راهنمایی در مورد چگونه به رفع یک گرم شدن آمپلی فایر ماشین

[ad_1]

آن را رایج برای ماشین آمپلی فایر برای بر افروختن به ویژه هنگامی که شما کار زیاد آن است. در برخی موارد آمپر می شود بیش از حد گرم به طوری که شما نمی توانید لمس را پوشش میدهد. گاهی اوقات شما حتی می توانید بوی بوی سوختن. اگر این مورد را با آمپر, شما باید به شدت در نظر گرفتن رفع آن است.

چگونه به رفع یک گرم شدن آمپلی فایر ماشین

شما باید شروع با محل فن خنک کننده. شما باید نگاهی به تیغه و تایید اگر آنها در حال چرخش است. اگر آنها نمی, فن است که به احتمال زیاد معیوب. شما باید نگاهی به فن داخلی و اطمینان حاصل شود که اتصال به کانکتور سوکت. اگر همه چیز به خوبی و فن هنوز هم نتواند به کار شما نیاز به جایگزین کردن آن.

شما همچنین نیاز به نگاه در تهویه دریچه که معمولا در دو طرف ماشین آمپلی فایر. شما باید یک نگاهی به آنها و تایید اگر آنها مسدود شده توسط گرد و غبار. در صورت وجود گرد و غبار را حذف و آن را اجازه می دهد تا هوای گرم به فرار از مسکن.

نهایی چیزی است که شما باید انجام دهید این است که به بررسی محل آمپر. به عنوان قاعده کلی شما باید اطمینان حاصل شود که آن را قرار داده شده در یک منطقه به خوبی تهویه مناسب به طوری که آن را قادر به خلاص شدن از شر گرما موثر است. شما همچنین باید اطمینان حاصل شود که هیچ چیزی قرار داده شده در بالای آمپر.

راهنمایی در مورد چگونه برای جلوگیری از خود ماشین آمپر از گرمای بیش از حد

آن را همیشه می گفت که حفاظت بهتر از درمان است. به اطمینان حاصل شود که واحد خود را به درستی کار شما نیاز به اطمینان حاصل شود که آن را محافظت از گرمای بیش از حد. وجود دارد بسیاری از راه های که در آن شما می توانید این کار را با آنهایی که اصلی بودن:

اطمینان حاصل کرد که آمپر دارای فیوز مناسب برای جلوگیری از قدرت از رسیدن به آن در صورتی است که وجود دارد و یا مشکل مکانیکی.

زمانی که در یک سفر طولانی شما باید به نوبه خود آمپر خاموش به صورت دوره ای. بهترین زمان به نوبه خود از آمپر است که هنگامی که شما را متوقف گاز.

دریافت اجباری هوا سیستم خنک کننده. این یک قدرتمند سیستم خنک کننده است که به ندرت می افتد به کار می کنند.

نتيجه گيری

این نکات در مورد چگونه به رفع یک گرم شدن ماشین آمپلی فایر. به یاد داشته باشید که عام و واحدهای تمایل به شکست بیشتر از محصولات با کیفیت بالا; از این رو در هنگام خرید و آمپر خود را همیشه اطمینان حاصل شود که شما آن را خرید از یک فروشگاه معتبر. شما همچنین باید اطمینان حاصل شود که شما خرید با بالاترین کیفیت آمپر است که شما می توانید استطاعت.

[ad_2]