در فصل زمستان چک لیست تعمیر و نگهداری

[ad_1]

برای بسیاری از ما خانه ما هستند و ما با ارزش ترین دارایی. حالا که پاییز است بر ما و آن است که زمان مناسب برای انجام یک بازرسی کامل خانه خود را. تشخیص و اصلاح مشکلات قبل از تبدیل شدن آنها به شرایط اضطراری می تواند صرفه جویی در وقت و پول است. ساخت خانه خود را بیشتر در مصرف انرژی کارآمد می تواند کمک به کاهش انرژی بالا صورتحساب بهبود راحتی و کمک به حفاظت از محیط زیست است. با استفاده از لیست زیر را هنگامی که شما بازرسی داخل خانه خود را.

1. اتاق زیر شیروانی: به دنبال شواهدی از نشت پشت بام همچنین دهانه که اجازه ورود خفاش و جوندگان یا حشرات دیگر; بازرسی عایق تیر تهویه دهانه دودکش و سمت دیوار.

2. ویندوز: بررسی دشواری عملیات ترک خورده یا شکسته شیشه معیوب یا سخت-به-عمل قفل و فرسوده سلب آب و هوا.

3. حمام: توجه داشته باشید چکیدن لوله ها نشت حمام های خطاب به خیط و پیت کردن دریچه های ناکافی داغ-تامین آب است.

4. دیوار و سقف: بررسی سطوح رنگ شده و کاغذ دیواری; به دنبال ترک ها و حفره ها و یا برآمده در گچ نشانه هایی از نوار سست در مورد.

5. طبقه: بازرسی برای سست creaking تابلوهای فرسوده مناطق ترک خورده و سون baseboards و گچ شکسته یا گم شده و کاشی های کف.

6. پله: توجه داشته باشید سست تق و لق آج لرزان نرده و پست های ترک خورده و یا شکسته balusters.

7. سیستم های تهویه مطبوع: افزایش گرد و غبار می تواند نشانه آن است که زمان خود را برای تغییر فیلتر هوا یا که خود را ductwork است که به خوبی مهر و موم شده. را خارج و تمیز کردن فیلتر بازرسی مجاری و پوشش تهویه مطبوع برای زمستان.

8. درب: بازرسی به صورت چسبیده یا تضعیف; بررسی قفل و زنجیر تجدید فرسوده سلب آب و هوا.

9. شومینه: بررسی دامپر مجمر اجاق رنده andirons صفحه نمایش و گچ بری دور بخاری.

10. آشپزخانه: بررسی لوازم سیم کشی; تمیز کردن هواکش فن و حذف تجمع گرد و غبار و چربی.

11. Doorbells: آزمون تمام صوتی دستگاه, سازیاموسیقی زنگی, buzzers سارق آلارم.

12. کوره: بررسی نشت در لوله های دودکش مجمر بررسی دمپر تعویض فیلتر و تست ترموستات عمل.

13. سیستم برق: نگاه سراسر خانه برای چیز ساییده کابل اتصالات سست خطاب سوئیچ ها و رسانه ها.

14. لوله کشی: بررسی تخلیه تله اصلی تخلیه آب از خط و سیستم خاموش شدن.

15. زیرزمین در کل: به دنبال نشانه هایی از رطوبت نشت ترک خورده یا شکسته و کف ترک خورده دیوار. توجه ویژه ای به مشترک بین کف و دیوار; این است که اکثر زیرزمین نشت توسعه.

16. لوله های زیرزمین: بررسی همه سرد-لوله های آب در زیرزمین است. قرار دادن tem با مواد عایق برای جلوگیری از عرق کردن و پس از آن چکیدن در طول تابستان داغ, آب و هوا و انجماد ممکن است در فصل زمستان.

17. Windowsills: این را ضرب و شتم به خصوص کسانی که چهره جنوب آفتاب است. ناکارآمد ویندوز یا بالا سرپوشیده سطح رطوبت از هوا نشت می تواند در نتیجه تراکم فراست و یا استخر آب بر روی ویندوز و پنل. شن و ماسه و رنگ آنها. شما می توانید خود را در طاقچه تعمیر و نگهداری رایگان توسط پوشش آنها را با کفپوش پلاستیکی.

18. پرتوهای: مطمئن شوید که وجود دارد این است که هیچ فاصله ای بین پرتو و خانه اصلی شاهین.

غفلت خانه یک خانه در راه را به پایین در سرزندگی به نظر می رسد و ارزش. به خوبی نگهداری خانه را کاهش می دهد هزینه های گرمایش جلوگیری از آسیب از حشرات آفات و جوندگان و خانه خود را امن تر صفحه اصلی. تورو Builders, Inc. منبع بسیار خوبی از اطلاعات در مورد صفحه اصلی تعمیرات و نگهداری اموال و اضافات جدید.

[ad_2]