تلویزیون 3D سیستم – آنها جدید الکترومغناطیسی خطر ؟

[ad_1]

آقایان's فصلنامه زمان و حتی علم محبوب در حال حاضر پیوست روزافزون drumbeat در مورد این موضوع از تابش الکترومغناطیسی (EMR) آلودگی است که به طور کامل نفوذی در زندگی ما این روزها. روز به روز از جمله سر و صدا را افزایش می دهد که ما با بمباران هر دستگاه قابل تصور است که حتی ندانسته اثرات سلامتی ما. از تلفن همراه به رایانه و ابزارهای با تکنولوژی بالا مانند تلویزیون's, dvr ها و اجاق های مایکروویو و نزولی تمام راه را به پایین خانواده نردبان به lowliest و آنچه که ما ممکن است در نظر ترین بی ضرر لوازم خانگی از قبیل جاروبرقی توستر و برق می تواند افتتاحیه. تمام این وسایل را در یک چیز مشترک است و این واقعیت که آنها منتشر می کنند EMR آلودگی است که شناخته شده است به عنوان به طور بالقوه برای سلامتی مضر است.

و در حال حاضر ما در حال رشد در گام نزدیک تر به همه اپیدمی نوآورانه 3D TV تولید کننده سیستم نشان داده است که تکنولوژی خود را در حال حاضر به طور رسمی مرتبط شده است به یک “خطرناک و مضر محصول است.”

اذعان است که زنان باردار و افراد مست و کسانی که خواب محروم نباید دیده بان 3-D تلویزیون به دلیل مسائل بهداشتی بالقوه بیشتر لینک های قدرتمند محصول جدید به آهنربای الکتریکی تابش (EMR) معضل است. تولید کننده نیز بیشتر نشان داد که افراد در معرض خطر ابتلا به سکته مغزی یا حملات صرعی باید مشاوره پزشکی حرفه ای قبل از تماشای تلویزیون در سه بعد بیشتر شاخص جدی و ناتوان کننده اثرات ناشی از تابش اشعه آلودگی /

در آغاز سال 2010 3D جدید سیستم تلویزیون نیز فروخته شده در ایالات متحده توسط چندین غالب با نام تجاری manufactueres و دیگران انتظار می رود برای پیوستن به این جنبش و شروع به حمل و نقل خود را مدل های جدید تلویزیون های 3D Systems در طول سال به عنوان محبوبیت خود را افزایش می دهد و رقابت – که به ناچار در نتیجه کاهش قیمت گسترش می یابد. اما گسترش محبوبیت ندارد کاهش خطرات ناشی از تابش آلودگی است. در واقع این تنها باعث افزایش نیاز به آگاهی و حفاظت از آن اثر است.

جدی بودن خطر سلامت تر می شود زمانی که تلفظ خاص مشاهده دستورالعمل باید به دنبال. برای مثال در هنگام تماشای 3 بعدی, تلویزیون, کاربران باید از پوشیدن عینک های خاص (با لنز که باز و بسته به سرعت برای تولید یک تصویر که به نظر می رسد برای جهش از روی صفحه نمایش است.) اما برخی از تولید کنندگان قوی هشدار به همه اعمال به مشاهده. نیازی به گفتن نیست با این قوی هشدارهای دیگر بیشتر نگرانی های جدی در سلامتی اند شاید هنوز مشخص نشده قطعا منجر به مخاطرات بهداشتی برای برخی از مردم است.

یکی دیگر مرتبط با سلامت نگرانی توسط تولید کننده است که این سیستم نیز ممکن است باعث بیماری حرکت ادراکی اثر پس از سردرگمی فشار چشم و کاهش ثبات پاسچر! دوباره جدی تر مرتبط با سلامت خطرات است که نیاز بیشتر خواستار مراقبت نه تنها در سلامت شخصی ایمنی.

لیست “فراموش's و اصلا's” شامل در نظر گرفتن معافیت های مکرر برای به حداقل رساندن سلامت اثرات است که ممکن است شامل سردرگمی و خستگی به همراه دیگر علائم فیزیکی مانند فشار چشم یا چشم خشک و پس از آن وجود دارد “بچه's” هشدار که لوازم جانبی هستند نه یک بازیچه و استفاده های دیگر نیز می تواند به طور بالقوه تضعیف پوشنده's بینایی. این می رود بدون گفت که در برخی از زمان در آینده قابل پیش بینی پرچم قرمز بر سلامت و ایمنی و نگرانی ها را به صورت تصاعدی افزایش می دهد.

EMR نیز شناخته شده است به عنوان یک عامل در برخی از موارد اوتیسم. با توجه به این حقایق 3D TV سیستم اضافه کردن یکی دیگر از ابعاد با پتانسیل ویرانگر سلامت اثرات به خصوص کودکان که جذب به این شکل جدید از سرگرمی است.

علاوه بر اثرات ناشی از تابش تلفن همراه که ناشی از لوازم خانگی آلودگی و یا افرادی که زندگی می کنند نزدیک به برج های سلولی و بالا ولتاژ خطوط انتقال نیز می تواند قربانیان مشابه ناتوان کننده بیماری های ناشی از میدانهای الکترومغناطیسی آلودگی است.

وجود دارد پادمان شما می توانید برای حفاظت از خانواده و حیوانات خانگی خود را بیش از حد. در حال حاضر در وجود طیف وسیعی از اختراع انحصاری محصولات که طراحی شده برای محافظت از شما و خانواده خود را از عوارض خشن تابش آلودگی و مسمومیت. تولید و تحت دولت آمریکا اختراعات برگزار شده توسط حفرههای مبتنی بر GIA سلامتی.

پیتر رینولدز یک صاحب کسب و کار موفق و کارآفرین است. او به زمینه های گسترده در بازاریابی TerraGIA خط الکترومغناطیسی آلودگی حفاظت از دستگاه و سایر محصولات برای حیوانات و مردم بیش از حد.

[ad_2]