راهنمایی در مورد چگونه به Reglaze وان حمام

[ad_1]

وان حمام به دنبال نه به عنوان خوب به عنوان آن را باید ؟ شما با یکی از کسانی که منسوخ شده رنگ سال 1970? با چند روش ساده و آماده سازی تعداد زیادی از صبر و شکیبایی شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به reglaze وان و نجات خود را بدون هیچ زحمتی از خرید و نصب های جدید وان.

البته, شما می خواهید مطمئن شوید که شما با خیال راحت. پس از بازپرداخت وان شامل مواد شیمیایی که برخی از آنها سمی هستند, مطمئن شوید که شما تهویه منطقه به خوبی قبل از شروع. همچنین محافظت از خودتان را با یک عینک ایمنی و دستکش. هنگامی که محافظت جمع آوری منابع خود را و رفتن! به وان خود را سریع تمیز کردن و حذف هر گونه سست درزبندی و واشر.

ترین وان حمام بازپرداخت کیت با چندین مواد شیمیایی. اولین دو ماده شیمیایی تمیز کردن راه حل های که حذف خواهد شد صابون و روغن از سطح وان و آماده سازی آن برای آستر. اکثر کیت شما نیاز به تمیز کردن وان با اولین راه حل شستشو وان با کاغذ سنباده معمولا 220 یا 240 شن. هنگامی که وان را به طور کامل پاک شستشو و دور از هر گونه باقی مانده است.

دوم راه حل تمیز کردن اعمال بعدی معمولا با یک ویژه طراحی شده برای تمیز کردن پد آن نیز نمرات و یا roughs سطح وان. این مرحله دوم حذف هر گونه باقی مانده روغن یا صابون و نیز فراهم می کند “شتاب” برای آستر. شستشو وان دوباره و خشک با یک حوله یا دستمال کاغذی.

سومین راه حل در کیت آغازگر کاهنده حلال است که حذف هر گونه باقی مانده و سطح آماده برای آستر. با دقت اعمال کاهنده با حوله کاغذی. بعد از این تعمیر هر گونه آسیب به وان سطح و تخلیه منطقه با بتونه و اجازه می دهد تا خشک. پس از حدود 30 دقیقه شن و ماسه تعمیر مناطق صاف با شن ریز سنباده تمیز با پرایمر کاهنده و خشک است.

وقت آن است که به ماسک منطقه در اطراف وان حمام که نمی خواهد refinished. با دقت اعمال نوار و کاغذ به مناطق اطراف وان چکش هر نوار را با ناخن یا یک کارت اعتباری برای اطمینان از مهر و موم خوب.

بعدی شما اعمال پوشش پایه به وان. به یاد داشته باشید برای پوشیدن ماسک برای این بخش از فرایند و مطمئن شوید که منطقه شما به درستی تهویه مناسب. پس سازنده جهت مخلوط پرایمر قطعات دقیقا و با استفاده از یک تفنگ اسپری برای اعمال به وان حمام. اجازه می دهد پرایمر برای خشک کردن به مدت حداقل 30 دقیقه قبل از اعمال پوشش بالا.

ترکیب رنگ برای روکش زیر دستورالعمل سازنده. درخواست روکش با استفاده از تفنگ اسپری و حتی سکته مغزی است. این پالتو را حدود 48 تا 72 ساعت به طور کامل درمان کند. Reglazing وان حمام خود را می تواند یک راه مقرون به صرفه به طور چشمگیری خود را به روز رسانی ،

[ad_2]