‘رسمی’ Blockchain استانداردهای 2019

[ad_1]

این بیانیه موجز جزئیات دولت در حال بررسی تعاریف رسمی از blockchain مقررات. عموم آگهی دلایل ممکن است به نظر می رسد نسبتا بی ضرر و یا در واقع محتاطانه و در عین حال رسمی از جمله توجیه هستند یک تلاش آشکار در محدود کردن به جای توسعه غیر متمرکز فن آوری. حتی ابتدایی تحقیقات مقدماتی از اظهارات برجسته کردن آنچه که ممکن است سخاوتمندانه بود به عنوان برچسب ستیز منطق است.

“چین تنظیم شده است به انتشار رسمی استاندارد در blockchain فناوری در سال آینده با یک مقام گفتن انتخاب آنها خواهد شد “به این صنعت برخی از هدایت” در فن آوری است.

لی مینگ یک مدیر Blockchain دفتر پژوهش و تحت وزارت صنعت و فناوری اطلاعات (MIIT) گفت: سلامت اقتصادی اطلاعات روزانه است که کار در حال حاضر آغاز تشکیل استانداردهای. Li اما روشن است که در حالی که استاندارد را فراهم می کند برخی از راهنمایی به blockchain توسعه دهندگان مقامات انتظار نیست دستورالعمل های رسمی به “سرعت پیشبرد توسعه” صنعت. با وجود تلاش ها برای سرکوب مالی خطرات مرتبط با cryptocurrencies و اولیه سکه ارائه شده و دولت چین نگاه کرده است برای نشان دادن حمایت خود را برای blockchain توسعه است. چین بزرگترین منبع blockchain ثبت اختراعات در سال 2017, در حالی که در سپتامبر گذشته دیدم blockchain مرکز تحقیقات افتتاح چین آکادمی ارتباطات و فناوری اطلاعات یک موسسه تحقیقاتی تحت MIIT.

استانداردهای جدید بودن کشیده شده Blockchain دفتر پژوهش شامل دستورالعمل برای استفاده از blockchain از نظر کسب و کار, اطلاعات, امنیت و قابلیت اطمینان Li گفت: Xinhua. با وجود هیجان انگیز بالقوه اطراف blockchain این تکنولوژی باقی مانده است در یک مرحله از مراحل ابتدایی. بدون پاک کردن قوانین و مقررات در محل مشکلات امنیتی باعث شده نزدیک به 2.9 میلیارد دلار’ ارزش زیان در سراسر جهان بین سال 2011 و سال 2018 با توجه به Baimaohui امنیت مرکز تحقیقات یک متخصص در امنیت آنلاین است که با راهنمایی و هواوی.

دو سال گذشته به تنهایی دیده می شود 1.9 میلیارد دلار از دست داد به دلیل blockchain مسائل امنیتی با توجه به Baimaohui. نه تنها چین پیشرو در فن آوری شرکت ها و بانک ها درخواست blockchain اختراعات و تحقیق چگونه فن آوری می تواند به بهبود خدمات و افزایش اعتماد عمومی در زنجیره تامین, چین, وزارت امنیت عمومی نیز بررسی نحوه پیاده سازی این تکنولوژی در شرایط ذخیره سازی داده ها. در اوایل این هفته داده ها از چین دفتر مالکیت معنوی نشان داد که یک درخواست حق ثبت اختراع شده است ثبت شده توسط وزارت امنیت عمومی برای blockchain سیستم که ایمن و شفاف نجات داده و عملكرد را به ابر. این سیستم می تواند مورد استفاده قرار گیرد و به اشتراک گذاشته شده توسط پلیس در سراسر این کشور اجازه می دهد داده ها به اشتراک گذاشته شود به سرعت در بین سازمان های مختلف. ( CGTN )”

برای شروع اجازه دهید فراموش نکنید تمایز از ظرفیت های غیر متمرکز در مقابل متمرکز خدمات. یک منطقه ای مجاز خدمات به طور طبیعی پایبند به لحاظ جغرافیایی خاص حاکم بر قانون. برای مثال بین المللی فست فود زنجیره ای ممکن است در برخی از کشورهای اروپایی فروش مشروبات الکلی بیش از شمارنده در حالی که همان اپراتور به طور معمول مجاز به انجام این کار در شمال امریکا است. این تنوع ممکن است به دلیل استفاده از سرویس بودن ترجمه شده است. به ‘رسمی’ دستورالعمل از قابلیت های غیر متمرکز خواهد بود تصور کنید که دسترسی و یا استفاده از خدمات غیر متمرکز بودن منطقه ای و یا تحت همان قانون. آن را نمی ممکن است. آن است که غیر متمرکز.

ثانیا آن محاسبه شده توسط دفتر پاسخگویی دولت آمریکا ( GAO ) که در سال 2008 بحران های مالی هزینه $12.8 تریلیون دلار است. این بیشتر رنگی پس از آن کمکهای مالی و بیکاری گسترده رسیدن مخل عواقب رنج می برد توسط میلیون ها نفر.

علل 2008 بحران مالی شده اند تا حد زیادی نسبت به مقررات زدایی از اوراق بهادار (دو فرو بردن و بسته بندی) خرید و فروش وام های مسکن وامهای بیپشتوانه و فدرال رزرو در افزایش نرخ بهره در وام گیرندگان وامهای بیپشتوانه. خلاصه اقدامات انجام شده توسط دولت در بانکداری و مالی صنایع است.

در مقابل, برای یک مجموعه ای از فعالیت های برای از دست دادن در زیر 3 میلیارد دلار بیش از هفت سال کوچک است. صرف نظر از موضع سیاسی غیر متمرکز فن آوری های ارائه ظرفیت برای فرد به طور مستقل تأیید انتخاب شخصی است. شخصی ضرر و زیان ناشی از بد تصمیم گیری مانند ICO سرمایه گذاری موجود است. علاوه بر این, آن است که آگاهانه مشارکت که در آن هر فرد ممکن است تنها سرمایه گذاری و یا دسترسی به یک مقدار مجموعه ای که در فوری خود را کنترل کنید. مقایسه این سقف به طرفه اینجا دست یافتنی توسط دولت ها و شرکت های بزرگ.

به ترکیب غیر متمرکز فن آوری به یک منطقه ای دولت دستورالعمل های عملیاتی ممکن است چیزی بیش از کار برکنار روش از دو حسابداری. مورد استفاده توسط افرادی که ممکن است در مجموع تحت هیچ دولت و حوزه, همزمان غیر متمرکز ظرفیت باید خود را به همان اندازه کشف شده است.

[ad_2]