خرید لوازم آرایش ثانیکالا

جعبه AVON من از برهنه تا جلوه

27 ژوئن 2018

مدتی جعبه های زیبایی در صحنه بوده اند. با این حال ، حداقل در حال حاضر در آون نیست. تاکنون ، من می دانم که دو جعبه زیبایی وجود دارد و من به شما نشان می دهم که داخل جعبه اول چیست. در این جعبه کاغذی مربع شکل با طرح سیاه و هلو قرار دارد. در آن شما 6 محصول در اندازه کامل دریافت می کنید. با استفاده از آن همچنین می توانید در مورد آنچه در داخل است و نحوه استفاده از آن برای ایجاد سه ظاهر متفاوت از روز مناسب به ظاهر عصر دستورالعمل دریافت کنید.

مینی پالت Avon Mark Epic Intense Eyeshadow – Art of the Nudes

این چهار مدل سایه چشم جدید توسط Avon است ثانیکالا   و من در واقع قبلاً آن را در اینجا بررسی کرده ام. Art of the Nudes پالت برهنه با رنگ گرم است. این یکی از آن دسته از سایه های روزمره است که بسیار محض هستند و در اکثر رنگ های چشم ظاهر خوبی دارند. کم رنگ و عالی برای کسانی که از رنگ زیاد چشم می ترسند. من فقط برخی سایه های مات را در این پالت از دست می دهم که به عنوان سایه های گذار در چین عمل می کنند.

در آن 5 گرم محصول و قیمت عادی 13 یورو است.

 

خط مایع لباس بلند گرافیکی آون Avon Mark – مشکی

 

من در واقع این آستر را قبل از اینکه دوباره در محدوده مارک به بازار عرضه شود و از آن خوشم نمی آمد ، داشته ام. من با بوشهای مایع خود بسیار خاص هستم و این باید یکی از بدترین مواردی باشد که تاکنون امتحان کرده ام.

بسته بندی

در بسته بندی پلاستیکی قلم با روکش سفید وجود دارد. اپلیکیشن اسفنجی با زاویه برش خورده است و به نظر می رسد یکی از این مارکرها باشد. من این شکل را شخصاً دوست ندارم ، اما به هر شکل خاص خودش. در آن 1 میلی لیتر محصول وجود دارد و قیمت عادی آن 6.50 یورو است.

فرمول

فرمول دلیل این است که من آن را خیلی دوست ندارم. اپلیکاتور به اندازه کافی اشباع نشده است و اگر یک سایه چشم بزنید ، حتی نمی توانید یک خط مستقیم بکشید بدون اینکه نوک آن خشک و اشباع شود. این یک مادیان شب برای درخواست است. در اینجا مشکلی با فرمول بسیار اشتباه رخ داده است. به طور کلی این فرمول خشک تری است ، بنابراین یک بار که دو بار از خط عبور کنید ، در واقع به جای استفاده بیشتر ، آن را حذف می کنید.

رنگدانه ضعیف است ، لازم است چند بار از خط عبور کنید تا مات شود. این رنگ سیاه است ، اما تقریباً به زیبایی نمونه های آن ادامه نمی یابد.

اپلیکاتور زاویه دار برای ترسیم خطوط عریض یا باریکتر به شما دو گزینه می دهد. اگر آن را در یک زاویه قرار دهید ، بدون اینکه تلاش زیادی انجام دهید ، ممکن است آستر بالدار خوبی داشته باشید ، اگر می دانید چه کاری انجام می دهید و چگونه آن را زاویه دهید.

 

کارایی

 

اگر آن را با آب تماس بگیرید یا زیاد عرق کنید ، حرکت می کند و لک می زند. قطعاً از آن آسترهای طولانی مدت نیست.

 

ریمل Avon Mark SpectraLash – مشکی

 

در کشوی محصولات آرایش باز نشده ، حدود 5 ریمل Avon پیدا خواهید کرد. همه کسانی که من تا کنون از آنها امتحان کرده ام خوب بوده اند اما چیز خاصی نبوده اند. از این رو است که چرا من واقعاً در وبلاگ خود بررسی های زیادی درباره آنها ندارم. اما این یکی استثنای دوست داشتنی بود.

بسته بندی

در بسته بندی سیاه و سفید پلاستیکی وجود دارد. در آن 9 میلی لیتر محصول است و قیمت عادی آن 12.90 یورو است.

دارای آن عصای منظم طبیعی و بوته ای است که معمولاً حجم خوبی به شما می دهد ، اما این نیز مژه ها را به خوبی شانه می کند.

فرمول

برخلاف اکثر ریمل های Avon که تاکنون امتحان کرده ام ، این فرمول خامه ای کمی مرطوب تر است. خیلی مرطوب نیست که مژه های شما را شلوغ کند ، اما به اندازه بسیاری از فرمول های ضد آب خشک نیست.

رنگدانه خوب است و رنگ آن در واقع به زیبایی سیاه است.

در پایین ریمل مژه و ابرو دکمه سفید رنگی دارید که با استفاده از آن می توانید میزان ولوم خود را تنظیم کنید. اساساً ، شماره 1 کمترین محصول روی عصا را به شما می دهد ، در حالی که شماره 3 محصول بسیار بیشتری روی عصا به شما می دهد. من اول 1 را اعمال کردم ، با 2 کار کردم و 3 مورد را روی هر دو مورد امتحان کردم. همانطور که می بینید ، نتیجه نهایی کاملا حجیم است ، اما به نظر نمی رسد دست و پا بسته نیز باشد.

کمی به من یادآور ریمل مژه و ابرو L’Oreal Paradise Extatic است ، اما این احساس خشک شدن دارد و کمی دست و پا چلفت تر به نظر می رسد. اگر حجم و جدایی نسبتاً خوبی را دوست دارید ، فکر می کنم این یکی را دوست داشته باشید. همچنین باعث می شود مژه ها کمی بلندتر به نظر برسند. من حداکثر با دو کت وارد می شوم ، در غیر این صورت می تواند ظاهری دست و پا چلفتی ایجاد کند و دسته ها پایین بیفتند.

روی مژه ها نسبتاً خوب دوام می آورد ، اگر خیلی زیاد بمالم فقط چند نقطه کوچک وجود دارد ، اما لک نمی زند. همچنین این حلقه را بسیار زیبا نگه می دارد و به راحتی برداشته می شود.

رژ لب لب Avon Mark Epic – زیبایی رژگونه

من یک مرور بر روی تمام رژ لبهای Epic Lip آنها دارم ، بنابراین جزئیات آن را بیان نمی کنم. اینها فرمول رنگی دارند که در آستر ساخته می شود. روی لب بسیار راحت احساس می شود و با کمی براقیت عملکرد بسیار خوبی را به شما می دهد. در واقع یکی از بهترین فرمول های رژ لب خامه ای معمولی است که من دارم.

در هر رژ لب 3.6 گرم محصول و قیمت عادی آن 8.50 € است.

رژ لب ترانسفورماتور لب Avon Mark Epic – لذت گناهکار

 

Avon سه ترانسفورماتور لب را در محدوده Epic Lip خود اضافه کرد که در اصل باید از آنها به عنوان تاپر در بالای رژهای معمولی استفاده کنید ، در غیر این صورت می توانید آنها را به تنهایی بپوشید.

 

بسته بندی

 

این مدل در طرح های سیاه و سفید مانند سایر Epic Lips در بسته بندی های پلاستیکی وجود دارد. ترانسفورماتورها دارای بسته بندی نیمه و نیم هستند. یک نیمه سفید با نوشته سیاه و نیمه دیگر سیاه با نوشته سفید است.

 

در آن 3.6 گرم محصول وجود دارد و قیمت عادی آن نیز 8.50 € است.

 

فرمول

این فرمول منظم خامه ای Epic Lip را دارد ، اما رنگدانه ها کمی واضح است. این به این معنی است که به عنوان روکش استفاده می شود ، بنابراین باید کاملاً محکم باشد تا رنگ زیر نشان داده شود.

رنگها

 

آنها سه رنگ دارند. یکی هولوگرافیک است ، دیگری صورتی درخشان است و Guilty Pleasure طلای زرد براق است. فکر می کنم ممکن است کمی زرد باشد ، اما همه چیز بستگی به این دارد که از چه رنگی استفاده کنید. به نظر می رسد بهتر از رنگ های تیره استفاده شود ، در حالی که در برهنه ها تأثیر زیادی نخواهد داشت. این براقیت کمی فلزی را به شما می دهد.

کارایی

من خودم آن را امتحان کرده ام و به نظر می رسد که فقط کمی موم تر از Epic Lip معمولی است و ممکن است کمی خشک تر باشد (احتمالاً به دلیل رنگدانه های فلزی موجود در آن است) ، اما پوشیدن آن هنوز هم راحت است. من به نظر نمی رسد که این اثر به خوبی قابل مشاهده باشد و من شخصاً علاقه زیادی به استفاده از فلز روی لب ندارم.

 

Guilty Pleasure بر روی رژ لب Avon True Color Perfectly Matte در Berry Blast اعمال شد

 

Art of the Nudes – سایه 3 ، Avon Mark Liner ، Avon SpectraLash Mascara و Avon Mark Epic Lip in Blushing Beauty

 

مینای دندان ناخن Avon Mark Gel Shine – برافروختگی کیهانی

 

من عاشق فرمول ژل درخشان و انتخاب رنگ آوون هستم. آنها اکنون 6 سایه جدید اضافه کرده اند که باید به شما لنزهای پری دریایی و همچنین 6 سایه کرومی را بدهد.

 

بسته بندی

اینها دارای بطری مربع شیشه ای با روکش پلاستیکی سفید هستند. در هر کدام 10 میلی لیتر محصول وجود دارد و قیمت عادی آن 6.50 یورو است.

 

برس نازک تر و بلندتر ، برش مستقیم است و از لاک ناخن استفاده می کند.

فرمول

این یک فرمول ژل مایع تر است که نسبت به فرمول معمولی ژل درخشان ، خلوص بیشتری دارد. برای پوشاندن خوب ناخن حداقل به دو لایه نیاز دارید. من معمولاً با یک کت نازکتر شروع می کنم و سپس با کت ضخیم تر دوم وارد می شوم. شما می توانید آن را بدون روپوش بپوشید و به آن جلای زیبایی می بخشد ، اما به هر حال من همیشه تاپ کت را روی آن می پوشم.

رنگها

 

Cosmic Flush صورتی متوسط ​​با براق کننده کوچک چند رنگ است. از آن دامنه پر جنب و جوش پری دریایی است. در زیر آفتاب در واقع چیزی را منعکس می کند که به نظر می رسد هولو باشد ، اما گرمتر به نظر می رسد. این اثر بسیار زیبا است و حتی اگر من زیاد علاقه به لاک ناخن صورتی ندارم ، من عاشق این براق کننده های چند رنگ در آن و جلوه holo هستم.

کارایی

 

به طور مساوی اعمال می شود و به خوبی روی ناخن های من دوام می آورد – 4 تا 5 روز. طولانی تر از حد معمول ، اما به هر حال بیشتر لاک های Avon روی ناخن های من دوام خوبی دارند. درخشش در آن به اندازه کافی کوچک است که به راحتی برداشته می شود.

 

محصولات مورد علاقه من از این جعبه زیبایی رژ لب زیبایی Blushing ، ریمل SpectraLash و لاک ناخن Cosmic Flush است. همه اینها عملکرد بسیار خوبی دارند و من سایه ها را نیز دوست دارم. ترانسفورماتور در Guilty Pleasure نیز خوب است ، اما من در لب های متالیک ظاهر خوبی ندارم. Art of the Nudes پالت برای کسی که رنگ های کم رنگ تر را دوست دارد عالی است. فرمول بسیار محشر است ، اما آن ظاهر روزانه و بدون دردسر را به شما می دهد. تنها محصولی که در اینجا دوست ندارم آستر مایع آنهاست. آون خیلی مداد چشم بهتری دارد که من این مداد را ترجیح می دهم. این فقط اجرا نمی شود.

این جعبه زیبایی در Avon (اسلوونی) با قیمت 24.90 € به فروش می رسد. ارزش کل جعبه 55.90 € است ، بنابراین اگر بیشتر آن را دوست دارید

 

خرید لوازم ارایشی—ok-uni

خرید لوازم آرایش—–ok uni

خرید لوازم آرایشی—-ok uni

خرید لوازم آرایشی اصل—–ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی بهداشتی—-ok uni

 

لوازم آرایشی——ok uni

 

خرید محصولات آرایشی—-ok uni

 

ارايشي———ok umi

 

 

خریدلوازم آرایشی—–ok-uni

 

محصولات آرایشی اصلی——ok-uni

 

خرید محصولات آرایشی بهداشتی—-ok uni

 

————————————————————————————

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران—-ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی اصل عمده——-

 

خرید لوازم آرایشی ارزان   —-ok

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

لوازم آرایشی دخترانه  —ok

 

لوازم ارایشی مارک—ok

 

لیست لوازم آرایشی

 

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

 

فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران

 

فروشگاه های معروف لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی در تهران

 

خرید عمده لوازم آرایشی اصل

 

بهترین مکان برای خرید عمده لوازم آرایشی

 

اسم لوازم آرایشی های معروف

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی

 

لیست فروشندگان لوازم آرایشی بهداشتی

 

خرید لوازم آرایشی اصل—-ok

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی نی نی سایت

 

خرید لوازم آرایشی ارزان

 

خرید و فروش لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

سایت مو تن رو

 

سایت خانومی لوازم آرایشی

 

سایت زنونه لوازم آرایشی