حقایق در مورد چکیده نقاشی رنگ و روغن

[ad_1]

چکیده نقاشی رنگ و روغن لذت بخش است در پرتو این واقعیت است که شما می توانید ترکیب رنگ روغن به همان اندازه که شما نیاز دارید. آن را خشک به تدریج. آیا شما تا کنون انجام هر گونه خلاقیت های هنری با هر وسیله? همه شما نیاز است, انتزاعی, پس به سادگی شروع به نقاشی و به غرایز خود را در برای اضافه کردن آنچه شما می خواهم. مراقبت از خود برس و برس های شما خواهد شد مراقبت از شما.

آنچه شما نیاز دارید

همه شما نیاز به رنگ یک زن و شوهر دستگاه یک راهنمایی کوچک و رویایی در ذهن خود را.

رنگ روغن یکی از مهمترین گردیده و امن ترین رسانه برای کار با. در آن طول می کشد برای 2-3 روز به خشک و شما زمان کافی برای تغییر یا تصحیح نقاشی خود را. در شانس کردن که شما نمی مراقبت از چیزی آن را پاک کردن با یک پارچه در حالی که نقاشی هنوز مرطوب و یا اعمال یک لایه از رنگ زمانی که آن را خشک است. رنگ هر چیزی است اما دشوار است به مخلوط.

خود را ابزار:, بوم, پالت, روغن و رنگ و اندازه های مختلف رنگ برس سقز یا روغن بزرک و کهنه

دستورالعمل اساسی:

شروع به ترسیم نقاشی خود را با یک مداد است. تمام نقاشی ها کنترل می شود اشکال اساسی مانند یک دایره سیلندر مخروطی شکل 3D و چنبره. اضافه کردن رنگ به نقاشی های خود را. ترکیب خود را رنگ و اعمال آنها را بر روی بوم خود. ترکیب سایه فضاي به یک حرکت صاف از رنگ. سطح برس مفید برای مخلوط کردن. اجتناب از استفاده از برس گرد به این دلیل. رنگ نور و کم نور و سایه به واقعی تر تاثیر است. شامل ترکیبات مختلف سکته مغزی قلم مو خود. طولانی و یا کوتاه یا لکه های غیر قابل پیش بینی سکته مغزی سخت و یا ظریف و استفاده از آنها را به عنوان شما ترجیح می دهید.

به سادگی اجازه دهید شما را در حال نقاشی کشف تفکرات خود را.

اصول و روش های مورد استفاده برای ایجاد یک چکیده نقاشی رنگ و روغن? به عنوان یک تازه کار شما در اصل رنگ یک چشم انداز است. به طور کلی نتیجه وحشتناک نیست بلکه شما نمی توانید به رنگ جزئیات ظریف. چه نوع از برس بهتر است برای شما به استفاده از? چه رسانه باید استفاده کرد ؟

اکثر نقاشان بیش از حد رنگ در بیشتر قسمت ها, مناظر. چه span بوم? چه سطح از نقطه مورد علاقه نامیده می شود ؟ بوم گسترده می تواند “در مقابله با” جزئیات بیشتر. به همین ترتیب هنگامی که با اضافه کردن نقاط مورد علاقه به یک صحنه در نظر بگیرید شما در حال متمایز از جمله tints از همان ارزش و یا مشابه و یا زنگ های متنوع با ویژگی های متمایز. در شانس فعال است که شما شامل رنگ های مختلف در یک منطقه و شما شامل tints حدود همان کیفیت و سپس شما می توانید جزئیات بیشتر بدون گرفتن بیش از حد اشغال و کشیدن چشم. اگر شما از جمله رنگ مختلف و متعدد از ویژگی های این قطعه می تواند در نتیجه بودن بیش از حد اشغال داشتن بیش از حد نقطه به نقطه جزئیات و یا بیش از فکر می کردم. آن را دشوار است به دانستن زمانی که برای متوقف کردن. در نقطه زمانی که شما احساس می کنید شما انجام داده ام به اندازه کافی است که آن را واقعا به اندازه کافی است ؟ ادامه جسارت بیش از این قطعه به عنوان شما کار بر روی آن. چگونه آن را احساس می کنید ؟ شما باید به خودتان را مجبور به توقف به عنوان های مختلف صنعتگران.

برای استفاده از بیشتر قسمت های پر زرق و برق رنگ و سطح برس. طول قلم مو به طور کلی بستگی به میزان بوم. استفاده از روغن گردو و Liquin بیشتر از نه.

[ad_2]