حال و هوای محرم را دوست دارم

[ad_1]

خبرگزاری میزان: یک بازیگر سینما و تلویزیون گفت: شجاعت و شهامت «سیدالشهدا (ع)» بسیار خاص است زیرا وقتی کسی خودش تصمیم بگیرد تا وارد اتفاقی خطیر شود، باید از شجاعتی همراه با درایت برخوردار باشد. همین شجاعت، آزادگی و ایثار باعث شده تا امام سوم شیعیان برای تمام ما ایرانیان جایگاه بسیار ویژه‌ای داشته باشند.

کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون ضمن تسلیت به مناسبت فراررسیدن عزاداری حسینی گفت: از نظر من «امام حسین(ع)» شخصیت بسیار بزرگی در تاریخ هستند. جایگاه والای «امام حسین(ع)» از دو دیدگاه قابل بررسی است زیرا ایشان هم از لحاظ مذهبی و هم از لحاظ انسانی و به عنوان یک فرد در جامعه جایگاه والا و بی مثالی داشتند.

وی در همین راستا ادامه داد: شجاعت و شهامت «سیدالشهدا (ع)» بسیار خاص است زیرا وقتی کسی خودش تصمیم بگیرد تا وارد اتفاقی خطیر شود، باید از شجاعتی همراه با درایت برخوردار باشد. همین شجاعت، آزادگی و ایثار باعث شده تا امام سوم شیعیان برای تمام ما ایرانیان جایگاه بسیار ویژه‌ای داشته باشند. از نظر من جایگاه ویژه «امام حسین(ع)» در میان مردمان ایران زمین و علاقه ای که به این امام همام داریم به نوعی از ایثار و شجاعت آن حضرت نشات می گیرد.

بازیگر فیلم سینمایی «رگ خواب» با اشاره به حضور همیشگی خود در تکایای حسینی اضافه کرد: من هم مثل تمام ایرانیان علاقه بسیاری به ایام ماه محرم دارم. این علاقه از همان کودکی با من همراه بوده است. آن زمان که کودک بودم و در مراسمات عزاداری عاشورا و تاسوعا شرکت می کردم.

بازیگر فیلم سینمایی «کروکودیل» با اشاره به حال و هوای معنوی ایران اسلامی در روزها و شب‌های ماه محرم خاطرشان کرد: حال و هوای این روزها را به شدت دوست دارم زیرا من هم با این حال و هوا و عشق به «امام حسین(ع)» رشد کرده ام.

[ad_2]

Source link