راهنمای خریداران – ديوان چوب یا فلز تخت?

[ad_1]

طول عمر متوسط یک تخت خواب است که معمولا 8-10 سال یک تخت رو به زوال می تواند به میزان 70% در این زمان بسته به نوع استفاده و چگونه به خوبی آن را پس از نگاه. اگر شما با داشتن مشکل خواب حول و تبدیل بیدار شدن از خواب غالبا و یا درد در پشت شانه و یا گردن می تواند زمان برای یک تخت خواب جدید.

اهمیت حجم

اکثر کارشناسان خواب موافقت بزرگتر تخت خواب بهتر خواب. تخت خود را باید 15 سانتی متر طولانی تر از بلندترین فرد در آن است. این تضمین می کند که شما پایان ندارد تا خواب مورب است که بد و ناراحت کننده برای شما و شریک زندگی خود را.

سالم دارای جای خواب را پرتاب و به نوبه خود به عنوان بسیاری از 30-70 بار در شب ساخت width مهم است بیش از حد. عرض تخت است که به ویژه مهم است اگر شما خواب با یک شریک. استاندارد تخت دو (135) به هر فرد فقط 69cm از فضا است که باریک تر از یک تخت تنها.

شما نیاز به در نظر گرفتن اندازه اتاق خواب خود را بیش از حد. مطمئن شوید که این اتاق به اندازه کافی به تناسب در سایر مبلمان اتاق خواب از جمله فضای کافی برای باز کردن کشو و کمد.

قاب تخت در مقابل ديوان

فیلیپ – یک قاب تخت همیشه می رسند ‘تخت بسته بندی شده’ بنابراین می توان آن را مونتاژ در اتاق. این می تواند یک مزیت اگر شما زندگی در یک خانه با باریک گردشگاهها و یا تنگ در راه پله به جای حجیم ديوان پایه.

تهویه – یک باریکه باریکه یا مش پایه خواهد تهویه تشک شما آن را به عنوان اجازه می دهد تا جریان هوا زیر برای یک تازه خوابیده محیط زیست است. بنابراین یک قاب تخت ممکن است خیلی بیشتر ترجیح داده شده برای آلرژی یا آسم مبتلا.

طراحی – شما می توانید خیلی بیشتر از یک طراحی بیانیه ای با فریم های تخت خواب. فریم های موجود در طیف گسترده ای از مواد از جمله چوب و چرم و فلز تخت. آیا شما به دنبال سنتی و کلاسیک و یا معاصر و حداقلی یک قاب تخت ارائه می دهد بسیار بیشتر امکانات طراحی.

ارتفاع – فریم های تخت خواب به طور معمول به طبقه پایین تر از divans این است که به خصوص مفید اگر شما مشکل در داخل یا خارج شدن از رختخواب.

سازی – Divans در دسترس هستند با خروج زیر شلواری ذخیره سازی این فضا در واقع بهینه سازی شده تحت یک فریم های تخت خواب. شما باید این گزینه برای ذخیره آیتم های بزرگتر در حالی که با یک دیوان شما محدود به کشو اندازه.

تخت پایگاه

دیوان پایه است و صرفا یک جعبه چوبی که بر روی تشک نشسته است. چوبی یا فلزی تخت پایه خواهد بود ساخته شده از اسلاید; یا فنر یا سفت و سخت. یک فنر باریکه باریکه تخت خمیده اسلاید های چوبی به طور معمول ساخته شده از چوب راش است که نشستن در داخل قاب. طبیعی خود جستن بدان معنی است که آنها را تنظیم به مشخصات خود را. بزرگتر تخت دو بهار واحد پشتیبانی شده توسط یک مرکزی راه آهن. این توقف ‘رول با هم,’ حصول اطمینان از شما نمی تواند مختل زمانی که شریک زندگی خود را از رختخواب می شود. سفت و سخت اسلاید ثابت اسلاید های چوبی با هیچ بدهد. بنابراین آنها ارائه کلی محکم احساس خواب.

به عنوان یک قاعده کلی فاصله بین هر دنده باید کمتر از 3 اینچ برای پشتیبانی مناسب. ساییدگی و پارگی در یک تشک نیز بیشتر خواهد شد گسترده تر شکاف. اکثر تولید کنندگان خود توصیه هایی برای پرتاب شدن فاصله با توجه به تشک های خود را, بنابراین مطمئن شوید که به بررسی این.

چوبی در مقابل تخت فلزی

دوام – وجود دارد هیچ چیز کاملا به عنوان سخت به عنوان تخت فلزی آنها را جامد و محکم و شما هرگز نیاز به نگرانی در مورد شکستن قاب تاب برداشتن و یا ضعیف تر شدن.

طراحی – در حالی که چوبی تخت نگاه فوق العاده, تخت فلزی پیشنهاد شما خیلی بیشتر انتخاب زمانی که می آید به سبک. به عنوان بستر است که نقطه کانونی از یک اتاق خواب شما ممکن است بخواهید برای رفتن برای یک قطعه بیانیه; فلز می تواند تولیدات و به شکل منحصر به فرد و طرح استادانه درست شده.

رنگ – تخت فلزی به شما گزینه ای از رنگ و پایان. این فوق العاده است اگر شما به دنبال برای تخت کودکان و یا چیزی است که واقعا باعث می شود یک بیانیه است.

اندازه – تخت فلزی تمایل دارند به طور قابل توجهی کمتر نسبت به سایر اتاق خواب سوئیت. چوب را می توان دلپذیری و دست و پا گیر. این باعث می شود تخت فلزی ایده آل برای اتاق خواب کوچکتر.

یک تخت است که یکی از زندگی های کلیدی خرید. ساخت حق انتخاب شما خواهد شد پاداش با کیفیت بهتر خواب شبانه کمک به وضعیت شما و سلامت کلی. عاقلانه را انتخاب کنید و مقدار زیادی از تحقیقات. خواب بد اتصالات نامناسب بستر و شما می توانید برای خودتان تعیین مشکلات سلامتی در آینده است.

[ad_2]