دیدار با پنج صنایع آنلاک ارزش های جدید از Blockchain

[ad_1]

این blockchain اساسا تبدیل صنایع افزایش تجربه مشتری و انقلابی اعتماد در سراسر کسب و کار. بیت کوین و سایر ارزهای مجازی محبوبیت در حال حاضر اثبات blockchain سودمندی در امور مالی و بانکداری صنایع اما این توزیع لجر تکنولوژی را متوقف کند خود را در اینجا. بیایید تقطیر پنج صنایع Blockchain را تاخت و تاز کردن.

  1. بانکداری و امور مالی و بیمه

Blockchain تزریق افزایش امنیت و به اشتراک گذاری اطلاعات در صنعت بانکداری است که همیشه نیاز به یک سقف دیجیتالی & محیط امن به طوری که آن می تواند به عنوان مهم مبلمان و انتقال هاب ارزش. Blockchain واقعا توجیه آن امیدوار کننده نقش در خدمات مالی اقتصاد در راه مختلف. بسیاری از بانک ها نیز سوار بر این فن آوری های جدید از جمله بانک UBS سوئیس و بریتانیا بر اساس بارکلیز.

  1. خرده فروشی و کالاهای مصرفی

Blockchain محصولات در خرده فروشی و e-commerce industries در حال اقدام به عنوان یک تمایلی برای موانع و به عنوان یک کاتالیزور برای افزایش دید مصرف کننده محصولات. با استفاده از یک توزیع شده و قابل اعتماد در پایگاه داده blockchain راه حل های کاهش موانعی که مانع از کسب و کار مانند وقت گیر حل و فصل فرآیندها و حصول اطمینان از شفافیت بیشتر از طریق به اشتراک گذاشته شده, تغییر ناپذیر لجر که کسب و کار را قادر می سازد برای ایجاد یک بتن اعتماد در سراسر مناطق مانند صورتحساب و پرداخت در زنجیره تامین و حمل و نقل جهانی.

  1. بهداشت و درمان

این اخلال در تکنولوژی است و افزایش امنیت حریم خصوصی و همکاری از داده های سلامت با نگه داشتن بیمار در مرکز اکوسیستم در تمرکز. این تکنولوژی در حال رفتن به لبه به ارائه یک مدل جدید برای سلامت اطلاعات بورس (HIE) با ساخت EMRs سوابق پزشکی الکترونیکی کارآمد تر disintermediated و امن.

  1. خدمات دولت

چند برابر قوی کارکردهای blockchain را اسیر چشم از دولت های سراسر جهان است. پتانسیل استفاده از مواردی که دولت پیش بینی استفاده از این hyperledger فناوری, بهداشت و درمان, مالیات و درآمد داخلی نظارت بر هویت ملی و مدیریت سیستم های امن خدمات بانکی و الکترونیکی سیستم رای گیری.

  1. مدیریت زنجیره تامین

در SCM صنعت معاملات می تواند مستند به یک دائم غیر متمرکز ضبط و مانیتور می توانید در یک امن تر مد در حالی که حفظ end-to-end شفافیت از این رو کمک در کاهش زمان تاخیر و خطای انسانی. آن را نیز می توان در تایید صحت و تجارت وضعیت محصولات با ردیابی آنها را از خود اعزام امتیاز.

دیگر از این hyperledger تکنولوژی در حال مصرف, شبکه, صنعت, peer-to-peer ridesharing برنامه های ذخیره سازی ابر, سرگرمی, صنعت, نرم افزار پیام های املاک زیرساخت های حیاتی امنیت, بودجه جمعیت, و بسیاری دیگر. اما پنج بخش مورد بحث ما بالا بالا نمودار هر چند.

و اعتقاد داشتند که این غیر متمرکز رمزنگاری ارز می تواند به حل این جهان بدترین مشکلات هر صنعت باید به استقبال blockchain تکنولوژی به کسب و کار خود را و شروع به ساختن تحولات و پیشرفت های آینده. استخدام یک قابل اعتماد blockchain برنامه توسعه شرکت و شروع به ایجاد ارزش بیشتر برای سازمان شما.

[ad_2]