خشکی یا دریایی سرمایه گذاری در نیوزیلند – بیوتکنولوژی در مقابل یک NZOFC

متفرقه

نیوزیلند یک انگلیسی زبان دموکراتیک کشور مشترک المنافع بریتانیا. آن را به یک بازار آزاد و اقتصاد و ثبات سیاسی یک رای به نظام آموزشی و پژوهشی قوی و کسب و کار و کارآفرینی جوامع است. نیوزیلند ارائه می دهد سرمایه گذار خارجی از این فرصت برای سرمایه گذاری جذاب خشکی و قانونی وسیله نقلیه برای عامل نیوزیلند دریایی مالی شرکت یک NZOFC در سواحل آن است. خشکی سرمایه گذاری در نیوزیلند ممکن است معامله به صورت محلی و یا کراوات به نیوزیلند سالم صادرات اقتصاد است. دریایی و سرمایه گذاری در نیوزیلند را به استفاده از فرصت های کسب و کار و چه اساسا بانکی مشتریان در سراسر جهان, اما نه در کشور است.

نیوزیلند

نیوزیلند واقع شده است در جنوب غربی اقیانوس آرام در جزایر. اکثر نیوزیلند ساکنان اروپایی تبار و زبان گفتاری رایج ترین تا کنون به زبان انگلیسی است. آن است که یک کشور توسعه یافته با بالا رتبه بندی های بین المللی در آزادی اقتصادی و عدم فساد و آموزش و پرورش. نظر سنجی بین المللی از جهان قابل زندگی ترین شهرهای همیشه نیوزیلند مناطق شهری و یا در نزدیکی بالای لیست. آن امپراتوری بریتانیا میراث است که هنوز هم در شواهد توسط این واقعیت است که سر خود را از دولت این است که الیزابت دوم ملکه انگلستان است. ملکه توسط استاندار اداری اما قدرت در دست دولت نیوزیلند.

جدید Zealandis شناخته شده در دنیای کسب و کار برای داشتن یک فرهنگ نوآوری و ثبات سیاسی محیط زیست به خصوص که مربوط به انجام کسب و کار. نیوزیلند به طور مداوم رتبه بالا در نظرسنجی در سهولت انجام کسب و کار. عوامل مختلف ترکیب را به نیوزیلند یک محل عالی برای سرمایه گذاری. به طور خاص وجود دارد تعدادی از زمینه های کسب و کار که برای نیوزیلند و خارج از غرفه. اینها بیوتکنولوژی کشاورزی و فن آوری فعالیت های خلاق مانند دیجیتال و هنرهای خلاق, طراحی, مد, چاپ و نشر, منسوجات و محتوای دیجیتال.

تخصصی ساخت و تولید رشد در نیوزیلند با کسب و کار متخصص در فن آوری پاک و دفاع هر دو سبک و سنگین مهندسی و پلاستیک و کامپوزیت و فلزات و فن آوری. خیلی از این مشتق شده از این کشور را قوی آموزشی و پژوهشی پایه.

یک قدرت اقتصادی نیوزیلند است که در آن مواد غذایی و آشامیدنی صنعت است که سه برابر صادرات آن در دو دهه گذشته است. آن قدرت فنی نشان می دهد که در آن کامپیوتر و نرم افزار میباشد. نیوزیلند معاملات در بی سیم و زیرساخت های بهداشت اطلاعاتی در تکنولوژی حمل و نقل و تدارکات و مدیریت زنجیره تامین تکنولوژی و فن آوری ارتباطات با geospatial برنامه های کاربردی.

با یک محیط سالم و جنگل های بزرگ نیوزیلند پر رونق و صادرات کسب و کار در چوب و سایر محصولات جنگلی. جنبه دیگر از نیوزیلند محیط زیست سالم و زیبایی های طبیعی است که این کشور یک مقصد توریستی که جذب بیش از دو میلیون بازدید کننده در سال و میلیاردها دلار توریستی.

خدمات مشاوره

طول موج زدایی که جاروب بسیاری از کشورهای توسعه یافته در طول سال 1980 نیوزیلند توسعه خدمات مشاوره برای کمک به تجاری و اجتماعی محیط وفق دهند. این خدمات مشاوره به خصوص مفید برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری در خشکی در نیوزیلند از ایجاد و کسب و کار دریایی با مجوز و بر اساس وجود دارد. آن است که آیا سرمایه گذاری در کلاس جهانی biotechnical پژوهش با هدف ژنتیک تولید مثل شبیه سازی و یا تکنیک های مولکولی با هدف بالا بردن حیوانات بهره وری وجود دارد یک خانه رشد صنعت در نیوزیلند آماده برای کمک به سرمایه گذار علاقه مند به.

برای کسانی که علاقه مند به انجام کسب و کار در سطح بین المللی اما با نیوزیلند به عنوان یک پایه وجود دارد به خصوص گزینه جذاب است. این بانک که یک بانک نیست. این یک نیوزیلند دریایی مالی شرکت یک NZOFC. این نوع عملیات می تواند منافع تحمل سپرده وام ارائه کارت اعتباری و بانکی, خدمات, ارائه, اعتماد, خدمات و خیلی بیشتر. یک NZOFC به طور موثر می تواند تابع به عنوان یک بانکی دریایی. اما آن را نمی تواند انجام کسب و کار در نیوزیلند. همچنین به دلیل آن است که اداره تحت های مختلف مجموعه ای از قوانین از بانک ها آن را نمی توان به عنوان یک بانک. یک از جنبه های جذاب از یک NZOFC است که آن را نمی باید هر گونه سرمایه مورد نیاز است و نه موضوع به نیوزیلند, بانک مرکزی قوانین و مقررات.

یک بیت از اطلاعات مفید برای سرمایه گذاران است که شرکت انجام کسب و کار در نیوزیلند معمولا مشمول مالیات. نیوزیلند خاص شرکت است که یک شرکت دریایی می تواند تنظیم شود تا به طور امانت از غیر مقیم نیوزیلند اعتماد. این نوع از کسب و کار دریایی ترتیب است که مشمول مالیات در نیوزیلند به جز تا آنجا که هر گونه درآمد به دست آورده است در کشور نیوزیلند است.

همانطور که با بسیاری از شرکت دریایی نصب setups بین المللی کسب و کار شرکت از نیوزیلند به طور معمول انجام کسب و کار در سراسر جهان نگه دارید و حساب های بانکی و سرمایه گذاری در هر نقطه خارج از نیوزیلند. چنین کسب و کار خواهد شد مالیات شرکت دریایی.

پس از ثبت شرکت به طور کلی به انجام کسب و کار باز کردن حساب های بانکی و یا سرمایه گذاری در هر نقطه در جهان است. اگر یک شرکت بخواهد به استفاده از این نوع از حفاظت از دارایی امکانات اغلب در دسترس دریایی جفت از کسب و کار با اعتماد مفید است.

اگر یک سرمایه گذار علاقه مند است در این بانک که یک بانک یعنی یک نیوزیلند دریایی مالی شرکت چنین نهادی می تواند مجوز و تشکیل هر کسی صرف نظر از ملیت. مدیران نیاز به اقامت در نیوزیلند اگر چه آن را غیر معمول نیست برای یک NZOFC به حداقل یک سهامدار افسر یا مدیر است که یک نیوزیلند اقامت تنها به این دلیل که ممکن است در زمان مسائلی که بیشتر به راحتی به کار گرفته شده توسط کسی که حضور فیزیکی در کشور است.

زمانی که سرمایه گذاری در نیوزیلند و یا انتخاب به مجوز یک شرکت دریایی در نیوزیلند سرمایه گذار به طور معمول مایل به نگاهی به آنچه در فرصت های کسب و کار در دسترس هستند خشکی و همچنین سازه های دریایی. به درجه ای که مزایای مالیاتی و یا حفاظت از دارایی ها و ویژگی های حفظ حریم خصوصی از یک کسب و کار دریایی مهم مدیران یک کسب و کار ممکن است به خوبی انتخاب کامل “دریایی” مسیر. به درجه ای که فرصت کسب و کار در کشور نیوزیلند است جذاب مدیران قادر خواهد بود به دنبال مشاوره در مورد فرصت های سرمایه گذاری در خشکی به جای دریایی.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments