راهنمایی برای انتخاب بهترین موتور سیکلت بیمه

[ad_1]

انتخاب حق بیمه موتور سیکلت نظر مهم است برای بسیاری از صاحبان موتور سیکلت. این بیمه می توانند برای پرداخت صورتحساب های پزشکی ناشی از تصادفات موتور سیکلت و همچنین برای تعمیر موتور سیکلت هزینه های. و موتور سیکلت بیمه نیز پوشش هر گونه وام های برجسته بر روی دوچرخه. در واقع اگر شما درخواست برای یک موتور سیکلت خرید وام اکثر وام دهندگان نیاز به شما برای به دست آوردن بیمه به عنوان بخشی از روند درخواست وام.

بیمه موتور سیکلت گران می شود اما وجود دارد چند چیز شما می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که شما دریافت بهترین نرخ ممکن است. اول از همه تصمیم بگیرید که کل مقدار دلار از پوشش است که شما نیاز دارید و همچنین به عنوان مقدار معافیت. معمولا شما می خواهید برای دریافت پوشش که شامل خود و یا دیگری, راننده, مسافر, سفارشی, تجهیزات, برخورد بیمه رانندگان و پزشکی پرداخت.

دولت خود را ممکن است حداقل محدودیت است که شما باید برای دیدار با, بنابراین مطمئن شوید که برای آگاهی از آن قبل از اینکه شما شروع به سیاست های قیمت گذاری. و سپس به نقل از مختلف ارائه دهندگان خدمات بیمه به طوری که شما می توانید مقایسه قیمت و انتخاب ارزان ترین سیاست است. شما می توانید این کار را با صحبت کردن با نماینده بیمه خود را, و یا با انجام یک جستجوی آنلاین برای بیمه موتور سیکلت نقل قول.

همیشه مطمئن شوید که شما مقایسه سیاست با همان مقدار پوشش و معافیت ارزش. به یاد داشته باشید که معافیت مقدار شما خودتان را مجبور به پرداخت برای هر یک ادعا می کنند که شما فایل قبل از بیمه را پرداخت هر چیزی. بالاتر معافیت ارزان تر از سیاست است, اما شما همیشه باید مطمئن شوید که معافیت نیست که شما نمی خواهد بود قادر به پرداخت آن اگر شما تا به حال تصادف.

و هنگامی که شما درخواست برای بیمه موتور سیکلت بسیار مهم است که شما صادقانه هنگامی که شما پاسخ به این سوالات در فرم درخواست. چند چیز را به در نظر گرفتن زمانی که شما درخواست برای بیمه موتور سیکلت خود هستند, سن, روش سوارکاری, تجربه رانندگی ضبط و جزئیات بیشتر در مورد دوچرخه خود را مانند ارزش, قدرت, سن دوچرخه و هر گونه تغییرات ویژه ای. اگر شما حقیقت را بگویید در مورد این موارد شما ممکن است پیدا کردن که شرکت های بیمه را هر گونه پرداخت خود را ادعا می روم شما را به پرداخت های پزشکی و هزینه های تعمیر خودتان.

یکی دیگر از نوک برای صرفه جویی در پول در بیمه موتور سیکلت سیاست است که به بسته نرم افزاری آن را با دیگر بیمه است که شما در حال حاضر. برای مثال اگر شما در حال حاضر بیمه در خانه خود و یا دیگر وسایل نقلیه است که شرکت خاص خواهد شد به احتمال زیاد به شما ارائه تخفیف قابل توجهی در پوشش بیمه برای موتور سیکلت خود را.

همچنین است یک ایده خوب برای ایمنی موتور سیکلت ، این کمک خواهد کرد که شما کسب تخفیف در بیمه موتور سیکلت خود را به دلیل موتور سیکلت در شرکت احساس تحصیل کرده و آموزش دیده سوار که درک مسائل ایمنی است که کمتر احتمال دارد به اشتباهات رایج یا به افراط در رفتارهای بی پروا.

همچنین اکثر شرکت های بیمه به شما تخفیف اضافی اگر شما قادر به فروشگاه موتور سیکلت خود را در محل امن مانند یک گاراژ یا ریختن که باعث کاهش شانس آن را گرفتن آمار تخریب به سرقت رفته و یا آسیب دیده توسط عناصر طبیعی است. حتی اگر شما لازم نیست که یک ساختمان به فروشگاه دوچرخه خود را در, شما ممکن است قادر به صرفه جویی در پول است که اگر آن پارک شده در منطقه است که تحت پوشش یک سیستم نظارت.

اتصالات دوچرخه خود را با پایان ضد سرقت لوازم جانبی مانند دیسک های قفل آلارم و ردیابی ماهواره ای یکی دیگر از راه برای صرفه جویی در پول در بیمه موتور سیکلت خود را هزینه. این دستگاه های خود را می تواند هزینه چند صد دلار تا همیشه با شرکت بیمه خود را قبل از خرید آنها را به مطمئن شوید که پس انداز شما در حق بیمه خود را خواهد شد به ارزش هزینه اضافی.

علاوه بر این بسیاری از شرکت های بیمه به شما تخفیف اضافه شده اگر شما نمی تواند سوار موتور سیکلت خود را در طول زمستان شدید ماه هنگامی که وجود دارد یک شانس بالاتری از حوادث با توجه به شرایط جاده. این یک صرفه جویی در پول گزینه برای سواران که در شمال آمریکا. اگر شما انتخاب کردن برای این پوشش نگه داشتن در ذهن است که شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن دوچرخه خود را برای سوار شدن در هنگام گرم املا به نظر می رسد برای چند روز در طول ماه های زمستان.

در نهایت تمیز نگه داشتن سابقه رانندگی هر دو در وسایل نقلیه موتوری و موتور سیکلت خود را به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول در بیمه موتور سیکلت خود را. شرکت های بیمه عشق به پاداش کسانی که باقی مانده کم خطر است. آنها همچنین می خواهم به نگه داشتن کسب و کار شما. اگر شما پرداخت حق بیمه خود را در زمان به مدت شش ماه و هر گونه ادعا و یا نقض در حال حرکت و سپس شرکت بیمه خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید آنها را به نقد و بررسی سیاست خود را برای یک قیمت پایین تر. بسیاری از شرکت های بیمه را به طور خودکار انجام این کار بر تجدید سیاست خود را, اما اگر شما سالانه سیاست, سپس شما باید با آنها تماس بگیرید و پس از شش ماه.

[ad_2]