنوان خوب به عنوان لوله اشعه کاتد مانیتور به این دلیل که منبع تغذیه به طور کامل پوشش داده شده با ورق آلومینیوم و آن را می توانید خیلی سریع. نتیجه این که آیا شما در حال تعمیر سامسونگ 153V LCD منبع تغذیه یا نام تجاری دیگر از مانیتور ال سی دی روش همان است. چه کسی می داند مشکل این مانیتور گسل مشترک و در آینده شما می توانید مقابله با این نام تجاری از قدرت عرضه در کوتاه ترین زمان. برای اندازه گیری قطعات الکترونیکی است که دشوار است اما برای به دست آوردن قطعات اصلی مانند ic قدرت مصرف خواهد شد شما مقدار زیادی از زمان.

[ad_2]