دفع زباله و مدیریت پسماند

[ad_1]

دفع زباله است یا قرار دادن زباله در آب و یا بر روی زمین. زباله گرفته شده است به امکانات که در آن زباله است به طور دائم موجود است و می تواند جلوگیری از انتشار آلاینده ها به محیط زیست است. هنگامی که دفع مواد زائد جامد آن اغلب قرار داده شده است بر روی زمین در محل های دفن زباله. مایع ضایعات دفع در چاه تزریق که دفن زباله در عمق زیر زمین. این چاه از نزدیک تحت نظارت برای جلوگیری از نشت آلاینده های مضر به آب آشامیدنی.

امریکا به تنهایی تولید حدود 208 میلیون تن زباله در سال است و تنها انتظار می رود به افزایش است. هر فرد در واقع تولید در حدود 4.3 پوند زباله در روز است. حتی اگر ما را توسعه داده اند بسیاری از راه های مختلف به دور از حاضر هنوز هم وجود دارد هیچ کاملا امن راه برای حذف و ذخیره زباله.

تاریخ دفع زباله

دفع زباله بود که همیشه خیلی با دقت بررسی شود. در قرن 18 در انگلستان و فرانسه مردم با چرخ دستی پرداخت شد برای حمل زباله به خارج از شهر و دور از آن است. بنجامین فرانکلین موجب شهری برای اولین بار تمیز کردن سیستم در فیلادلفیا در سال 1757 ساخت آزادسازی زباله در چاله روال عمل است. اما پس از آن ما زباله تبدیل شده است پیچیده تر است و می't به سادگی قرار داده شده در یک سوراخ در زمین است. ما بسیاری از انواع مختلف زباله و آنها باید به درستی دفع برای جلوگیری از آلوده محیط زیست است.

انواع زباله

وجود دارد بسیاری از انواع مختلف زباله و آن را طبقه بندی شده است با توجه به نظر فیزیکی و شیمیایی و بیولوژیکی ، یکی از عمده راه های آن طبقه بندی شده است توسط قوام; این که آیا آن مایع و یا جامد زباله. برای طبقه بندی به عنوان یک پسماند مواد باید کمتر از 70% آب است. این طبقه بندی اغلب شامل مواد مانند; خانوار زباله های صنعتی, زباله های معدن زباله و برخی از پسماندهای نفتی. مایع زباله باید کمتر از 1% جامد است و اغلب از فاضلاب است. فاضلاب اغلب حاوی سطوح بالایی از نمک های محلول و فلزات. لجن نهایی قوام طبقه بندی; که جایی بین یک مایع و یک جامد است. لجن اغلب شامل بین 3 و 25 درصد مواد جامد و بقیه از آن ساخته شده است تا آب مواد محلول.

دولت فدرال طبقه بندی زباله را به 3 دسته; غیر خطرناک, خطرناک و پسماندهای ویژه. غیر-زباله های خطرناک نمی مطرح هر گونه تهدیدی فوری به سلامت یا محیط زیست است. این رده شامل خانواده رد. پسماندهای خطرناک هم می تواند ignitable / واکنش یا leachable. این به این معنی است که زباله های خطرناک است یا قابل اشتعال و یا پتانسیل به صافی مواد شیمیایی سمی. پسماندهای ویژه بسیار دستورالعمل های خاص برای تنظیم آن. نمونه هایی از ویژه زباله خواهد بود زباله های رادیو اکتیو و پزشکی زباله.

چگونه ما از آن دور?

وجود دارد راه های مختلفی است که ما به دور از زباله و زباله. دفن زباله با استفاده از رایج ترین است و می توانید حساب برای بیش از 90 درصد از کشورهای زباله های شهری. اما محل دفن زباله ثابت شده است به آلودگي آب شرب در برخی از مناطق. محل های دفن زباله در حال مقرون به صرفه ترین راه خلاصی; جمع آوری و حمل و نقل نشان دهنده 75 درصد از کل هزینه های درگیر. مدرن در محل های دفن زباله است گسترش نازک در لایه های فشرده و پس از آن پوشش داده شده است تازه زمین است. محل های دفن زباله به حداقل رساندن آلودگی های پوشش سوراخ فرم را پر تراکم کاشت و بالا پوشش لایه انحراف زهکشی و با انتخاب سایت های هستند که اغلب تحت تاثیر جاری شدن سیل و یا بالا و سطح آب های زیرزمینی. خاک رس است که بهترین نوع خاک برای دفن زباله به دلیل آن است که کمتر قابل نفوذ نسبت به سایر انواع خاک. برخی از مواد هستند که از دفع در محل دفن زباله می تواند مستحکم به مواد جامد مانند سیمان خاکستر و آسفالت و یا پلیمرهای آلی.

زباله نیز از دفع با استفاده از کوره های زباله سوز. این روش کم هزینه تر اما امن تر از محل های دفن زباله. مدرن زباله سوز می تواند از بین بردن تقریبا 99.9 درصد از زباله های آلی مواد. بسیاری از فرآیندهای حرارتی بازیابی انرژی از پسماند است که سوزانده. تجزیه در اثر حرارت فرآیند تجزیه شیمیایی می تواند به تولید مجموعهای از و گازهای بی اثر خاکستر. کوره های زباله سوز است که سوزاندن زباله ها شناخته شده اند به آلودگي هوا ، خاک و آب. بسیاری از جوامع در نزدیکی کوره های زباله سوز شی به آنها برای ترس از امکان تولید گازهای گلخانه ای مضر.

زباله های خطرناک نیز به پمپ چاه های عمیق در داخل زمین است. این است که به نام زباله های تزریق. بسیاری از مردم به شدت مخالف این به دلیل آن است ناشی از انفجار و حتی زمین لرزه در گذشته است.

مواد آلی که حاوی کمی و یا بدون فلزات سنگین می تواند سم بیولوژیک. این است که اغلب انجام می شود کمپوست و زمین های کشاورزی که در آن مواد زائد در حال گسترش بیش از یک منطقه بزرگ از زمین به طوری که میکروب ها به راحتی می توانید کار به تجزیه آنها. اما پسماندهای خطرناک باید سم قبل از آنها صافی به آبهای زیرزمینی باعث آلودگی آب.

بازیافت مواد زائد جامد است که یک ایده جدید است. در دوران ماقبل تاریخ, فلز, ابزار اغلب ذوب پایین و توزیع مجدد. این روزها مواد قابل بازیافت حذف شده از زباله های شهری با خرد جداسازی مغناطیسی فلزات غربالگری و شستشو. کمپوست شامل آماده سازی از زباله و شکستن مواد آلی با استفاده از میکروارگانیسم های هوازی. این منجر به بسیاری از شهرداری ها و آژانس های جمع آوری زباله به نیاز مشتریان خود را برای جدا کردن اقلام قابل بازیافت از سایر انواع زباله های خانگی.

نوع دیگری از ضایعات فضولات دامی. ایجاد می شود توسط بزرگ دام شرکت. این تولید بیش از 30 بار زباله است که انسان انجام دهد. سالانه دام از ضایعات حساب برای 1.375 میلیارد تن از رد. زیست محیطی محصولات و فن آوری شرکت توسعه یک سیستم برای کاهش میزان فضولات دامی. با حلقه بسته مدیریت زباله سیستم آنها می تواند تبدیل فضولات حیوانی به مقادیر تجاری از پاتوژن رایگان مواد مغذی متراکم خاک مصالح ساختمانی.

آینده از زباله

در حال حاضر بهترین راه برای کاهش مقدار زباله است که باید دور انداخته است که برای جلوگیری از ایجاد آن است. مصرف کنندگان باید اعتراض تولید نیازی زباله و فشار جنبش برای استفاده و تولید محصولات بازیافت. این استراتژی برای کاهش ضایعات ممکن است هزینه ما بیشتر اما در صف مقابل ما خواهد پرداخت قیمت کمتر در پایان. کاهش ضایعات می توانید اضافه کردن اضافی سال است که در آن ما زندگی می کنند در این سیاره سالم.

[ad_2]