ذرت مار مراقبت (Pantherophis guttatus guttatus)

[ad_1]

ذرت مارها را تبدیل به گسترده ترین تولید مار در اسارت و دلیل خوب است. آنها مطیع, کت و شلوار به خوبی به اسیر شرایط و اندازه منطقی میان چیزهای دیگر. آنها قطعا خوب مبتدی مار احتمالا بهترین است. در زیر چند صفحه من شما را از طریق عوامل مختلف نگهداری ذرت مارها.

مسکن

هنگامی که نگه داشتن هر مار به عنوان حیوان خانگی شما به طور کلی می خواهید می شود قادر به مشاهده مار از خارج از آن محوطه, در محیط طبیعی به شما ارائه می. این خواهد بود که بیشتر زیبایی خشنود و همچنین کمک در وضعیت کلی مار. اگر مار را دوست دارد اطراف آن را بهتر تغذیه پاسخ و به طور کلی رشد سریعتر. بزرگتر vivarium نیز ارائه می دهد بیشتر علاقه به ذرت مار زندگی و با اضافه کردن شاخه ها و دیگر محصولات طبیعی شما را افزایش کیفیت زندگی مار است و متوقف کردن آن را از تبدیل شدن به بی حال و اضافه وزن است. همچنین قوی تر بودن آن باید بیشتر از مقاومت به هر گونه عفونت های ویروسی و یا هر مشکل دیگر که با آن ممکن است روبرو می شوند در مراحل بعدی زندگی.

برای یک فرد بالغ ذرت مار یک vivarium 90 سانتی متر طول × 45 سانتی متر عرض × 45 سانتی متر ارتفاع فراوان است. بر خلاف باور عمومی و تبلیغات گسترش های مختلف فعالان شما در واقع می تواند که بیش از حد بزرگ از یک محفظه برای ذرت مارها. دلیل این است که مارها بسیار مستعد ابتلا به استرس و بیش از حد بزرگ محوطه می توانید آنها را بترساند. تصور کنید که در آنها به طور مداوم پنهان از شکارچیان, سپس, زمانی که احساس می کنند آن را بی خطر در تاریکی شب آنها را به مبادرت به شکار برای مواد غذایی است. هنگامی که آنها پیدا کردن مواد غذایی خود را, آنها را به بازگشت به ایمنی خود را امن مخفیگاه تا دفعه بعد در اطراف. برخی از گونه نمی خواهد حتی سرمایه گذاری برای شکار خود را; در عوض آنها را به نشستن و منتظر برای آن به همراه می آیند. آنها همچنین ممکن است خود را ترک می دن برای sloughing پوست خود را و یا پیدا کردن یک همسر در زمان های خاص از سال است. بسیاری از فردی مارها احساس بسیار راحت در اسارت اگر چه این به طور کلی همراه با سن و تعداد زیادی از دست زدن به. مارها مانند این اغلب رشد در یک بزرگتر از حد معمول محوطه.

مار محوطه می توان از تعدادی از مواد. شایع ترین استفاده از یک ملامین روکش چوب را پوشش می دهد که همه طرف به جز آن است که شیشه ای با درب های کشویی. آکواریوم نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر چه یک متخصص درب باید خریداری یا ساخته شده به جای اصلی آکواریوم درب. ضروری است که زمانی که فکر کردن در مورد چه نوع از محوطه شما استفاده شما فکر می کنم در مورد این 6 ‘SSSHHH’ عوامل:

1) ایمنی – می توانید مار یا صاحب زخمی خود را از محوطه و یا هر گونه لوازم برگزار شد در ؟

2) امن – آیا می توانید فرار مار از طریق هر گونه سوراخ یا حفره?

3) اندازه خواهد محوطه مناسب به اندازه?

4) حرارت – محوطه قادر به تنظیم درجه حرارت به درستی ؟

5) رطوبت – خواهد محوطه آخرین به خوبی در شرایط مرطوب? وجود دارد به اندازه کافی برای تهويه رطوبت به فرار ؟

6) بهداشتی – خواهد محوطه ساخت تا مقدار زیادی از باکتری در حفره های کوچک? آن را آسان برای تمیز کردن ؟

با دنبال کردن مراحل بالا شما می توانید مناسب محوطه ساخته شده از انواع مواد.

دکور

دکور تانک خود را در خدمت دو هدف است. اول که فوق العاده پوشش برای مار خود را و دوم اجازه می دهد برای طبیعی تر و خوش ظاهر است. در هنگام انتخاب دکور, فکر می کنم در مورد ایمنی از مار. مطمئن شوید که هر آنچه که شما تصمیم به استفاده از آن ایمن و ثابت است که هیچ سنگ و چوب و یا هر چیز سنگین می گیرند و احتمالا آسیب و یا حتی مار را بکشند. شما همچنین باید مطمئن شوید که همه چیز را با استفاده از انگل رایگان. اگر هر چیزی برداشت شده است از خارج یا در اصل از خارج مانند پوست درخت چوب پنبه یا شما باید آن را بجوشانید و یا محل مورد در فر 200 درجه فارنهایت برای حدود 30 دقیقه. انجماد با این نسخهها کار برای برخی از انگل اما دیگران شناخته شده اند برای زنده ماندن ماه در شرایط انجماد. برخی از انگل های موجود در زبان انگلیسی شرایط گذشته زمستان در دمای منهای پس از آن به طور کامل موثر است.

هنگامی که تمام دکور است انگل رایگان است و پس از آن امن به محل خود در داخل محوطه. به عنوان یک قاعده کلی اگر شما می توانید فشار قرار داده و در یک مورد به آن دست کشیدن پایین, بزرگسالان ذرت مار نیز قادر به انجام این کار است. هنگامی که موقعیت سنگ یا اشیاء سنگین و مطمئن شوید که آنها به طور کامل امن است. اگر آن است که هنوز هم مضطرب و پیچ آنها و یا استفاده از superglue برای رفع آنها را امن. اگر ممکن است این قاعده ساده است: آیا محل مورد vivarium!

اگر شما تصمیم به رفتن برای یک محوطه شما باید مقدار زیادی از پوشش و پنهان شدن در مناطق. جایی برای مخفی شدن می تواند هر چیزی از یک بستنی وان با یک سوراخ برش به یک طبیعت تکه از پوست درخت چوب پنبه. هستند بسیاری از مارک های تقلبی گیاهان و دکوراسیون شما می توانید استفاده کنید که هم امن برای حیوانات و خشنود به چشم. پوست درخت چوب پنبه در دسترس است تقریبا از هر خزنده پت شاپ در انگلستان می تواند در دستور اگر آنها آن را در انبار. این پوشش عالی برای هر گونه خزنده و 100 ٪ طبیعی. یکی از چیزهایی که شما باید در نظر بگیرید هنگامی که فکر کردن در مورد اندازه vivarium است بزرگتر شما بیشتر پنهان کردن مناطق شما باید ارائه دهد. توصیه می کنم حداقل یک مخفیگاه هر پا در طول محوطه.

توجه داشته باشید: هرگز استفاده از نوار چسب در محوطه این حادثه در حال انتظار برای رخ می دهد. باور کنید; از بین بردن نوار چسبنده از هر مار کار آسانی نیست!

گرمایش

ذرت مارها نیاز به یک گرادیان حرارتی معنی آنها باید اجازه داده شود به حرکت در اطراف محوطه برای پیدا کردن مورد نیاز خود را متوسط. داغ انتهای محوطه باید 86-88ºF در حالی که سرد پایان باید حدود 74-76ºF. در طول شب دمای هوا باید رها و به یک مطلب ثابت به طور کلی متوسط 74-78º

به نظر من راه ایده آل از گرم ذرت مار محوطه است به استفاده از یک بشقاب قدرت. این کوچک نازک ورق مربع در حدود 25 میلی متر ضخامت است که پیچ به بالای vivarium. آن نیاز به محافظت می شود که به هیچ وجه یک مار می گرفتن بر روی آن. آن است که تقریبا نامرئی به چشم آن را به عنوان به سادگی بر روی سقف vivarium. تنها برند موجود در انگلستان است HabiStat خزنده رادیاتور; آن است که 75 وات و کافی است برای هر vivarium تا به 4ft طولانی و احتمالا بزرگتر است. آن را به تولید هیچ نور و در نتیجه در یک vivarium شما نیاز به یک فرم از نور به عنوان به خوبی. قدرت بشقاب باید در ارتباط با یک HabiStat پالس متناسب ترموستات که به جلوگیری از به قدرت رسیدن به قدرت بشقاب به عنوان به زودی به عنوان درجه حرارت بالا می رود تنظیم و به نوبه خود به عنوان به زودی به عنوان آن را بیش از حد سرد است. این یکی از دقیق ترین ترموستات در بازار امروز است.

گرم کن شیشه و سرامیک نقطه لامپ و گرما تشک نیز راه های گرمایش یک vivarium. این همه مزایا و معایب اما به نظر من هیچ کدام کاملا وزن را به عنوان خوب به عنوان یک قدرت بشقاب.

روشنایی

ذرت مارها در درجه اول شبانه بدین معنی که سرمایه گذاری در تاریکی شب. این است که خود اصلی شکارچیان در حال خواب و طعمه خود را بیدار است. این است که می گویند هر چند که آنها هرگز از دیدن خورشید یا هر نوع روشنایی که برای ماده.

داشتن نور مصنوعی در vivarium زیبایی خشنود است به مالک است و علاوه بر این به یک ذرت مار محوطه. آنها را به استفاده از این به عنوان یک عکس-دوره خود را به طور منظم ساعت زمان به طور کلی خواهد تنظیم به تنظیمات که در آن شما باید نور خود را تنظیم.

آنها نمی نیاز به هر نوع خاص نور مانند یک D3 ماوراء بنفش نور استفاده می شود معمولا به صورت روزانه به گونه. آرکادیا طبیعی نور خورشید و لامپ فلورسنت یک فرم خوب از روشنایی. این می آید در طول 12″ 48″ و من پیشنهاد می کنم شما با استفاده از بزرگترین اندازه قادر به جا در داخل خود vivarium.

رطوبت

ذرت مارها در جنوب شرقی متحده آمریکای شمالی که در آن درجه حرارت را می توان نسبتا بالا است. مهم نیست به بحرانی بیش رطوبت با این گونه اما به طور کلی 40-60 ٪ رطوبت محدوده ارائه می شود باید. این مطلب مهم است که مار در حال نزدیک شدن به آن سلوق در آن زمان یک رطوبت بالاتر کمک خواهد کرد که آن ریخته و آن را به درستی.

تغذیه

Hatchlings ارائه می شود باید انگشت کوچک موش و به عنوان آنها رشد موش ها باید تبدیل به بزرگتر. یک فرد بالغ ذرت مار تغذیه باید در اندازه بزرگ موش یا کوچک weaner موش. Hatchlings تغذیه باید به صورت منظم هر 4-5 روز ایده آل است. متابولیسم بدن خود را بسیار بالا است و به عنوان آنها در حال رشد آنها نیاز به مقدار زیادی از مواد غذایی بیشتری به نگه داشتن آنها را در رفتن. بالغ ذرت مارها نیاز به تغذیه یک بار در هر 2 هفته در 2 موش بزرگ. تنها استثنا زمانی که آنها باید تغذیه بیشتر است و در آوردن آنها از خواب زمستانی گرفتن آنها را به شرایط برای پرورش و پرواربندی تا زنان برای تولید تخم مرغ. یک تخم مرغ-تخمگذار زن تغذیه باید بیشتر از حالت عادی یک بار در هفته در 2 موش بزرگ.

[ad_2]