دیجیتال پزشکی پلت فرم برای درمان اختلال شناختی

[ad_1]

Akili یک پیشگام در درمانی تجویز دیجیتال پزشکی بسته شده است با موفقیت این 55 میلیون دلار تامین مالی سری C محاکمه پزشکی است. این بودجه به شرح زیر موفق آزمایشی از جمله مطالعه در حال توسعه و آزمایش یک رمان دیجیتال پزشکی به نام AKL – T01. این محصول گل سرسبد از Akili با هدف درمان یک نوع شناختی اختلال – اختلال نارسايی توجه/بيشفعالی (ADHD). پس از تصویب و راه اندازی تجاری آن خواهد بود که برای اولین بار دیجیتال و مستقل و درمانی پزشکی برای ADHD. شرکت محصول دیگر در خط لوله و تحقیقات AKL-T02 را درمان اوتیسم طیفی اختلال (ASD) و یا آنچه که به سادگی به عنوان شناخته شده به اوتیسم.

اوتیسم اشاره به نوع دیگری از اختلال شناختی به خصوص در کودکان ساخت آنها را دشوار است برای تعامل اجتماعی است. این رفتار تکراری و توسعه نیافته بیان و ارتباط کلامی ارائه آنها را آسیب پذیر در جامعه است. دلیل اوتیسم می تواند ژنتیکی و همچنین تاثیر زیست محیطی.

خبر فوق آورده است در یک بارقه امید برای یک بیمار اوتیسم وجود دارد که خاص طب سنتی در دسترس است برای درمان آن. این توسعه های جدید بالقوه برای درمان این اختلال احتمالا با بهره وری بیشتر.

این بودجه نیز کمک خواهد کرد که برای پیشبرد محصولات در خط لوله برای درمان چند اسکلروز (MS) و افسردگی است. پس از تایید توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) آن را راه اندازی خواهد شد به صورت تجاری برای بیماران است. با توجه به Akili AKL-T01 خواهد بود مستقل برای درمان ADHD.

این شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ادی Martucci کاملا خوشحال با واکنش سرمایه گذاران و استقبال تامین مالی. او گفت: این تامین مالی را نشان می دهد ایمان از مردم در شرکت خود را بالقوه در دیجیتال داروها و رشد. به گفته وی این شرکت ادامه خواهد داد به رشد و عرضه رمان راه حل در تعریف بخش بهداشت و درمان.

Akini تعاملی است که یک شرکت است که معتقد است در تبدیل بهداشت و درمان از طریق های دیجیتال خود را درمان طب حل اختلالات عصبی-شناختی. آن معتقد است در هدف قرار دادن شناختی خاص منطقه و یا عصبی است که سرکوب توسط اختلال عملکرد. درمان شامل, جالب, نیست, هر, قرص, اما سفارشی اکشن, بازی های ویدئویی برای بیماران به بازی.

بازی های ویدئویی طراحی شده توسط دانشمندان علوم اعصاب و سرگرم کننده طراحی شده با الگوریتم برای درمان یک اختلال شناختی مانند افسردگی است. به گفته این شرکت بسیار تعاملی و بسیار جذاب بازی های ارائه تجربه درمانی به بیماران که در واقع به نفع آنها است. از طریق بالا پایان درمان تعاملی تصویری بازی ها به مناطق خاصی از مغز می تواند کاربردی تبدیل شده است که سرکوب توسط این اختلال بهبود وضعیت بیمار است. وجود خواهد دوم دوم ردیابی بیمار شناختی پاسخ و داده های در دسترس برای هر گونه بهبود در وضعیت بیمار.

AKL – T01 اگر تایید شده توسط FDA و سپس آن را قطعا نشان می دهد نسبت به پذیرش راه حل های بهداشت و درمان جدید برای بیماران. آن است که توانایی برای تبدیل کل بهداشت و درمان فرآیند و سیستم در سال های آینده. این بودجه را افزایش اعتماد به نفس از سرمایه گذاران دیگر که در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری و یا گرد هم می آیند برای چنین دیجیتال پزشکی تحقیق و توسعه در آینده و آن دسته از بیماران که در حال جستجو برای زمینه های جدید برای درمان اختلالات مانند اوتیسم می تواند بیش از خوشحال به خواندن جمله اخبار مثبت.

[ad_2]