حق دارم با استقلال هم مذاکره کنم

[ad_1]

خبرورزشی: بدون شک موفقیت تیم نفت مسجدسلیمان حضور سنگربانی به نام سوشا مکانی بود، سنگربانی که در ۱۵ بازی به همراه تیمش بدون شکست ماند. ۸ گل خورده در ۱۶ بازی عملکرد بسیار خوبی است که این دروازه‌بان از خود برجای گذاشته است. مکانی در نیم‌فصل با چند پیشنهاد مواجه شده و قصد دارد از نفت مسجدسلیمان، طبق گفته‌های خود جدا شود. به همین دلیل با او گفت‌وگویی انجام دادیم که در زیر می‌خوانید.

تکلیف تیم بعدی تو مشخص شد؟

هنوز به جمع‌بندی کلی نرسیدم. مذاکرات در مراحل پایانی است.

پس همین هفته مشخص خواهد شد؟

بله، ولی این احتمال دارد ۹۰ درصد ایران نمانم و دوباره به لیگ نروژ برگردم.

چطور؟ به خاطر مسائل مالی؟

نه، در بحث مالی مشکلی ندارم و باید بگویم بحث مالی اولویت سوم و چهارم من است. به هر حال هرکس ارزشی دارد و هر تیمی باید بهای آن را پرداخت کند.

اولویت اول چیست؟

اولویت اول احترام است. بیشتر از پول، احترام برای من مهم است. دوست دارم جایی باشم که از نظر شرایط روحی و روانی در آرامش کامل باشم.

و اولویت دوم؟

امکانات! باید امکانات باشگاه در حد لیگ برتر باشد. اگر جزئی‌ترین امکانات مهیا نباشد اشمایکل هم نمی‌تواند کاری کند و به آن هدفی که دارید نخواهید رسید.

دقیقاً با چند تیم مذاکره کردی؟

من به صورت رسمی با ۶ تیم لیگ برتری مذاکره کردم و هنوز هم مذاکره می‌کنم. فکر می‌کنم در این هفته صد درصد باید تکلیفم مشخص شود. البته دوست ندارم به هر قیمتی قرارداد ببندم. تیمی که بستر را برای من مهیا نکند نمی‌توانم شرایطش را قبول کنم.

با استقلال هم مذاکره کردی؟

من این حق را دارم با هر تیمی مذاکره کنم، حتی استقلال! ولی این را هم بدانید که مذاکره تنها به درد نمی‌خورد و هیچ اهمیتی ندارد، مذاکره باید به امضای قرارداد ختم شود و این مسئله بسیار مهمی است.

ظاهراً داشتن پیشنهاد از استقلال یا پرسپولیس برای تو جذابیتی ندارد؟

حقیقت را بخواهید، جذابیتی ندارد و من تجربه حضور در تیم‌های سرخابی را دارم. برایم موفقیت به همراه تیم و البته آرامش بسیار مهم است.

قراردادت با نفت مسجدسلیمان را فسخ کردی؟

نه هنوز فسخ نکردم و منتظر تکلیف خودم هستم.

اگر سرمربی تیم یعنی مهدی تارتار به نفت مسجدسلیمان برگردد، احتمال دارد تو در این تیم بمانی؟

خب هنوز منتظر کادر فنی همین تیم هستم. شاید اگر آقای تارتار برگردد و آن چیز‌هایی که می‌خواهم برآورده شود، در همین نفت بمانم.

[ad_2]

Source link