دریچه تراتل هاینزمن و توانایی های آیریکو درزمینه دریچه تراتل – آیریکو

يا اگر سطح شيشه را ناقص پاک می کنند آنها را تعويض كنيد. 2 اگر به روغن ترمز جبرانی نیاز است ، ابتدا سطح اطراف درب مخزن را با يك دستمال پاک كنيد. نمی دانم چگونه حادثه رفتنش را به خواهران و برادرانم بگویم، چگونه بگویم که دیگر تنهای تنها شدم. حادثه ساعت ۶:۳۰ صبح امروز مربوط به سقوط یک فروند هواپیمای مسافری بویینگ ۷۳۷ سری ۸۰۰ با رجیستری UR-PSR متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین که از فرودگاه امام خمینی (ره) عازم کییف پایتخت اوکراین بود، نخستین سانحه سقوط بوئینگهای ۷۳۷ نیست. بالگردها اما نشانی نیافتند و تیمهای مختلف امدادی از کهگیلویه و بویراحمد به محل محو شدن هواپیما از صفحه رادار اعزام شدند و چندی نگذشت که سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از سقوط هواپیمای ۳۷۰۴ خبر داد. دلیل دیگر برای بروز مشکل، چرخ دندههای فرسوده در لیفتراک است که برای از بین بردن این مسئله نیاز به خدمات حرفهای و تعمیر وجود دارد. همانطور که گفتیم، وجود چند ویژگی پراید را به گزینهای مناسب جهت تقویت تبدیل کرده: وزن سبک، محفظه پیشرانه بزرگ و اشتراکات فنی زیاد با سایر مدلهای دهه هشتادی و نودی مزدا. این لیفتراک های برقی به راحتی میتوانند با یک بارشارژ باطری به مدت دو شیفت کار کنند که این ویژگی باعث عدم نیاز به باطری یدکی و اضافه و صرفه جویی اقتصادی برای مشتری میگردد، همچنین در صورت ترمز کردن اپراتور با احیا مجدد انرژی باطری شروع به شارژ شدن میکند.

سطح مايع بايد بين اين دو علامت نگه داشته شود. مايع درون مخزن را چك كنيددر صورت کثیف بودن و داشتن ناخالصی باید مخزن خالی شده و دوباره پر شود. هر قسمت فلزي كه با خوردگي صدمه ديده است ابتدا باید با بتونه پایه-روي پوشيده شده و سپس رنگ زده شود. 4 عملكرد چراغ هشدار سطح بحرانی روغن ترمز را بررسي كنيد.چرخها را با گذاشتن یک گوه چوبی در زیر آنها محكم كنيد ترمز دستي را آزاد کرده و خودرو را روشن کنید از يك نفر کمک بخواهيد تا كليد بالاي مخزن ترمز را فشار دهد چراغ هشدار سطح بحرانی ترمز یا چراغ ترمز دستی باید روشن شود ترمز دستي را بالا کشیده و خودور راا خاموش کنید. 12 پوشش بالايي را نصب كنيد و با گشتاور 8 نيوتن متر محكم كنيد . دو پيچ بالايي را با گشتاور 8 نيوتن متر محكم كنيد. دو میل سوپاپی که ساختdr schrick هستند و در سرسیلندر وظیفه فرماندهی موتور را بر عهده دارند.

فيوزها پشت پانل جلوی راننده قرار دارند. در طراحی های متفاوتی وجود دارند. اگر مخزن نياز به روغن ترمز جبرانی داشت، اين علامت نشتي روغن ترمز در قسمتهایی از سيستم است كه بايد فوراً بررسي شود اگر احتمال نشتي وجود دارد خودرو تا زماني كه سيستم ترمز بررسي نشده نبايد روشن شود و حركت كند آنجایی که به ترمز مربوط می شود هیچ ریسک را نپذیرید. دکل مکانیسمی به عنوان بالابر و قاب لیفتراک دارد، اگر لیفتراک به درستی فعالیت بالا و پایین آمدن را انجام ندهد، یا اگر این کار را انجام دهد اما به طور نامنظم، ممکن است این مسئله مشکلات هیدرولیکی را به وجود آورد. کارگران برای حمل و نقل کالاهای سنگین و لوازم سنگین در محل کار فشار زیادی را متحمل میشوند و باعث کاهش بازدهی کارکنان برای انجام فعالیتهای دیگر و روزانه آنها شود. اگر این دریافت پالس به صورت منظم و پشت سر هم انجام شو د٬ موتور نیز به صورت صحیح به سمت جهت حرکت عقربه های ساعت یا خلاف جهت آن حرکت خواهد کرد. پولي سر ميل لنگ را باز كنيد. این ردیف همگی خروجی PWM هستند و هر کدام یک خروجی جداگانه می باشد ، هر پایه اسم و کاربرد خاص خود را دارد .

3 با دقت مايع را اضافه كنيد از ريختن آن روی رنگ خودرو خودداري كنيد فقط از یک روغن ترمز هیدرولیک خاص استفاده كنيد تركيب انواع مختلف مايع مي تواند باعث صدمه به سيستم و يا ضربه به كارايي ترمز شود. توجه داشته باشيد كه بعضي از نشتيها فقط هنگام روشن بودن خودرو اتفاق مي افتد. 32000 کیلومتر از سرویس قبلی می گذشت و موتور به ریپ زدن افتاده بود! آنها نباید به راحتی حرکت کنند. و این باعث می شود که آنها هنوز هم تطبیق پذیرترین طراحی را داشته باشند. كليپس ايمني تيغه را آزاد کرده و تيغه را از انتهاي دسته بيرون بكشيد. براي بيرون آوردن تيغه هاي برف پاك كن جلو ابتدا كليپس ايمني را آزاد كنيد و لوله آب را از آن جدا كنيد سپس مکانیزم تیغه ها را از روزی شیشه جدا کرده تا در حالت جدا شده قفل شود. تمامي اتصالات سيمي در دسترس، دسته سیمها و گيره هاي نگهدارنده را براي حفظ ايمني ، و اجتناب از ساييدگي يا صدمه بررسی كنيد. 3 اگر خوردگي مشاهده شد ، كابلها را از باتري جدا ، انها را با يك برس سيمي كوچك تميز و سپس دوباره متصل شود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت تاثیر تراتل.