در دانش: بهداشت و سلامتی سایت مشروعیت

[ad_1]

هنگامی که سلامت مشاوره کسب و کار از نظر قانونی مسئول

یک چیز اینترنت برای بدنام است که یک منبع از مشاوره ما برای سلامت و رفاه.

مهم نیست که در آن ما به نوبه خود وجود دارد کسی که با یک وب سایت به ما می گوید چه کاری انجام دهید برای از دست دادن وزن و کاهش سرعت پیری یا ما درمان بیماری ها.

ما همه آن را انجام دهد. ما احساس نیست و بنابراین ما نوع ما علائم به “دکتر گوگل” و voila هزاران نفر از نتایج به ما گفتن ما همه چیز از یک سرماخوردگی معمولی تا 6 ماه به زندگی می کنند. سپس نتايج به دست به ما و به او بگویید که چه داریم.

متاسفانه حرفه ای در صنعت مراقبت های بهداشتی و پزشکان و درمانگران و متخصصان و کارشناسان تغذیه همه باید روزمره مبارزه با اطلاعات غلط که ارائه شده است را بر روی اینترنت.

اگر شما یک وبلاگ نویس و برخی از تجربه با مسائل مربوط به سلامت شما ممکن است بخواهید برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با جهان است.

و یا شما ممکن است یک حرفه ای با برخی از آموزش های خاص مرتبط با سلامت افراد و می خواهید به استفاده از آن اطلاعات خود را برای افزایش کسب و کار آنلاین.

در هر صورت شما باید بسیار مراقب باشید به دنبال قوانین وقتی که می آید به ارائه بهداشت و سلامتی سایت اطلاعات و مشاوره به توده ها.

مسئولیت حقوقی برای تامین سلامت مربوط به مشاوره

پس چه هستند مسائل حقوقی برای سلامت, مشاوره و مربیگری کسب و کار هنگامی که تامین سلامت-اطلاعات مربوط به یک وب سایت ؟

شده اند وجود دارد بیش از چند پرونده های حقوقی در سال های گذشته که ناشی از های سلامت و رژیم غذایی مشاوره با دیگران در اینترنت.

در اخیر طرح دعوی در دادگاه در کارولینای شمالی یک وبلاگ نویس زندگی خود را تغییر داده و تا به حال تجربه با مدیریت خود به دیابت نوع 1 از طریق استفاده از رژیم غذایی سرخپوشان. او وبلاگ در مورد تلاش های خود را و زمانی که موفق او در زمان وبلاگ نویسی خود را یک گام بیشتر و شروع به اشتراک گذاری خود برنامه های غذایی و ورزش رژیم.

در نهایت او شروع به ارائه یکی در یکی از جلسات به توصیه خوانندگان خود را در این راه از تجربه خود را برای هزینه.

در کارولینای شمالی وجود دارد که تخطی از قانون قانون است که باعث می شود آن را غیر قانونی برای تمرین رژیم های غذایی و یا تغذیه بدون مجوز. این وبلاگ نویس متهم شد با شکستن این قانون و کارولینای شمالی مدیره از رژیم های غذایی/تغذیه در حال حاضر تهدید او را با زندان است.

تحقیقات تمام بدن حاکم ” قوانین و مقررات

در هنگام ارائه بهداشت و سلامتی اطلاعات آنلاین شما باید اطمینان حاصل شود شما به دنبال تمام قوانین است.

هر حاکم بر بدن دارای قوانین جداگانه در چه اطلاعات شما می توانید و نمی تواند توصیه های عمومی با توجه به سلامت خود را.

کانادا و ایالات متحده هر دو خاص قوانین فدرال و سپس هر استان و دولت نیز خود را جدا از قوانین.

اگر شما در حال رفتن به ارائه اطلاعات و سپس شما باید نگاه کردن این قوانین با توجه به جایی که شما زندگی می کنند و که در آن شما در حال انجام کسب و کار از. و آن را حتی یک گام بیشتر شما و سپس شما باید به در نظر گرفتن مخاطبان هدف شما هستند.

یک راهنمای خوب به دنبال اگر شما در حال ارائه اطلاعات در سلامت-وب سایت های مرتبط است که از خودتان بپرسید که آیا شما در حال خاص به خاص شخصی ، این وبلاگ نویس در کارولینای شمالی طرح دعوی در دادگاه انجام شد OK با ارائه تجربیات شخصی او با سرخپوشان رژیم غذایی.

پیشنهادات خود را برای ورزش و رژیم و یا ارائه خود را شخصی برنامه های رژیم غذایی در سلامت و تغذیه وب سایت ممکن است حتی شده باشه با این قانون اما به محض این که او شروع به مشاوره یک در یک با افراد و ارائه مشاوره های او فراتر از به اشتراک گذاری تجربه های شخصی خود را بلند کرد و به عرصه ارائه تخصص های پزشکی در یک منطقه که در آن او بود نه از نظر قانونی مجاز به شرکت در.

به یاد داشته باشید, به نظر شما در مورد سلامت مرتبط با موضوع و یا گفتن در مورد خاص خود را تجربه یک چیز است اما اگر شما ادعا می کنند به یک متخصص در هر چیزی خود را در سلامت و تغذیه وب سایت شما می تواند پاسخگو توسط تخته که مسئول حاکم بر آموزش و پرورش عمومی در مورد این موضوع و اجرا به مسائل حقوقی است.

شما نباید به هیچ وجه ادعا و یا مطرح به عنوان چیزی است که شما اگر شما در حال رفتن به ارائه قابل اعتماد اطلاعات سلامت.

اگر شما در حال توزیع بهداشتی یا سلامتی مشاوره شما نیاز به بسیار روشنی در مورد آنچه شما تحصیل و تخصص هستند و همچنین بسیار مراقب باشید از مسائل حقوقی در اطراف هر گونه مشاوره شما انجام دهد.

این است که در آن کار با یک وب سایت حرفه ای شرکت توسعه می تواند کمک به هدایت شما در مسیر درست و اطمینان شما هستند ارسال هر چیزی که می تواند باعث شود شما مشکلات قانونی در حالی که عامل کسب و کار شما. مشورت با یک وکیل است که به خوبی versed در این مسائل نیز بسیار محتاطانه.

[ad_2]