حق شرکت حسابداری و مدیریت پزشکی است که کلید خود را عمل موفقیت مالی!

متفرقه

خبر خوب این است که مصرف کنندگان خواستار حق خود را انتخاب کنید, بهداشت و درمان, شیوه های پزشکان و تامین مالی است. خبر بد این است که این بدان معنی است که مصرف کنندگان نیز باید تنها تصمیم گیرندگان زمانی که مشکلات بوجود می آیند. آنها اغلب خود به خود. اما یک مجموعه ساده از مراحل کمک خواهد کرد که هر مصرف کننده و یا کسب و کار کوچک را به یک چالش و غلبه بر آن است. در همان پارادایم از این مدل ارائه دهندگان عامل به عنوان شیوه های پزشکی به طور فزاینده ای پیدا کردن آن را دشوار است به عمل کاهش درآمد و افزایش هزینه. اضافه شده به این است که همیشه در حال تغییر و پویا برنامه نویسی و حسابداری مورد نیاز است. شیوه پیدا کردن آن را آسان تر به یک شرکت حرفه ای و رسیدگی به پیچیدگی های صدور صورت حساب. حق صدور صورت حساب شرکت می تواند روند صدور صورت حساب صاف و آسان و مالی تجربه ارزشمندی برای ارائه دهندگان خدمات سلامت.

1.در زیر برخی از دلایل اصلی که چرا شیوه نیاز به در نظر گرفتن استخدام شرکت های حسابداری و مدیریت پزشکی

2.افزایش پیچیدگی بازپرداخت خواستار مهارت های تخصصی برنامه نویسی

3.کاهش نرخ بازپرداخت نیاز به یک حرفه ای به مذاکره خود قرارداد.

4.عبور از مزایای پوشش به بیمار خواستار گام های بیشتری در جمع آوری بیمار توازن.

5.مذاکره پرداخت کننده نرخ قرارداد نیاز به دانش برنامه نویسی و روند صدور صورت حساب و بازپرداخت نرخ در مجاورت است که به طور کلی در دسترس با یک حرفه ای حسابداری و مدیریت شرکت.

6. کارمندان و غيبت به طور کلی منجر به اختلال نقدی

7.OIG مورد نیاز در پزشکی و شیوه های حسابداری و مدیریت تماس ها به صورت حرفه ای حسابداری و برنامه نویسی حرفه ای برای نظارت بر صدور صورت حساب.

8. اطمینان وجود دارد تاسیس سیاست ها و روش های برای تشکیل پرونده پیگیری و غیره است که به طور کلی دشوار است برای به انجام رساندن در عمل محیط زیست است.

لازم به ذکر است این ارزش ها تنها می تواند به دست آمده از حرفه ای و واجد شرایط پزشکی صدور صورت حساب شرکت.شیوه اغلب طعمه به بی تجربه پزشکی صدور صورت حساب شرکت ها و در نتیجه از دست دادن درآمد و جریان نقدی اختلال. شیوه باید بررسی مناسب منابع از منابع قابل اعتماد برای اطمینان حاصل شود که مسئولیت بسیار مهم مدیریت چرخه درآمد از عمل اعطا شده است در دست راست شرکت حسابداری و مدیریت پزشکی.

برخی به وضوح قابل اندازه گیری مزایای استفاده از صدور صورت حساب های پزشکی شرکت عبارتند از:

1. بدون خرابی با توجه به کارمندان و یا کارکنان غيبت

2. هیچ آموزش و آموزش مجدد غيبت

3. هیچ مزایای کارکنان

4. بدون تاخیر در جریان های نقدی در طول غيبت

5. هیچ سخت افزار کامپیوتر / نرم افزار سردرد یا هزینه (به عنوان مثال ارتقاء عیب…)

6. افزایش بیشتر قابل پیش بینی جریان نقدی

7. افزایش انگیزه (ما با کار در یک درصد از مجموعه)

8. بیشترین زمان برنامه نویسی و بازپرداخت تکنیک های

9. افزایش مسئولیت پذیری

10.تمام وقت و حرفه ای با توجه به جریان نقدی خود

11.هیچ حواس پرتی منشی

12.افزایش روحیه دفتر

13.دقیق مدیریت مذاکره, گزارش

14.قبل از مرتب پستی برای سریعتر تحویل (ادعا & اظهارات)

15.روزانه تشکیل پرونده الکترونیکی

16.افزایش رضایت بیمار (با توجه به سریع و دقیق و حرفه ای تشکیل پرونده خود و در تماس بودن پاسخ در عرض دو حلقه ها!)

17.رایگان دفتر خود را به انجام آنچه شما بهترین…برای مراقبت از بیماران خود را!

شیوه های احساس آنها از دست دادن کنترل بیش از درآمد علیرضا write-offs و مالی با درگیر شدن در یک شرکت حسابداری و مدیریت. بودن در کنترل مالی مهمی از کسب و کار; این را می توان با تعامل با شرکت های حسابداری و مدیریت است که با استفاده از نرم افزار مبتنی بر وب است که محکم یکپارچه با شیوه های خود را برنامه ریزی سلامت الکترونیک ثبت و گزارش. شیوه باید قادر به اجرا در زمان واقعی گزارش با کلید عملکرد سلف که به تصویر کشیدن کلید مالی matrixes. جایگزین نیز می تواند درخواست صدور صورت حساب شرکت خود را به استفاده از در خانه نرم افزار برای مقاصد حسابداری و مدیریت. خانه نرم افزار باید امن و وب را فعال کنید از طریق خالص تکنولوژی های وب مانند جاوا یا asp; به طوری که بهره وری از راه دور حسابداری شرکت نمی کنند با توجه به نرم افزار سرعت. برنامه های کاربردی با استفاده از Citrix, Microsoft remote desktop گذاری gotomypc و غیره اغلب در بر داشت به طور معکوس دسترسی از راه دور با توجه به سرعت موضوع است.

در مجموع ارزش مشتق شده از یک شرکت حسابداری و مدیریت پزشکی را می توان فوق العاده ای به خصوص برای کوچک و انفرادی شیوه های. این مزایا می توان رسید تنها از طریق موثر مشارکتی با همکاری مناسب شرکت خدمات حسابداری و مدیریت پزشکی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PT نرم افزار حسابداری و PT مستندات صابون نرم افزار لطفا این لینک را دنبال کنید http://www.practicesuite.com/Physical-Therapy-billing-software.html

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments