دانلود رایگان فیلم ایرانی عاشقانه

آمازون نخست فیلم
Amazon Prime Video بزرگترین رقیب Netflix است و سریال اصلی خود را دقیقاً مانند سری دیگر تولید می کند. می توانید از فیلم های آنلاین در Amazon Prime Video نیز لذت ببرید. درست مانند Netflix ، به شما امکان دسترسی رایگان به کلیه محتوای ویدیو را برای یک دوره آزمایشی رایگان یک ماه را می دهد. چندین تن فیلم برای تماشای آمازون وجود دارد. Amazon Prime Video به شما امکان می دهد فیلم ها را همزمان با 3 دستگاه تماشا کنید. برنامه های کاربردی این سرویس برای همه سیستم عامل ها از جمله Android ، iOS ، تلویزیون های هوشمند و سایر موارد در دسترس است.

خبر خوب برای دانشجویان این است که ، آنها می توانند به جای یک ماه از دوره آزمایشی شش ماه لذت ببرند. بله ، شما می توانید از فیلم ها و سریال های تلویزیونی در Amazon Prime Video به مدت نیم سال لذت ببرید. لازم نیست برای تمام این مدت چیزی بپردازید. کاربر همچنین می تواند فیلم های آفلاین را در این سرویس تماشا کند. شما فقط باید عنوان را با قابلیت بارگیری فیلم داخلی در برنامه برای iPad ، iPhone یا سایر تلفن های هوشمند پشتیبانی شده بارگیری کنید. این وب سایت دارای تنوع ژانرهایی از جمله Action ، Adventure ، Comedy و Amazon Original برای انتخاب است. همه اینها به صورت رایگان همه برنامه ها بسیار کاربر پسند هستند و بهترین تجربه را برای تماشای فیلم به شما ارائه می دهند.
بیشتر بخوانید
دانلود سریال خارجی بدون سانسور

هولو
Hulu یکی دیگر از بزرگترین نمایشگر طاقچه نمایش فیلم آنلاین است. بسیاری از خدمات آن محدود به مناطق خاص در درجه اول ایالات متحده است. اما شما همیشه می توانید از استفاده از نرم افزار Virtual Private Networks لذت ببرید. Hulu اولین دوره یک ماه آزمایشی رایگان را برای شما فراهم می کند که در آن می توانید از فیلم های نامحدود به صورت آنلاین لذت ببرید.

تقریباً همه نمایش ها و فیلم های مورد علاقه شما برای تماشای آنلاین هستند. می توانید از ژانرها انتخاب کنید و از ویژگی فیلم جستجوی آنها استفاده کنید. Hulu برای تلفن های هوشمند شامل Android ، iOS و تلویزیون های هوشمند نیز موجود است.

وب سایت رسمی

توصیه ما برای بارگیری فیلم های رایگان آنلاین
صدها سایت بارگیری فیلم در اینترنت موجود است. بازدید از هر سایت برای جستجوی فیلم ها بسیار زمان می برد. هنگامی که مقامات تورهای Pirate Bay و KickAss را خراب کردند ، اصطلاح جدیدی به عنوان موتورهای جستجوگر تورنت در صنعت تورنت تکامل یافت .

این کار به سادگی همانطور که Google انجام می دهد (از لحاظ تئوریک) این داده ها را میزبانی نمی کند اما بر اساس درخواست شما ، تورنت های فیلم را در وب سایت های دیگر میزبان این تورنت ها خزنده و جستجو می کند. این لیست وب سایت تورنت فیلم مورد علاقه خود را به چند سایت جستجوی تورنت کاهش می دهد.

موتور جستجو بهترین شناخته شده برای
P2PGuru فیلم ها ، سریال های تلویزیونی ، بازی ها ، کتابهای الکترونیکی
تورنتز2 موتور جستجوی باورنکردنی قادر؛ در حال حاضر بیش از 60 میلیون تورنت فهرست شده است.
تورنتها .من جستجوی موازی در 600+ وب سایت های تورنت
XTORX رابط کاربری بسیار ساده؛ سریع و دقیق؛ بدون تبلیغات.
تورگل جستجوی تورنت در بیش از 450+ وب سایت تورنت همزمان.
خلیج دزدان دریایی رئیس بزرگ تورنت
RARBG مخزن متنوع ترین تورنت
1337x یکی از بزرگترین موتور فیلم ها ، بازی ها ، سریال های تلویزیونی و موارد دیگر
ExtraTorrent بزرگترین انجمن تورنت
YTS.AG اختصاصی فیلم ها
جستجوی AIO Google of Torrent Stuff
BTDB ساده و مؤثر؛ طراحی تمیز؛ جستجوی سریع
TorrentHounds جامعه انعطاف پذیر تورنت
تورنت های آهک طراحی مجدد و ویژگی های بهبود یافته
Katcr.co کلون تورنت KAT اصلی
ISO Hunt تیم جدید دارای ویژگی های پیشرفته است
زوکل فیلم ها فقط جستجو کنید
برف خیلی سریع؛ آسان برای استفاده؛ فیلتر سفارشی گنجانده شده است.
TorrentSeeker حداقل UI ، نتایج جستجوی سفارشی. دامنه گسترده
ووبل طراحی شده توسط جستجوی سفارشی Google؛ تن از گزینه های فیلتر. همه منابع معروف را تحت پوشش قرار می دهد.
محققان دانشگاهی فقط برای محققان
امنیت و حفظ حریم خصوصی