حفاری سوراخ صدف – ساخت طلا و جواهر, صدف حلزونی یا خرچنگ

[ad_1]

صدف ساخت طلا و جواهر

این مقاله به توصیف برخی از نکات و توصیه چگونه به مته سوراخ از صدف در ساخت طلا و جواهر, صدف. حفاری سوراخ صدف ها بسیار دشوار است و باید با دقت بسیار انجام شود. صدف ها اغلب بسیار شکننده است. بسیار مراقب باشید حفاری سوراخ در آنها و همچنین سعی کنید به انتخاب پوسته که نه پیکور و یا پوسته پوسته شدن در لبه. وجود دارد چند احتیاط است که ما باید بدانند و به منظور جلوگیری از صدف ها از کرک و آسیب.

1 – حفاری بیت

استفاده از یک Dremel. یک Dremel ابزار به خوبی کار می کند همچنین به دلیل آن سرعت بالاتر از خود را به طور منظم تمرین. به خصوص خوب برای ظریف پوسته; استفاده از یک بیت. آن را ممکن است به استفاده از یک سرعت بسیار سریع به دلیل سختی پوسته ساخته شده مته لغزش و علامت سطح. هنگامی که سوراخ آغاز شده بود ادامه آهسته زیرا حتی پس از آن تمرین را بیش از حد از این تلاش است. ما تا به حال برای متوقف کردن هر 5 دقیقه و اجازه می دهد تا تمرین برای خنک کردن برای حدود 20 دقیقه تا نیم ساعت. همچنین پیشنهاد استفاده از الماس امتیاز به مته.

2 – آب

هنگامی که شما با مته الماس نقاط همیشه استفاده از آب برای خنک کردن نقاط و یا آنها با شکست مواجه خواهد شد به سرعت. این نیز نگه می دارد و گرد و غبار اما پوشیدن یک فیلتر با کیفیت خوب, ماسک و یا استفاده از یک خلاء برای گرفتن هر گونه گرد و غبار/اسپری. صدف حلزونی یا خرچنگ گرد و غبار سمی است و من به این معنی نیست کمی سمی است. شما واقعا می تواند صدمه دیده خود را اگر شما نفس را در, و یا آن را به چشم خود را با یک برش یا زخم و یا مصرف آن است. گاهی اوقات این ذرات آنقدر کوچک شما را درک نمی کنند آنها در هوا در اطراف شما. هنگامی که شما تنفس می کنید این گرد و غبار در آن جاسازی شده در ریه های خود را و آن را نمی خواهد آمد. آن را به معنای واقعی کلمه وجود دارد برای همیشه لطفا برای و آن را سمی است. بدیهی است که قرار نیست تمرین خود را در آب فقط نوک بیت انجام حفاری.

3 – شروع به حفاری

مطمئن شوید که مته تیز است که شما با استفاده از سرعت بالا را دارا است. استفاده از کوچکترین مته که به جای زنجیره ای و یا هر آنچه که شما در حال قرار دادن از طریق پوسته. امن پوسته بصورتی پایدار و محکم در یک گیره یا دیگر ترتیب به مطمئن شوید که آن را نمی تواند حرکت کند در طول حفاری.اگر پوسته نازک است من پیشنهاد قرار دادن نوار بیش از نقطه که در آن شما در حال حفاری برای کمک به جلوگیری از پوسته از انشعاب و یا ترک خوردگی.ذخیره کردن پوسته با بالا طوری که اگر spintering رخ می دهد به این بیت می رسد طرف دیگر هر انشعاب خواهد شد در پایین (عقب) از پوسته.

اگر شما راحت با استفاده از یک مته عمل برای اولین بار در برخی از ضایعات پوسته قبل از حفاری در آن شما می خواهید به استفاده از.

در حال حاضر زمانی که شما شروع به تمرین شما در حال رفتن به آن را انجام دهد مثل این: برگزاری تمرین در راست بالا و پایین به طوری که سوراخ خواهد شد ، برگزاری تمرین بصورتی پایدار و محکم به طوری که کمی نمی خواهد به لغزیدن در سراسر سطح سنگ. (در حال حاضر شما می دانید که چرا شما نیاز به تمرین قطعات.) شما در حال رفتن به لمس کمی تمرین کردن نیمه بصورتی پایدار و محکم مانند شما به آن معنی اما پس از بلند کردن مته از سوراخ بنابراین می تواند آب استخر در داخل آن است. تکرار. شما می توانید آن را انجام دهد بسیار به سرعت بیش از حد. لمس کردن, بلند کردن, لمس کردن, بلند کردن, و غیره. هنگامی که شما تقریبا تمام راه را هر چند ، تلنگر سنگ خود را و شروع به تمرین از طرف دیگر. این جلوگیری از یک “ضربه” و یا پیکور سنگ یا شیشه ای که در آن سوراخ باید باشد. این عمل طول می کشد به انجام این کار نمی شود سخت خود را. شیشه و سنگ را خیلی مته همان. هر چیز دیگری ممکن است غیر قابل پیش بینی پس از عمل قطعه لازم است.

صدف ساخت طلا و جواهر

[ad_2]