جمع و جور و سر و صدا رایگان و فوق العاده بهره وری – مینی اسپلیت کاست سقف

[ad_1]

چه مینی اسپلیت کاست سقف?

سقف کاست انفرادی سقف حفر شده در واحد است که ارائه طیف گسترده ای از جریان هوا طرح حتی برای گردش. این واحد می تواند مورد استفاده قرار گیرد در یک اتاق تک پمپ حرارتی یا چند منطقه سیستم.

در دسترس بودن

آنها در دسترس هستند در

75 تن تا 4 تن

گرمایشی BTU از 10000 به بیش از 30000

گرمایش BTU از 10000 به بیش از 30000

پیغمبر از 13 تا 22

و همچنین به عنوان ویژگی های مانند hyper-انرژی استار و کم محیط عملیات

1. میتسوبیشی اسپلیت مینی کاست سقف

آنها در حال حاضر گسترده جریان هوا الگو برای گردش بهتر هوا در کمتر زرق و برق دار ، آنها باید واحد های داخلی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در 1:1 پمپ حرارتی و همچنین چند منطقه سیستم های ارائه گزینه های بیشتر به مشتریان خود را. شما می توانید ایجاد واحدهای خود را در یک جامد سقف و یا در یک 2×2 اضافه شده در فضا رها کردن سقف. آنها 4 تهویه هوا مصرف sensation گزینه به عنوان گزینه های متعدد برای 1:1 سیستم. بیشتر از 1:1 سیستم های انرژی استار صالح. اما یک ترموستات است که مورد نیاز برای عملیات. این ترموستات جداگانه فروخته می شوند.

2. سامسونگ کاست سقف

آن را در دسترس در اندازه جمع و جور. این بدنه بسیار سبک وزن است که اجازه می دهد آن را به صورت ثابت در یک استاندارد 24 اینچ سقف کاشی. خود کاست سقف نیز کامل چند منطقه تهویه مطبوع تنظیم برای مسکونی و همچنین تجاری نور اتصالات.

3. LG سقف کاست

ال جی با ارائه این در 18,000 به 42,000 BTU قابلیت های. آن داخلی واحد به طور کلی مجرای رایگان تقسیم پمپ حرارتی واحد ارائه کمک در بزرگ و فضاهای باز. این سری است که به نام HV و HV4. خود را مجرای آزاد واحد نصب و راه اندازی فوق العاده خشنود واحد در محیط داخلی طرح است. 4-راه محافظت louvres و سرعت فن توابع مجوز به صورت عادلانه توزیع هوا. کنترل آسان و شامل بی سیم و همچنین سیمی دیواری کنترل.

4. پایونیر کاست سقف

یکی دیگر از برند پایونیر. خود مینی اسپلیت اینورتر ductless تهویه مطبوع و سیستم گرمایش هر دو فوق العاده آرام و ارائه می دهد برتر شایستگی. آن را به عنوان یک کامل دستگاه به صورت انفرادی و یا چند برنامه با استفاده از یک قطعه واحد از یک ductless داخلی واحد است. عمده مزیت عالی خود را آرام عملیات. آخرین طراحی شده قوی و قابل اعتماد عملکرد ارائه بسیار زیاد بهره وری انرژی. کیت خود را به طور کلی شامل یک روش ساده نصب و راه اندازی کیت با لوازم جانبی مختلف دیگر.

مزیت نصب سقف کاست

این ترکیب مانند یک رویا به هر دکوراسیون است.

آنها ارائه تسهیلات سرمایش یا گرمایش با برجسته شایستگی و ناچیز سطح سر و صدا.

این سیستم فراهم می کند صرفه جویی در انرژی. شما می توانید لذت بردن از خواب خوب و با کمتر مصرف انرژی در مقایسه به سیستم استاندارد گرمایشی حالت.

سیستم فراهم می کند لذت بخش پوست متوسط. پوست احساس راحت در تمام طول شب با دقیق کنترل دما.

[ad_2]