در چه صورت لیگ برتر فوتبال خوزستان برگزار می‌شود؟

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

جلسه هم اندیشی مدیرعاملان باشگاه های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان خوزستان، روز گذشته، ۲۳ تیرماه با حضور دبیر و رییس کمیته مسابقات هیات فوتبال خوزستان برگزار شد.

علی قاسمی، دبیر هیات فوتبال خوزستان در این جلسه با ارائه نکاتی در خصوص الزامات رعایت پروتکل بهداشتی ابلاغ شده از سوی فدراسیون فوتبال و همچنین استانداردهای لازم ورزشگاه ها جهت میزبانی از لیگ برتر استان، اظهارکرد: این الزامات شامل تست های PCR بازیکنان و کادر هر ۱۰ روز یکبار، تجهیز ورزشگاه ها به دستگاه های برقی ضدعفونی کننده، تونل های ضدعفونی، لامپ های UV و … است.

وی با بیان این که سلامت بازیکنان،کادر غنی تیم ها و عوامل اجرایی برای ما بسیار اهمیت دارد، عنوان کرد: اگر قرار به ادامه برگزاری رقابت ها باشد، تمامی باشگاه ها موظف به رعایت این پروتکل هستند. همچنین با توجه به گرمای هوا و برگزاری مسابقات در شب، استادیوم های باید از زیرساخت های لازم از قبیل روشنایی برخوردار باشند.

همچنین دبیر هیات فوتبال خوزستان در حاشیه این نشست، در خصوص فعالیت آکادمی ها و مدارس فوتبال استان گفت: دستورالعمل بازگشایی آکادمی ها و مدارس فوتبال از سوی فدراسیون فوتبال ابلاغ شده است و ما نیز آن را برای هیات فوتبال شهرستان ها ارسال کردیم و باشگاه ها به شرط رعایت موارد ابلاغی می توانند فعالیت خود را آغاز کنند. ضمن این که هیات فوتبال به صورت مرتب بازرسی خود را از باشگاه ها انجام می دهد و در صورتی که باشگاه ها به موارد ابلاغی تمکین نکنند، با خاطیان به شدت برخورد می شود.

مجید دهقان رییس کمیته مسابقات هیات فوتبال خوزستان پس از دیدگاه های ارائه شده از سوی مدیرعاملان باشگاه های حاضر در جلسه، اظهارکرد: از شروع سال ،۹۹ کمیته مسابقات فوتبال استان جلسات متعددی در خصوص چگونگی ادامه برگزاری مسابقات لیگ ها در استان خوزستان برگزار کرده است اما با توجه به شرایط موجود در استان که در وضعیت قرمز از لحاظ کرونایی به سر می بریم، ادامه این رقابت ها برای ما تا کنون میسر نشده است.

وی افزود: پس از دریافت پروتکل برگزاری مسابقات از سوی فدراسیون تصمیم گرفتیم در جلسه ای با حضور مدیرعاملان باشگاه های استان، راهکارهای لازم بررسی شوند. تمام دیدگاه های ارائه شده در این جلسه را در جلسه کمیته بررسی خواهیم کرد و خروجی جلسه در هیات رئیسه هیات فوتبال استان خوزستان مطرح می شوذ و در نهایت نیز تصمیم اتخاذ شده به باشگاه ها ابلاغ خواهد شد.

[ad_2]

Source link