خواهد خانه های هوشمند اتوماسیون تغییر زندگی مدرن برای همیشه لطفا برای ؟

[ad_1]

خانه های هوشمند اتوماسیون درآمد سریع به رسمیت شناختن در میان مصرف کنندگان در سراسر جهان است. در روز امروز و سن بسیاری از تاکید است که با توجه به فن آوری است که زندگی روزمره راحت, سریع و آسان است. اتوماسیون یکی از چنین پررونق تکنولوژی شاهد پیشرفت در زمینه نوآوری و برنامه های کاربردی در سرعت مافوق صوت. اتوماسیون خانه یا خانه های هوشمند تکنولوژی شامل مکانیزاسیون از ترموستات و امنیت و کنترل درجه حرارت و لوازم خانگی. معرفی اینترنت اشیاء (IoT) انقلابی در خانه های هوشمند اتوماسیون برای بهتر. این ارائه می دهد کنترل اتوماتیک الکترونیکی و دستگاه های الکتریکی در خانه. دسترسی کاربران این دستگاه ها از طریق ارتباطات بی سیم. صفحه اصلی تولید کنندگان لوازم خانگی از سراسر جهان هستند که علاقه زیادی به اختراع موثر تر و دستگاه های مقرون به صرفه برای وادار فروش و اطمینان از رضایت مشتری. به عنوان یک نتیجه از تقاضای جهانی برای خانه های هوشمند اتوماسیون آب گرفتگی با تکنولوژی های صفحه اصلی سیستم است.

امتیاز بالا از خانه هوشمند فن آوری اتوماسیون

گوشی های هوشمند را می توان متصل به عملا هر چیزی و همه چیز است که تکنولوژی را فعال کنید. آن بانکی, سرگرمی و یا تنظیمات صفحه اصلی. صفحه اصلی فن آوری در حال تکامل است در یک سرعت سریع. فن آوری امیدوار کننده است و راحت و به سرعت در حال تحول است. جهان مدرن در حال رسیدن به نقطه اوج به عنوان آنجا که استفاده از تکنولوژی در خانه ها و محل های کار و دیگر حوزه های روزانه زندگی بشر نگران هستند. هوش مصنوعی (AI) یکی دیگر از این فناوری به پیدا کردن راه خود را در روزانه زندگی انسان است. در دسترس بودن هزاران دستگاه های خودکار و با تکنولوژی بالا مفاهیم در مصرف کننده تکنولوژی و تجارت را نشان می دهد مانند مصرف کننده الکتریکی نشان می دهد (CES) تنها نقطه ای از پیشرفت در فن آوری اتوماسیون. همراه با پیشرفت فن آوری هوشمند و خانه هوشمند فن آوری به طور خاص پیش بینی شده است برای تبدیل شدن به راحتی در دسترس است. این می تواند یکی از بزرگترین نقاط بالا برای مصرف کنندگان در سراسر جهان است. همراه با مکانیزه صفحه اصلی امکانات و دستگاه های امنیتی مصرف کنندگان را شاهد ظهور فن آوری های مانند مواظب دوربین های حیوانات خانگی و خودکار خرید. نگاهی به برخی از قریب الوقوع روند در اتوماسیون خانگی:

دوربین برای حیوانات خانگی

تلویزیون مدار بسته و یا دوربین مدار بسته شده است, اصلی امنیتی ضروری به عنوان دور به عنوان صفحه اصلی اتوماسیون نگران است. با ترکیبی از دوربین های امنیتی و هوشمند اتوماسیون صفحه اصلی آنها تبدیل شده اند بیشتر از همه ضروری و پیچیده است. همراه با استاندارد استفاده برای اهداف امنیتی دوربین های نصب شده در خانواده ها می تواند کمک به صاحبان حیوان خانگی نظارت بر فعالیت های از حیوانات خانگی خود را. این دوربین دارای سنسور حرکت با توانایی خود را فعال کنید هنگامی که حیوانات خانگی حرکت می کند. این دستگاه همچنین می تواند تسکین حیوانات خانگی که عصبی هستند و مستعد ابتلا به آسیب رساندن به مبلمان و سایر مقالات صفحه اصلی. برای مثال به تازگی راه اندازی Petcube بازی های تعاملی دوربین و Wi-Fi را فعال کنید داخل سالن حیوان خانگی دوربین است که اجازه می دهد تا صاحبان حیوان خانگی برای بررسی در در حیوانات خانگی خود را از طریق گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های هوشمند. آن را نیز اجازه می دهد تا تعامل با کمک دو طرفه صوتی با کیفیت بالا و دوربین فیلمبرداری است. صدای هشدار اضافه شده به دوربین های اطلاع کاربران در مورد رویدادهای مهم.

بی سیم آشپزخانه

مربوط به اینده است buzzword برای خانه های هوشمند اتوماسیون. تولید کنندگان مدرن لوازم خانگی و فن آوری های مشتاق هستند در اتخاذ فن آوری است که می تواند به ارائه رضایت مشتری و راحتی. برای مثال URBANEER به تازگی توسعه یافته برای اولین بار به صورت تجاری در دسترس بی سیم آشپزخانه با همکاری Wireless Power Consortium یا WPC. این خودکار محصولات آشپزخانه طراحی شده با استفاده از فن آوری های پیشرفته برای مشتری بیشترین راحتی و استفاده بهینه از فضای خانه. این محصولات قابل تنظیم در نظر گرفته شود و ایده آل برای خانه های مدرن. پس از راه اندازی بازی تغییر مبلمان خط با ساخته شده است در شارژر توسط Ikea بسیاری از شرکت های دیگر اقدام به شارژ بی سیم مبلمان. این نوع مبلمان انتقال برق با کمک میدان های الکترومغناطیسی از طریق یک پایه و یک گیرنده. از لامپ به طرف میز به تنهایی شارژ پد شرکت هایی مانند Ikea انقلابی در صنعت برای اتوماسیون خانه. یکی دیگر از شرکت Curvilux به تازگی راه اندازی آن nightstand محصول با متصل شارژ بی سیم, پد.

تنفس در خواب ربات

افزایش خواب و تکنولوژی است و بخشی از این خانه های هوشمند اتوماسیون انقلاب در حال وقوع در سراسر جهان است. شرکت در حال راه اندازی دستگاه های پیشرفته که با استفاده از فن آوری و اطلاعات به مدیریت سلامت, ورزش و فعالیت های دیگر کاربران. به غیر از تناسب اندام انتقالها هوشمند تخت و بالش و تولید کنندگان در حال معرفی دیگر زمین شکستن محصولات. برای مثال Sensorwake 2 بویایی Alarm Clock. این ساعت از خواب بیدار کاربران با بوی خوش خود را انتخاب کنید. آن را با استفاده از نرم ملودی پویا نور و عطر و بوی است که فورا کاربر قرار می دهد در خلق و خوی خوب. یکی دیگر پیشگام کشف شده در زمینه اتوماسیون خانه است خواب ربات. این قرار به دیدگاه Somnox به تازگی معرفی شده برای اولین بار در جهان تا کنون خواب ربات است که باعث بهبود خواب با تحریک تنفس. آن را نیز می تواند کمک به کاهش استرس و افکار ناخواسته. برای تلفن های موبایل مانند ضربان قلب و هدایت مدیتیشن می تواند کمک به کاربران به خواب رفتن سریع تر.

چند اتاق موسیقی

اگر چه چند اتاق موسیقی شده است در اطراف برای چند سال تکنولوژی شاهد پیشرفت سریع در شرایط استفاده از برنامه های ابتکاری و دستگاه های. تولید کنندگان در خانه های هوشمند اتوماسیون صنعت مشتاق هستند در راه اندازی محصولات با تکنولوژی بالا است که می تواند انواع مختلف موسیقی در اتاق های مختلف خانه را بر اساس خلق و خوی کاربران است. تمام چند اتاق و محصولات از امروز از جمله هوشمند, بلندگو, AV گیرنده های شبکه streamers بی سیم بلندگوهای استریو و تقویت کننده اجرا کنید یا با استفاده از فن آوری های بی سیم و یا ایجاد خود مش شبکه. بسیاری از این سیستم های موسیقی کار بر روی شبکه Wi-Fi از کاربران خانه. DTS بازی-Fi را, پخش, 2, Sonos, یکی, آمازون اکو آمازون الکسا و گوگل Chromecast صوتی و بوز Soundtouch 10 برخی از نمونه هایی از چند اتاق موسیقی سیستم های موجود با برنامه ریزی تجربه کاربر. تقریبا همه از این سیستم های اختصاصی خود برنامه گوشی های هوشمند است که اجازه می دهد تا دسترسی آسان و بدون دردسر کنترل multiroom.

مروری بر خانه های هوشمند اتوماسیون بازار

بازار جهانی برای خانه های هوشمند اتوماسیون پیش بینی شده است تا شاهد رشد قابل توجه در آینده سال است. کنترل از راه دور زندگی می کنند و تقاضای بالا برای اتوماسیون باقی خواهد ماند عمده طعمه برای امید بستن برای کاربران پیشرفته محصولات موجود در بازار است. افزایش درآمد قابل تصرف و آگاهی در مورد نوآوری های در حال وقوع در جهان از فن آوری می تواند عمده فرصت های کسب و کار برای بالای بازار مانند Honeywell International, Inc.; Lutron Electronics Co., Inc.; Legrand SA; اشنایدر الکتریک; و دیگران. تقاضای بالا برای تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) سیستم آشپزخانه هوشمند, هوشمند امنیت و مدیریت انرژی سوق می تواند تقاضا برای بازار جهانی در آینده نزدیک.

افزایش نفوذ اینترنت از چیزهایی است که یکی از عوامل عمده مسئول نوآوری های در حال وقوع در خانه های هوشمند اتوماسیون فن آوری است. ورود ترموستات هوشمند فن آوری های مانند Z-موج C-Bus زیگ بی KNX EnOcean و دیگران ساده از تصویب و اجرای فن آوری های بی سیم. این تکنولوژی نقش حیاتی در تلویزیون افزایش محبوبیت صفحه اصلی اتوماسیون. شرکت های بزرگ در بازار علاقه مند در سرمایه گذاری به شدت در تحقیق و توسعه همراه با همکاری کسب و کار. رشد تقاضا برای خانه, سرگرمی, امنیت و مدیریت انرژی می تواند به عنوان یک علامت حیاتی از رشد برای این صنعت است.

در نتیجه یک بی شمار از محصولات با نام تجاری جدید انتظار می رود در بازار خانه های هوشمند اتوماسیون در چند سال آینده. بسیاری از این محصولات را به شدت با تکیه بر اینترنت از همه چیز, هوش مصنوعی و هوشمند سنسور فن آوری است. بهترین چیز در مورد اتوماتیک خانه هوشمند محصولات است که راه آنها اجازه می دهد تا کاربران را به کنترل از راه آنها ترجیح می دهند برای این محصول به تابع. دسترسی آسان از برش لبه تکنولوژی و پیشگام محصولات نیز پیش بینی شده برای تنظیم اولویت برای شرکت های فعال در این بازار است.

[ad_2]