تمام وقت و مستمر 24/7 ساعت خدمات عمدتا در تلفن و ثانیا رویکرد به تغییر

[ad_1]

آیا شما به دنبال تاسیس, آسان, ایمن و فوری ارائه دهنده خدمات در شهرستان خود را در حال حاضر شرکت ما ترجیح می همه های اساسی و پیشرفته خدمات در این شهرستان ، ما با ارائه کم هزینه اورژانس و غیر اورژانس خدمات در جمشدپور به دهلی نو و بمبئی و چنای بنگلور گواتی Bhubaneswar و دیگر شهرستانها در هند و در سراسر جهان نیز می باشد.

ما همه ساکت و نجات تسهیلات مانند پزشکی خصوصی جدولها هواپیما (پادشاه C-90, پادشاه B-200, Pilatus و دیگر جت ایرویز) و تجاری خطوط هوایی در کلاس مالی و به خوبی تثبیت وضعیت.

پیشرفته خدمات توسط شرکت ما:

  • ما با ارائه کامل ICU, CCU تنظیم و بهترین ماشین را به آمبولانس هوایی

  • ما استطاعت پزشکی واجد شرایط تیم واحد MD پزشکان و امدادگران در طول بیمار سفر.

  • ما همچنین ارائه زمین Ambulance Service را انتخاب کنید و رها کردن بیماران مستقیم از بیمارستان.

این است که قابل اعتماد و نام واقعی که در دسترس است 24/7 ساعت در 365 روز به صورت بسیار جدی و بیماران نیازمند است. آن را مترقی و بهترین MD پزشکان پیراپزشکی تکنسین های مجرب و تیم پزشکی و دیگر حرفه ای در دسترس هستند.

این یکی از ترین قابل اعتماد و سریع را فراهم می کند آسان و ایمن حمل و نقل خدمات به بیمار از یک شهر به شهر دیگر و در هر نقطه در هند. آن را در حال حاضر می تواند ارائه 24 ساعته کمک های اضافی از مراقبت های پزشکی و تغذیه, پزشکی, تنظیم مانند هواکش های قلبی مانیتور ضربان ساز پمپ تزریق اکسیژن و ماسک و تجهیزات دیگر.

آمبولانس هوایی در Bhubaneswar حرفه ای MD پزشکان و با تجربه به خوبی پیراپزشکی تکنسین های تیم و کل اورژانس و ICU, CCU تجهیزات راه اندازی. این آمبولانس هوایی اولین و جدیدترین ترین وارد آمبولانس هوایی ارائه دهنده خدمات را فراهم می کند مقرون به صرفه محدوده شفاف و قابل اعتماد خدمات به بیماران است.

ما اختصاص داده شده و خدمات برای بیماران نیازمند:

تخت به تخت بیمار خدمات انتقال– این یک روش منحصر به فرد برای تخلیه بیمار از بستر یک شهر و تغییر او را/او را به بستر محل مقصد. برگ هیچ نگرانی برای بستگان به عنوان تمام مراحل اعزام بیمار هستند, وجود, انجام شده توسط ما تجربه حرفه ای.

سلام فن آوری سیستم های پشتیبانی حیات– یک آمبولانس هوایی است که هیچ چیز محروم از مناسب ICU تجهیزات. ونتیلاتور, ضفبرلترس IV, تنظیم مکش پمپ تزریق, پمپ, اکسیژن, سیلندر و قابل حمل AC اینورتر ، همه این دنده به ما کمک کند نظارت و تثبیت بیمار در این دوره به دلیل تخلیه. ما متعهد به ارائه آخرین و کاربردی راه اندازی ICU.

  • ما استطاعت کامل I. C. U راه اندازی و جدیدترین ماشین آلات برای تبدیل, تجاری, برانکارد به hi-tech آمبولانس هوایی.

  • ما با ارائه واجد شرایط تیم پزشکی و تخصصی دکتر با بیمار برای کنترل و نظارت بر وضعیت بیمار در طول سفر.

  • ما همچنین ارائه یک تیم پزشکی برای کمک به بیمار است که ضروری است این سرویس

  • ما همچنین تمام سلام فن آوری, پزشکی, تجهیزات, تجاری, برانکارد حمل مصدوم و یک صندلی چرخدار برای بیماران نیازمند است.

  • ما همچنین ارائه زمین آمبولانس امکانات را انتخاب کنید و رها کردن مستقیم بیمار از تخت بیمارستان به فرودگاه و از فرودگاه به بیمارستان منتقل کردند.

آمبولانس هوایی در جمشدپور پیشرو در ارائه دهنده خدمات از هر دو هوا و قطار آمبولانس را فراهم می کند خدمات در سراسر جهان برای کمک به بیماران خود را در بحرانی اضطراری روز. آن را فراهم می کند بهترین و سازگار خدمات کامل پزشکی که توانایی شما را آسان برای تغییر هر انتقادی مورد با سهولت از رانچی به هر نقطه در هند.

[ad_2]