درک رونویسی

[ad_1]

درک رونویسی: بررسی اجمالی

تعریف رونویسی هر مریام وبستر فرهنگ لغت آنلاین است “را به یک نوشته کپی از” یا “برای ایجاد یک کپی از (دیکته یا ثبت ماده) در longhand و یا بر روی یک دستگاه (به عنوان یک ماشین تحریر)”. خدمات رونویسی می توان بطور گسترده به عنوان طبقه بندی شده پزشکی قانونی به طور کلی کسب و کار و رسانه ها بسته به ماهیت محتوای رونویسی شود. جدا از پزشکی رونویسی هیچ آموزش رسمی مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک transcriptionist.

رونویسی بسیار زیاد است پتانسیل رشد در یک اقتصاد در حال توسعه مانند هند را به عنوان ما در تولید تعداد زیادی از حرفه ای ها که خوب کار دانش زبان انگلیسی. هیچ سن مانعی برای ورود به میدان از رونویسی و تقریبا هر کسی می تواند آن را یاد بگیریم و رونویسی نشستن در هر نقطه. هر صوتی یا تصویری ضبط می تواند رونویسی یعنی تبدیل به یک سند Word با استفاده از صوتی رونویسی نرم افزار با پشتیبانی از سخت افزار است که می تواند به دست آمده در یک هزینه معقول از بازار است.

برون سپاری رونویسی

چرا برون سپاری رونویسی به هند ؟

برون سپاری کسب و کار رونویسی به دست آورده به اهمیت بسیار زیاد در طول سال. دلیل این است که مردم در سراسر کسب و کار به رسمیت شناختن اهمیت در دسترس بودن داده ها در تمام فرمت های برای ثبت نام حضور خود را در رسانه های اجتماعی رسانه های چاپی و همچنین برای آرشیو.

برون سپاری رونویسی ثابت کرده است که مقرون به صرفه برای مشتریان مستقر در ایالات متحده آمریکا و انگلستان و سایر نقاط جهان توسعه یافته است. این یک راه مناسب برای کسب و کار برای به حداکثر رساندن تولید و کاهش هزینه های عملیاتی. شرکت های خارجی نیاز به استخدام یک منشی برای پیاده فایل های. به طوری که آنها صرفه جویی در هزینه های تولید و همچنین زمان با توجه به تفاوت در مناطق بین هند و منبع کشور است.

چگونه برون سپاری کار می کند ؟

مشتریان می توانید ضبط اطلاعات به صدا دستگاه ضبط. سپس آنها از ارسال این فایل ها به transcriptionist یا از طریق پست الکترونیکی و یا از طریق یک پروتکل انتقال فایل (FTP) سرور. فایل های بزرگ معمولا آپلود به سرور FTP برای transcriptionist پس از آن آن را دانلود کنید. این transcriptionist گوش به فایل های صوتی با کمک نرم افزار مانند اکسپرس کاتب یا فیلیپس SpeechMike ، سخت افزار مورد نیاز برای پیاده یک پدال پا یک هدفون و آمپلی فایر. این transcriptionist انواع محتوای صوتی را به یک سند word. این سند پس از بررسی به حذف هر گونه مسائل مربوط به کیفیت قبل از اعزام به مشتری.

چرا رونویسی صنعت در هند در حال رشد در نرخ سریع?

رشد در این بخش است که با توجه به افزایش تقاضا فروشنده بلوغ و قابلیت فروشندگان به ارائه ارزش بالاتر خدمات. این بخش دارای پتانسیل برای رشد بیشتر به دلیل بسیاری از شرکت های خارجی در حال برون سپاری کار خود را به هند, به هندی, روند قانونی برون سپاری (LPO) شرکت های ارائه کار با کیفیت در نرخ پایین تر از که از سازمان های مشابه در کشورهای توسعه یافته. یک مطالعه توسط ما مبتنی بر جنگل تخمین می زند که تحقیقات جهانی قانونی برون سپاری کسب و کار می تواند به افزایش دلار به 4 میلیارد دلار در درآمد و تولید 79,000 شغل 2015.

چرا هندی LPO شرکت در تقاضا ؟

هندی LPOs در تقاضا به دلیل هند تولید تعداد زیادی از حرفه ای ها قانونی است که باید یک کار خوب دانش زبان انگلیسی. در حال حاضر حدود 100 LPO شرکت در هند است. بسیاری از شخص ثالث دانش فرآیند برون سپاری (KPO) و کسب و کار روند برون سپاری (BPO) ارائه دهندگان خدمات مانند WNS, Evalueserve, OfficeTiger, Pangea3 و SDD جهانی اضافه شده اند LPO به نمونه کارها خود را. این شرکت در حال حاضر استادانه در دست زدن به وظایف قانونی از قبیل تشکیل پرونده ثبت اختراع تهیه پیش نویس قانونی گزارش دادخواهی پشتیبانی و ثبت اختراع اثبات خواندن و غیره.

رونویسی برای شرکتهای کوچک و متوسط

چرا باید یک SME در نظر گرفتن ارائه خدمات رونویسی?

شروع رونویسی شرکت می تواند سودآور کسب و کار جدید سرمایه گذاری و یا در نتیجه گسترش کسب و کار موجود. قیمت گذاری شده است بسیار ساده است (با کلام, صفحه, صوتی یا دقیقه/ساعت). یک شرکت است که برای اولین بار روش SME به برون سپاری کار رونویسی می تواند تبدیل به یک دراز مدت مشتری به عنوان رونویسی می تواند به راحتی منجر به پروژه های دیگر (ویرایش غلط گیری نوشتن مقاله و یا ایجاد یک e-book). SME ممکن است بعد از آن تصمیم به تخصص در یک زمینه از رونویسی (مثلا پزشکی یا حقوقی) و در نتیجه هزینه بالاتر و تخصصی هستند.

چه طبیعت از راه پیش رو برای SME ورود به رونویسی صنعت ؟

رونویسی شرکت های کار با صنایع مختلف از جمله مراقبت های بهداشتی برای تبدیل فرمت های صوتی و یا تصویری سوابق به چاپ فرمت. آنها در حال حاضر یک مدل کسب و کار منحصر به فرد ارائه توانایی برای خدمات به مشتریان از راه دور با مهارت های خانه مبتنی بر کارکنان است. این تنظیم می تواند مزایای بسیاری را برای شرکت های کوچک و متوسط از قبیل کاهش هزینه های عملیاتی, اما همچنین می تواند ارائه طیف گسترده ای از ویژگی های و چالش های عملیاتی.

آیا انواع مختلفی از کار انجام شده توسط یک رونویسی شرکت ؟

کار در یک LPO متنوع در طبیعت است. آن را شامل کمی یا کم ماهر وظایف و کیفی و یا مهارت های فشرده وظایف. کارکنان کار بر روی رونویسی حقوقی تهیه پیش نویس قراردادهای پژوهشی یادداشتها تقریرات و دادخواستها.

چه مشخصات خوبی transcriptionist?

کارآمد transcriptionist خوب تایپ کردن با سرعت خوب گوش دادن و تلفظ و دستور زبان مهارت.

است وجود دارد یک لیست استاندارد تجهیزات که در transcriptionist نیاز به شروع به کار بر روی فایل ؟

هر transcriptionist نیاز به یک کامپیوتر متصل به اینترنت با سرعت بالا اتصال. این رایانه باید هر دو رونویسی و نرم افزار پردازش کلمه بر روی آن نصب شده. دیگر ملزومات شامل با کیفیت خوب هدست یک صندلی راحت یک تقویت کننده و یک پدال پا (ترجیحا USB نوع). بسته به قالب استفاده می شود (DVD MP3, کاست, میکرو کاست و غیره). تجهیزات اضافی برای پخش صدا ممکن است لازم باشد.

چه هستند مزایای پیاده فایل ؟

آن را تیز این transcriptionist گوش دادن و تایپ کردن مهارت های خود را. کارمند فرصت برای یادگیری در مورد جدید و موضوعات جالب. قبل از ثبت محتوا می دهد transcriptionist انعطاف پذیری لازم برای رونویسی در هر زمان (بسیار عالی برای کسانی که در حال تلاش برای حقه بازی 9-5 کار بیش از حد).

چه چالش ها transcriptionist ممکن است روبرو می شوند در حالی که کار بر روی فایل ؟

ضعیف کیفیت صدا در چند بلندگو صحبت کردن به طور همزمان دشوار است به دنبال لهجه مردم صحبت کردن در بیش از یکدیگر و مخاطبان تعامل می تواند به طور قابل توجهی کم کردن سرعت فرآیند رونویسی. این ممکن است نا امید transcriptionist و کاهش بهره وری. گاهی اوقات از قالب های ارائه شده توسط مشتری ممکن است دشوار است به کار با. همچنین رونویسی نیست چند tasking دوستانه; بنابراین transcriptionist باید تمرکز بر روی کار در دست بدون توجه به تماس های تلفنی و یا شرکت در شبکه های اجتماعی در حالی که کار بر روی یک فایل. زمان واقعی رونویسی مستلزم آن است که transcriptionist و مشتری در دسترس هستند برای تعامل در همان زمان. این اجازه خواهد داد که زمان برای ویرایش و یا می شکند.

[ad_2]