رزین های قالب: چیزهایی که به ذهن

[ad_1]

اگر شما تعجب که چه نوع از رزین شما باید انتخاب کنید شما در صفحه سمت راست. به عنوان یک ماده در واقع این یکی از رایج ترین سوالات که مردم سوال در مورد ساخت صنایع دستی و جواهرات با رزین. بیایید پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام به رزین نگران است. بنابراین شما نیاز به در نظر گرفتن بسیاری از مسائل را قبل از ساخت یک انتخاب. اگر شما فقط شروع کردن به عنوان یک رزین کاستور ما نشان می دهد که شما را به یک رزین اپوکسی ،

دلیل آن این است که آن را آسان تر برای کار با رزین های اپوکسی به عنوان شما لازم نیست برای قرار دادن بر روی یک ماسک ماسک. علاوه بر آن بسيار آمرزنده است. در مورد انواع مختلف از عوامل محیطی.

یکی دیگر از چیز خوب در مورد رزین های اپوکسی است که طولانی ترین عمر مفید. شما باید بین 20 و 40 دقیقه و برای کار با آن است که مقدار زیادی از زمان. بنابراین رزین های اپوکسی است که انتخاب ایده آل برای مبتدیان.

اگر وضوح برای شما مهم تر است, ما نشان می دهد که شما برای شروع با پاک کردن رزین. در اینجا مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که رزین های روشن است و نه رنگ. حتی اگر شما یک رزين آن را زرد رنگ بر اساس رزین نام تجاری شما را انتخاب کرده اند.

اگر سوالی دارید بیشتر در مورد رزین, شما ممکن است بخواهید خود را خرده فروش قبل از خرید تصمیم گیری. به طور کلی هزینه پاک کردن رزین بالاتر خواهد بود به طور منظم از رزین.

اگر شما در حال رفتن به قرار دادن رزین بر روی چیزی که هیچ طرف doming رزین می تواند یک انتخاب عالی برای شما. دلیل آن این است که این نوع از رزین ویژگی های اضافی سطح تنش است. به علاوه, آن است که کمی ضخیم تر. این کیفیت است که جلوگیری از رزین از در حال اجرا بیش از دو طرف. اما نگه داشتن در ذهن است که شما را پیدا خواهد کرد آن را سخت تر برای حذف حباب از آن است.

مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که رزین های اپوکسی دارای مجموعه خود را از مزایا و معایب. بنابراین به عنوان یک مبتدی در زمینه ساخت طلا و جواهر, شما ممکن است بخواهید سعی کنید از انواع مختلف رزین. در پایان شما قادر خواهید بود به ایجاد حق انتخاب.

در حالی که ریخته گری رزین اپوکسی به خصوص برای اولین بار, شما ممکن است در نهایت denting ناخن های خود را اگر شما سعی می کنید به اندازه کافی سخت. همچنین پلی یورتان و پلی استر رزین تبدیل به واقعا سخت زمانی که درمان می شود. در واقع آنها را به عنوان روشن و سخت به عنوان شیشه ای.

برخی از انواع ترموپلاستیک پلی استر بوی خیلی بد که شما را مجبور به پوشیدن ماسک, ماسک قبل از کار بر روی آنها. اما نکته خوب این است که رزین پلی استر ارزان تر است و می تواند یک انتخاب بزرگ است اگر شما می خواهید به بازیگران عمیق قالب.

از سوی دیگر پلی اورتان نسبتا کمتری در درمان مشکلات است. علاوه بر آن ارائه می دهد بسیاری از گزینه های را انتخاب کنید.

اگر شما در حال رفتن به خرید رزین اپوکسی ما نشان می دهد که شما نگه داشتن این نکات را در ذهن داشته باشند.

[ad_2]