ساخته شده در چین طب تست بازار جهانی

[ad_1]

بسیاری از شرکت های دارویی در چین امیدوار به تصویب عمده گواهینامه های بین المللی مانند گواهی نامه از این که اتحادیه اروپا و استرالیا. “این احتمال وجود دارد که 20 شرکت های دارویی می توانید به دست آوردن گواهی نامه بین المللی در این سال” گفت: آقای یو Mingde معاون مدیر دارویی چین شرکت مدیریت انجمن.

وسوسه از خارج

سال 2007 سال رکورد دیگر برای چین طب غربی ارزش صادرات تا 56 درصد به US$784 میلیون. اکثر داروهایی که رفت به بازار بزرگ مانند ژاپن و کره و استرالیا شدند محصولات از شرکت های خارجی در چین به طور عمده در قالب صادرات پردازش معاملات. محصولات ساخته شده داخلی توسط شرکت های چینی صادر شد به پایان کم بازار از جمله نیجریه و پاکستان است. به عنوان چینی شرکت های دارویی هنوز ضعیف در اختصاصی R&D بیشتر از محصولات خود هستند generic تقلیدی مواد مخدر.

یو نشان داد که “سه بزرگ بازارهای آمریکا و اروپا و ژاپن در بازار های مختلف سیستم به ماست. برای همین ژنریک دارو سود حاصل از فروش را به سه بازار 5-8 بار از آن در چین است.” بیشتر با فشار دادن این موضوع است که تقریبا نیمی از شرکت های دارویی در چین در حال حاضر بیکار ظرفیت.

در یک طرف از آن سود بالا از بازارهای بین المللی از سوی دیگر در حال ظرفیت مازاد و باطل رقابت در بازار داخلی است. آن سخت است برای دیدن چرا دولت چین شده است تاکید پزشکی صادرات در صنعت بهداشت و درمان برنامه ریزی و “بیرون رفتن” نیز تبدیل به یک اجماع در صنعت داروسازی.

دسترسی به بازارهای

اتحادیه اروپا حکم که دارو دسترسی مجوزها تنها خواهد اعطا شده به شرکت های داخل اتحادیه اروپا صلاحیت. بنابراین اگر شرکت های خارجی می خواهند به فروش دارو به بازار اتحادیه اروپا آنها را به ایجاد شاخه های محلی و یا پیدا کردن شرکای محلی. FDA در ایالات متحده نیز مشابه مورد نیاز است.

یو پیشنهاد کرد که برای طب چینی محصولات برای ورود به اتحادیه اروپا و آمریکا بازارهای, شرکت های چینی ممکن است سعی کنید ترتیبات مانند محلی مالکیت و ادغام و ثبت نام از دفاتر محلی و یا به دنبال شرکای محلی و مشارکت محلی احتمالا ساده ترین. این قابل درک است که آن دسته از شرکت هایی که محصولات باید به تصویب اتحادیه اروپا گواهینامه مانند Hisun دارویی Wuxi Kaifu دارویی و شانگهای 普宜镇 دارویی باید همه انتخاب مشارکت مسیر.

یو که 30 سال دارویی و مدیریت و تجربه اشاره کرد که مقررات و فرآیندهای اجتماعی حتی فرهنگ ها در بازارهای خارجی هستند “بسیار متفاوت” از چین. او پیشنهاد کرد که برای شرکت های چینی که در حال “تست آب” در پرتو این واقعیت از چند خارجی کانال های توزیع, آنها می توانند به طور موقت انتخاب OEM (original equipment manufacturing) و یا سفارش پردازش مسیرهای. تنها زمانی که آنها تبدیل شدن به پیچیده تر در این منطقه ممکن است آنها سپس برای ترکیب و ادغام نهاد محلی ثبت نام و ایجاد نام تجاری.

ژجیانگ Reachall دارویی را سریع تایید FDA در ایالات متحده یک مثال خوب از هوشمند اهرم. در اوایل سال 2007 یک آمریکایی بزرگ دارویی شرکت توزیع نزدیک Reachall نیاز به آن را به تولید پماد محصولات برای بازار آمریکای شمالی شد. پس از یک سری از بازرسی و تحقیق و مذاکره و همکاری دراز مدت امضا شده بین طرفین است. در همان سال یک موجود Reachall پماد محصول با موفقیت به دست آمده گواهینامه FDA در ایالات متحده و دسته اول به ارزش US$300,000 روانه بازار شد به آمریکا در ماه نوامبر است.

شکستن موانع

پس از چین ورود به سازمان تجارت جهانی در سال 2001 بسیاری از اروپایی و آمریکایی و ژاپنی شرکت های دارویی شده اند خود را تغییر مواد تشکیل دهنده اولیه و محصول میانی فرآیند تولید به چین است. “تولید برون سپاری آموزش داده شده است که شرکت های چینی یک درس با ارزش از نظر شیوه های بین المللی آگاهی های زیست محیطی و کنترل کیفیت و حفاظت از حق ثبت اختراع و این تا حد زیادی بهبود یافته ما رقابت و موقعیت بین المللی است.” یو فکر می کردم که پشت سفارشات OEM و سود و پزشکی و صادرات از چین باید برای غلبه بر موانع از استاندارد بین المللی ادغام و کیفیت محصول دستیابی به موفقیت.

مدیر کل شنژن Lijian دارویی, آقای Ouyang چینگ گفت که از نظر ماکرو جنبه دسترسی به بازار قوانین بین داروهای چینی در بازار و عمده بازارهای خارج از کشور مشابه هستند. تمایز نهفته در مفصل جنبه های اداری مانند صدور گواهینامه ارزیابی ریسک و محصولات متغیر. یو همچنین تاکید کرد که به غیر از محصول به پایان رسید گواهینامه برخی از بازارهای خارج از کشور نیاز به گواهینامه های مرتبط از مواد تشکیل دهنده به منظور حفظ ثبات کیفیت محصول.

به عنوان برای چگونه برای پیدا کردن نقطه شیرین وجود دارد ممکن است برخی از نمونه های به دنبال. به گفته آقای Ouyang شنژن Lijian قبلا در کسب و کار صادرات مواد تشکیل دهنده مواد مخدر که با کیفیت خوب برنده شده بود دراز مدت جهت یک شرکت آلمانی. زمانی که Lijian تصمیم به گسترش آن ارزش-اضافه کردن, پزشکی, تولید, کسب و کار است که شرکت آلمانی بود که در همان زمان به فکر کردن در مورد تغییر خود را نصب شده و آماده تولید از فرانسه و ایتالیا به هزینه های پایین تر در بازار. “بنابراین ما آلمانی شریک بود و نقش کلیدی در Lijian برنده از اتحادیه اروپا گواهینامه” آقای Ouyang نشان داد.

و کلید Reachall سریع تایید FDA در ایالات متحده بود انتخاب محصولات. ترکیب پلیمیکسین ب پماد است و فرابورسی (بیش از حد) محصول در ایالات متحده و FDA در حال حاضر دقیق شرایط در پماد را کیفیت, آموزش و برچسب زدن. این پماد محبوب در ایالات متحده و تا به حال به دست آورده پذیرش از نظر اثربخشی و ایمنی. از سوی دیگر Reachall اولین شرکت در چین به تولید نسخه عمومی از پماد و این شرکت تا به حال به تصویب رسید استانداردهای FDA حتی زمانی که آن را درخواست برای صدور گواهینامه در چین است. این بدون شک کمک های بین المللی در ورود.

برای شرکت در رقابت های جهانی چین صنعت دارویی به تلاش در صدور گواهینامه سیستم یکپارچه سازی زبان انگلیسی, مهارت های ارتباطی انتخاب محصول و R&D. شرکت مدیران نیز باید برنامه ریزی بلند مدت به جای اینکه فرصت طلب.

“دست کم نگیرید تقاضا برای داروهای ژنریک از بازارهای بین المللی که در حال حاضر نشان داده شده است منافع بزرگ و تحمل خود را از همتایان چینی خود” آقای Ouyang پیشنهاد شده است. Mr یو هم فکر می کردم که وجود خواهد داشت بیشتر و بیشتر چینی شرکت های دارویی وارد کردن عمده بازارهای خارج از کشور. اما یو یادآوری است که وجود خواهد داشت یک سطح جدید از قیمت و تنوع رقابت برای برنده شدن چند ملیتی سفارش پردازش قرارداد در چین است. بزرگترین مزیت برای شرکت های چینی هستند که خود هزینه های پایین و کیفیت قابل قبول اما این سودآوری به تدریج کاهش خواهد یافت به عنوان بیشتر و بیشتر پیروان در تلاش برای گرفتن یک تکه از کیک.

[ad_2]