راهنمایی برای مقرون به صرفه تهویه مطبوع

[ad_1]

در حالی که متمرکز تهویه مطبوع قطعا مصرف برق بیشتری نسبت به آنهایی که کوچک در پنجره یا اسپلیت های تهویه مطبوع در سالهای اخیر آن است که ممکن است به قطع خنک کننده هزینه های زیر برخی از تهویه مطبوع نکات ذکر شده در اینجا صرف نظر از نوع تهویه مطبوع.

تهویه مطبوع راهنمایی برای مقرون به صرفه خنک کننده

در اینجا برخی از راه های مطمئن برای تابستان را لذت بخش تر و آسان در جیب:

انتخاب کردن برای انرژی استار محصولات

انتخاب برای سیستم های تهویه مطبوع با یک انرژی استار امتیاز به اطمینان حاصل شود که دستگاه مصرف نسبتا کمتر انرژی نسبت به سایر واحد های معمولی در بازار است. این نوع تهویه مطبوع واقعا مهم نیست که برای هر دو مرکزی و پنجره انرژی استار ACs ارائه همان خنک کننده اثرات خود را به عنوان غیر-انرژی استار همتایان اما مصرف کمتر قدرت. انرژی استار متمرکز ACs گزارش مصرف 14 درصد کمتر انرژی در حالی که پنجره واحد می تواند در حداقل 10 درصد کمتر انرژی از واحد های معمولی است.

دریغ نکنید به جای ناکارآمد واحدهای تهویه مطبوع با انرژی استار محصولات اگر پیر واحد باید وقت خود را در خدمت. در حالی که انرژی استار محصولات تمایل به کمی گرانتر از هزینه های قابل بازیابی هستند با کاهش لوایح انرژی در طول زمان است. بهره وری انرژی و ارقام تمایل به متفاوت از یک محصول به دیگری ،

ترموستات تنظیمات

نصب ترموستات قابل برنامه ریزی برای کنترل سطح خنک کننده یک راه شسته و رفته برای کاهش مصرف برق و از این رو هزینه های. آن را کاملا درست به تنظیم دما به چند درجه پایین تر از حد معمول زمانی که در صفحه اصلی یک محیط ایده آل از 78 درجه نگه می دارد و فضای سرد به راحتی و بدون حد بار سیستم خنک کننده. هر گونه تغییرات شدید دما تمایل به مصرف بیشتر انرژی است.

اما تبدیل درجه حرارت به سقوط فقط یک ذره کمتر از درجه حرارت در خارج از منزل (معمولا 85 درجه) هنگامی که دور از خانه را تضمین می کند حداقل یک بار در واحد تهویه مطبوع, اجازه می دهد آن را به سرعت سرد زمانی که مورد نیاز.

تهویه و عایق و لعاب

به خوبی تهویه مناسب فضای اتاق زیر شیروانی اجازه می دهد تا بسیاری از گرمای جذب شده توسط بام به پراکنده قبل از آن را به سقف اتاق. باز هم هوا سردتر تمایل به حل و فصل کردن آن مهم است برای اطمینان حاصل شود که تمام منافذ در زیرزمین در حال مهر و موم شده برای جلوگیری از هوای سرد از فرار به باز کردن.

عایق خانه تضمین می کند که خنک کننده یک بار زمانی است به خطر بیافتد توسط ناخواسته هوا پیش نویس به داخل یا خارج از خانه داخلی. آب بندی ترک ها و شکاف به خصوص پر کردن شکاف های اطراف درها و پنجره ها ابزار مجاری ، کمک خواهد کرد که حفظ این فضا را chillness برای یک زمان طولانی.

لعاب شیشه و پنجره شیشه و یا با استفاده از رنگی پانل یا کسانی که با ویژه اشعه بازتاب پوشش می تواند کمک به نگه داشتن گرما از جذب به خانه از طریق شیشه در پنجره ها و درها.

محدود کردن تولید حرارت در طول روز

سیستم های تهویه مطبوع کار برای خنک کردن فضاهای داخلی با از بین بردن گرما. یکی یا بیشتر از منابع ثابت حرارت در داخل خانه در طول روز نیروی واحد به کار اضافی-زمان برای رسیدن به دمای تعیین شده. صفحه اصلی لوازم خانگی چراغ روشن و حتی رایانه های شخصی تولید مقدار زیادی از گرما در طول عملیات عادی. محدود کردن استفاده از حرارت تولید دستگاه ها و لوازم خانگی در طول روز زمان نه تنها کمک می کند تا صرفه جویی در انرژی بلکه مانع از سیستم های خنک کننده از فشار اضافی.

دکوراسیون خانه

از رنگ دیوار برای اثاثه یا لوازم داخلی و پرده و این یک واقعیت شناخته شده است که رنگ های تیره تمایل به جذب گرما و سپس دفع آنها. اقامت برای بازتاب نور و رنگ رنگ برای دیوارهای خارجی و نقاشی با مداد رنگی سایه اثاثه یا لوازم داخلی و پرده می تواند کمک به حداقل رساندن جذب گرما. قرار دادن قطعات مبلمان و دور از نور مستقیم خورشید نیز جلوگیری می کند آنها را از جذب گرما. در واقع نگه داشتن سنگین قطعه از مبلمان به دور از A/C منافذ را قادر خواهد ساخت رایگان گردش سرد.

طرفداران سقف می تواند کمک به خرج کردن گرمای تابستان به خصوص در هنگام استفاده به همراه سیستم های تهویه مطبوع. هنگامی که فضای داخلی به اندازه کافی سرد طرفداران سقف را می توان مورد استفاده برای گردش هوا به تمام نقاط اتاق.

بیرونی خانه

پوشش سبز در فوری در هوای محیط نیز نقش حیاتی در حفظ فضای داخلی خانه را خنک و راحت است. گیاهان و بوته ها در اطراف خانه ارائه مهلت در برابر گرما. قرار دادن تهویه مطبوع, کندانسور واحد در پناه درهم و برهمی نقطه تضمین می کند که هوای گرم از خانه موثر سرخ کردن.

تغییر فیلتر به طور منظم و نگهداری تهویه مطبوع واحد در شکل خوب با تعمیرات اساسی الزامی برای افزایش پس انداز.

[ad_2]